wp8 29 ekim'de resmi olarak tanitilacak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
    Konu Sahibi
wp8 29 ekim'de resmi olarak tanitilacak

Microsoft uzun zamandir uzerinde caliştigi windowsphone8 işletim sistemini gectigimiz gunlerde tamamlamiş ve yazilimi uretici firmalara gondermeye başlamişti.

Microsoft bugün yayınladıgı bilgilerle windowsphone8'in resmi tanıtımını 29 ekim'de yapacagini acikladi. San Francisco'da yapilacak tanitim Türkiye saati ile 17:00 da başlayacak ve windowsphone8'in butun özellik ve yenilikleri tanitilacak.

29 Ekim'de tanıtılacak ama bakalım Türkiye'ye ne zaman gelecek?

Konu Sahibi
Kasimin 15inden sonra bekleyebilirsiniz.

El ovuşturma mevsiminin sonuna yaklaştık desene

Konu Sahibi
üzgünüm özgür lumia ısınmadıgı icin kişin elleri üşüyebilir. El ovuşturmaya devam edebilirsin.

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
canlı izlerik gene kısmetse

üzgünüm özgür lumia ısınmadıgı icin kişin elleri üşüyebilir. El ovuşturmaya devam edebilirsin.

Fiyat yüksek gelirse ellerim yerine ceplerimi ovuşturacağım zaten. O zaman ellerim de ısınır
Lumia 920'nin ısısını da vitrin dışından hissederim artık bir süre daha

Konu Sahibi

Fiyat yüksek gelirse ellerim yerine ceplerimi ovuşturacağım zaten. O zaman ellerim de ısınır
Lumia 920'nin ısısını da vitrin dışından hissederim artık bir süre daha
Ben sizin yerinizde olsam operatör kampanyalarini degerlendirirdim. Sonucta hepimiz hatlarimiza aylik belli bir ucret oduyoruz. Mesela aylik 50tl fatura oduyen birisi aylik 100tlx24 ay taahhutlu alsa telefona verdigi ucret 1200tl'ye gelir hem de 24ay taksitli.

acuxx

Üye
ahahahahahahaha güldüm

MrCommanDTr

Emekli Yönetici

Konu Sahibi
nokia lumia cihazlarin kutu icerigine elektrikli battaniye prensibiyle calişan isiticili kilif koymayi duşunuyormuş kişin kullanicilarin elleri uşumesin diye

Evet fiyat olarak ucuza geliyor ama 24 ay taksit ödemek de bana çok ağır gelir yaa
Peşin alabilmek için işyerinde arkadaşların yaptığı güne dahil oldum, Kasım ayına kendimi yazdırdım
900 yada 1000 civarı oradan gelecek. Üzerini de ben tamamlayıp alacağım inşallah

MrCommanDTr

Emekli Yönetici

Güzel taktikmiş Özgür abi Biz de forumda gün mü yapsak her ay birine 920 alırız

Tepkiler: bulutsuzgece
    Konu Sahibi
bence 24 ay taksit gibi duşunmemek lazim. Sonucta her ay fatura oduyoruz ve onumuzdeki 24ay da odemeye devam edicez. tahminlerim tutarsa kontratli alanlara fatura tutarini duşersek telefon 1200tl civarina gelicek.

Tepkiler: Cihanî Sultan
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...