wp8 29 ekim'de resmi olarak tanitilacak

• 4 Ekim 2012
  • 590 Okunma
  • 18 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. < Resmi açmak için tıklayın >

Microsoft uzun zamandir uzerinde caliştigi windowsphone8 işletim sistemini gectigimiz gunlerde tamamlamiş ve yazilimi uretici firmalara gondermeye başlamişti.

Microsoft bugün yayınladıgı bilgilerle windowsphone8'in resmi tanıtımını 29 ekim'de yapacagini acikladi. San Francisco'da yapilacak tanitim Türkiye saati ile 17:00 da başlayacak ve windowsphone8'in butun özellik ve yenilikleri tanitilacak.

Yazan: papakudioflu
  2. 29 Ekim'de tanıtılacak ama bakalım Türkiye'ye ne zaman gelecek?

3. Kasimin 15inden sonra bekleyebilirsiniz.

4. El ovuşturma mevsiminin sonuna yaklaştık desene :eller:

5. üzgünüm özgür lumia ısınmadıgı icin kişin elleri üşüyebilir. El ovuşturmaya devam edebilirsin.

6. canlı izlerik gene kısmetse :D

7. Fiyat yüksek gelirse ellerim yerine ceplerimi ovuşturacağım zaten. O zaman ellerim de ısınır :kop2:
    Lumia 920'nin ısısını da vitrin dışından hissederim artık bir süre daha :ağlarım:

8. somuru:

9. Ben sizin yerinizde olsam operatör kampanyalarini degerlendirirdim. Sonucta hepimiz hatlarimiza aylik belli bir ucret oduyoruz. Mesela aylik 50tl fatura oduyen birisi aylik 100tlx24 ay taahhutlu alsa telefona verdigi ucret 1200tl'ye gelir hem de 24ay taksitli. :oke:

10. ahahahahahahaha güldüm :aha:

11. :evet:

12. benim arc s kalorifer gibi maşallah.kışın üşümeyiz diyordum ama 920'yi alırsam kış baya bi soğuk geçecek anlaşılan.

13. nokia lumia cihazlarin kutu icerigine elektrikli battaniye prensibiyle calişan isiticili kilif koymayi duşunuyormuş kişin kullanicilarin elleri uşumesin diye:kop2:

14. Alemsin Ali abi ya :kop2:

15. Evet fiyat olarak ucuza geliyor ama 24 ay taksit ödemek de bana çok ağır gelir yaa :ah
    Peşin alabilmek için işyerinde arkadaşların yaptığı güne dahil oldum, Kasım ayına kendimi yazdırdım :kop2:
    900 yada 1000 civarı oradan gelecek. Üzerini de ben tamamlayıp alacağım inşallah :naughty:

16. Güzel taktikmiş Özgür abi :kop2: Biz de forumda gün mü yapsak her ay birine 920 alırız :kop:

bulutsuzgece bunu beğendi.
  17. Android alırız 4 çekirdekli:D

18. bence 24 ay taksit gibi duşunmemek lazim. Sonucta her ay fatura oduyoruz ve onumuzdeki 24ay da odemeye devam edicez. tahminlerim tutarsa kontratli alanlara fatura tutarini duşersek telefon 1200tl civarina gelicek.

Cihanî Sultan bunu beğendi.
  19. :eller:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
23/09/2018 - 00:12