wp8 29 ekim'de resmi olarak tanitilacak

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
wp8 29 ekim'de resmi olarak tanitilacak

Microsoft uzun zamandir uzerinde caliştigi windowsphone8 işletim sistemini gectigimiz gunlerde tamamlamiş ve yazilimi uretici firmalara gondermeye başlamişti.

Microsoft bugün yayınladıgı bilgilerle windowsphone8'in resmi tanıtımını 29 ekim'de yapacagini acikladi. San Francisco'da yapilacak tanitim Türkiye saati ile 17:00 da başlayacak ve windowsphone8'in butun özellik ve yenilikleri tanitilacak.

windowstelefon

windowstelefon

Üye
29 Ekim'de tanıtılacak ama bakalım Türkiye'ye ne zaman gelecek?

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Kasimin 15inden sonra bekleyebilirsiniz.

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
El ovuşturma mevsiminin sonuna yaklaştık desene :eller:

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
üzgünüm özgür lumia ısınmadıgı icin kişin elleri üşüyebilir. El ovuşturmaya devam edebilirsin.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
canlı izlerik gene kısmetse :D

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
üzgünüm özgür lumia ısınmadıgı icin kişin elleri üşüyebilir. El ovuşturmaya devam edebilirsin.

Fiyat yüksek gelirse ellerim yerine ceplerimi ovuşturacağım zaten. O zaman ellerim de ısınır :kop2:
Lumia 920'nin ısısını da vitrin dışından hissederim artık bir süre daha :ağlarım:

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi

Fiyat yüksek gelirse ellerim yerine ceplerimi ovuşturacağım zaten. O zaman ellerim de ısınır :kop2:
Lumia 920'nin ısısını da vitrin dışından hissederim artık bir süre daha :ağlarım:
Ben sizin yerinizde olsam operatör kampanyalarini degerlendirirdim. Sonucta hepimiz hatlarimiza aylik belli bir ucret oduyoruz. Mesela aylik 50tl fatura oduyen birisi aylik 100tlx24 ay taahhutlu alsa telefona verdigi ucret 1200tl'ye gelir hem de 24ay taksitli. :oke:

acuxx

acuxx

Üye
ahahahahahahaha güldüm :aha:

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici

Ben sizin yerinizde olsam operatör kampanyalarini degerlendirirdim. Sonucta hepimiz hatlarimiza aylik belli bir ucret oduyoruz. Mesela aylik 50tl fatura oduyen birisi aylik 100tlx24 ay taahhutlu alsa telefona verdigi ucret 1200tl'ye gelir hem de 24ay taksitli. :oke:

:evet:

nofear3458

nofear3458

Üye

benim arc s kalorifer gibi maşallah.kışın üşümeyiz diyordum ama 920'yi alırsam kış baya bi soğuk geçecek anlaşılan.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
nokia lumia cihazlarin kutu icerigine elektrikli battaniye prensibiyle calişan isiticili kilif koymayi duşunuyormuş kişin kullanicilarin elleri uşumesin diye:kop2:

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye

Evet fiyat olarak ucuza geliyor ama 24 ay taksit ödemek de bana çok ağır gelir yaa :ah
Peşin alabilmek için işyerinde arkadaşların yaptığı güne dahil oldum, Kasım ayına kendimi yazdırdım :kop2:
900 yada 1000 civarı oradan gelecek. Üzerini de ben tamamlayıp alacağım inşallah :naughty:

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici

Evet fiyat olarak ucuza geliyor ama 24 ay taksit ödemek de bana çok ağır gelir yaa :ah
Peşin alabilmek için işyerinde arkadaşların yaptığı güne dahil oldum, Kasım ayına kendimi yazdırdım :kop2:
900 yada 1000 civarı oradan gelecek. Üzerini de ben tamamlayıp alacağım inşallah :naughty:

Güzel taktikmiş Özgür abi :kop2: Biz de forumda gün mü yapsak her ay birine 920 alırız :kop:

• Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
bence 24 ay taksit gibi duşunmemek lazim. Sonucta her ay fatura oduyoruz ve onumuzdeki 24ay da odemeye devam edicez. tahminlerim tutarsa kontratli alanlara fatura tutarini duşersek telefon 1200tl civarina gelicek.

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan
MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
bence 24 ay taksit gibi duşunmemek lazim. Sonucta her ay fatura oduyoruz ve onumuzdeki 24ay da odemeye devam edicez. tahminlerim tutarsa kontratli alanlara fatura tutarini duşersek telefon 1200tl civarina gelicek.

:eller:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...