WP Launcher - {Yeni Uygulama} - Nihayet Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
WP Launcher - {Yeni Uygulama} - Nihayet Yayınlandı

Yoğun uğraşlar sonucu hazırladığım uygulama yine yoğun uğraşlar sonucunda mağazada yayınlanmış bulunuyor.
Eski konudaki görsellerden bazı farklılıkları var çünkü bazı logolar kullanma yetkimin dışındaydı ve değiştirdim. İkon yine aynı şekilde değiştirildi.

WP deneyimi artık symbian cihazlarınızda...

• Beğen
Tepkiler: kasli ve Mesut Aktaş

messevim

messevim

Üye
ücretli olduğu için kimsenin alacağını sanmıyorum.

StaLKeR-190E

StaLKeR-190E

Üye
benim adıma da doğru olabilir sadece bakcam burdan ve paylaşılırsa yüklyecem . Yinede Teşekkürler

bayon

Üye
içinde ayrıca tarayıcı mi var yoksa kendi tarayıcısı ile mi ie 10 oluyor ?

caglar b

caglar b

Üye
spb mobile gibi kaliteli olsa 3 degil 30 tl verilir ama 0.47mb lık arayüze kardeş kızma ama 3 tl verilmez. Yinede emegine saglık

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Eline sağlık.Hayırlı şatışlar.

bayon

Üye
spb mobile gibi kaliteli olsa 3 degil 30 tl verilir ama 0.47mb lık arayüze kardeş kızma ama 3 tl verilmez. Yinede emegine saglık

evet bende katılıyorum buna ara yüz cok basit duruyor

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
neyse bir dahakine resimleri 10 mb ya da 50 mb olarak seçerim... sonuna da HD yazarım

• Beğen
Tepkiler: Teom@n ve yaren_dede
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin

Siz Bu İşleri Sadece Arayüz Olarak Ve Boyut Görüyorsanız, Ben Size 350 Mb lık Bir Sis Paketi Hazırlarım Merak Etmeyin :) (Nokia Mağazının EN Yüksek Kabul Ettiği Boyut)

bayon

Üye

Siz Bu İşleri Sadece Arayüz Olarak Ve Boyut Görüyorsanız, Ben Size 350 Mb lık Bir Sis Paketi Hazırlarım Merak Etmeyin :) (Nokia Mağazının EN Yüksek Kabul Ettiği Boyut)

biz kullanıcı olarak fikrimizi söyledik sonuçta paralı bir uygulama elbette ki istekler olacaktır emeğine sözümüz yok sadece eleştiri yaptık. Ki bu eleştiriler onun yararına hiç olmazsa düzeltmek isteyebilir

caglar b

caglar b

Üye

ben 350 mb lik arayüz yapın demedim spb gibi "işlevsel"olsun dedim

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin

biz kullanıcı olarak fikrimizi söyledik sonuçta paralı bir uygulama elbette ki istekler olacaktır emeğine sözümüz yok sadece eleştiri yaptık. Ki bu eleştiriler onun yararına hiç olmazsa düzeltmek isteyebilir

Valla Yorumlara Göre Ben Yorum Yaparım :)
Verilmez, Diye Birşey Geçerse Bu Pek De Eleştiri Sayılmaz :oke:
Eleştiri, Artı Fikir Veya Eksikliğin Belirtilmesi Olarak Çıkar.

Anil-D

Anil-D

Üye
abi ben bunu şimdi alsam gelıstırıcenmi ona gore alcam

- - - Eklendi - - -

kontorlu olmadgı icın alamıyom ☹

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
ben 350 mb lik arayüz yapın demedim spb gibi "işlevsel"olsun dedim
İşlevsel kısım çoğu uygulamada 1 mb olmaz bile. Ayrıca mağazadaki açıklamalarda da belirttiğim üzere yeni uygulamalar eklenecektir. Ama bu uygulamanın hakettiği ilgiyi görmesine bağlı.

- - - Eklendi - - -

Şuan var olan uygulamalar
windows phone dialer
windows phone sms uygulaması artı olarak ie10 görünümlü basit tarayıcı

uygulama gerçek işletim sistemi değildir.

Uygulamanın videosu
http://www.youtube.com/watch?v=269luvOiiJs

• Beğen
Tepkiler: Teom@n
caglar b

caglar b

Üye
launcher ile işletim sistemi farkını anlayacak seviyedeyim özellikle belirtmene gerek yoktu.
0.47mb bir launcher (arayüz) yapmışsın ve ovi magazaya koymuşsun çogu launcherde olmayan birkaç özellik eklemişsin. ortada bir emek var ama spb shell gibi kullanışlı bir arayüz degil çogu launcher gibi belki en fazla 1 saat kullanacagız ve bunun için 3 tl ödeyecegiz böyle olacagına daha kaliteli ve işlevsel bir arayüz olsa idi 30 tl bile ödeyecegimi söyledim. bekledigi ilgiye göre daha fazla ekleme olacak demişsin o eklemeleri güncelleştirme şeklindemi yapacaksın yoksa ayrı bir paket şeklindemi sunacaksın?

cuneytttttt

cuneytttttt

Üye
uygulamayı satın alalım.emege karşılığnı verelim ki gelişsin dostlar

- - - Eklendi - - -

programı satın alcam ama kredi kartm yok.tel uzerinden alınamaz mı ?

- - - Eklendi - - -

kaç aydır bu uygulamayı bekliyordum

Üst Alt