Öneri Wp nin kutucuklarının köşeleri yuvarlatılmış hali.

fraps34

Üye
    Konu Sahibi
Wp nin kutucuklarının köşeleri yuvarlatılmış hali.
Arkadaşlar şu wp nin kutularına kafayı taktım ve paintte 5 dakikada kutuların kenarlarını hafif yuvarlattım. Eğer wp bu şekilde olsa bence daha güzel olurmuş. Tabi simge aralığı boşluğu biraz daha azaltılsa iyi olurdu.
Wp9 da arayüz kesinlikle değişmeli eğer değişmiyorsa en azından kutucuklar böyle hafif yuvarlatılmış olmalı , göze daha hoş geliyor. Hafif simgevari duruyorlar.

Son düzenleme:
Tepkiler: habbuj, hajkhanx33, delisinbe31 ve 5 diğerleri

braayn

Üye
evet bu şekilde de güzel duruyor.Alternatif olarak ayarlana bilse güzel olur.

fena olmamış, 5 gen filan olsa da manyak olurdu. microsofta hayal günü lazım, isterseler yaparlar

Evet bu ve benzer seçenekler olmalı bence.

Tepkiler: OttomaN TigeR

dakamon

Üye
Hoş ama aradaki boşlukları bi azaltmak lazım

Daha hoş olmuş bunlar üzerinde oynanırsa dahada değişik sonuçlar çıkar

İşte metro Ara yüzü bu ve daha fazlası olmalı. İsteyen istediği gibi şeklini belirleyebilmeli ya. Ben canlı kutuların daha da canlı olmasını istiyorum. Hani düzenlemeye başlayınca kutular oynamaya başlıyor ya. O daimi olmalı bence. Çok daha güzel görünüyor.

devlet reisle tam olmuş

Tepkiler: ON9 ve luckysleven
Microsoft a forumdaki arkadaşlardan lazım.... )

braayn

Üye
saydam kutucukların arkasında resim koyabiliyoruz ya hani her simgeye istediğimiz resmide koyabilsek mesela çok hoş olur.

Tepkiler: Murat Alper
saydam kutucukların arkasında resim koyabiliyoruz ya hani her simgeye istediğimiz resmide koyabilsek mesela çok hoş olur.

O resim işini biraz daha geliştirseler daha yapboz vari olsa İyi olacak

Tüm dünya susuyor Gazze Feryat ediyor

İyi fikir ama zamanla buda sıkar.

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

braayn

Üye
İyi fikir ama zamanla buda sıkar.

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.
insan oğlu doyumsuz herşeyden sıkılıyor hayattan sıkılıp intahar edenler var.
Update alıp öbür tarafda recovery ediliyorlar

Tepkiler: sahte_suhte

4MaGuS

Üye
ben bu hali iyi böyle yaparlarsa iyice ios a benziyor falan denilir sonra boşver şuanki halinden memnum ben

Gerçekten beğendim.Şu microsft çalışanlarıda tasarım yeteneği uçsuz bucaksız olsa keşke