İpucu WP 8.1 Pil Tasarrufu sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

StartTheGame

StartTheGame

Üye
    Konu Sahibi
WP 8.1 Pil Tasarrufu sorunu
Arkadaşlar , Dun güncelleme alan Pil tasarrufunu bozmuşlar evet bir ilke imza attık , güncellemeden önce sağlam olan pil tasarrufu uygulamamız bozulmuştur , son şarj üzerinden geçen saati 3 gün 45 saat olarak gösteriyor halbuki daha bu sabah 8.30 civarında çektim şarjdan ve şarj %30 2 gün 18 saat pil omru gozukuyor ama gel gelelim ki pil tasarrufunu kapatınca 4 dakika olarak gösteriyor acba 4 dakika geçtikten sonra ne diyecek merak konusu... Bunun bir çozumu yok mu ?

Rainesto

Rainesto

Üye
Çeviri hatası bildiğim kadarıyla yok

StartTheGame

StartTheGame

Üye
    Konu Sahibi
çeviri hatası olmsdıns imksn yok çünkü hata bilr olsa 3 saat 45 dakika olmuyor şarjdan çekeli ilginç bir durum cidden çok saçma...

Serhan

Serhan

Üye
kaç konu açıldı ?
:locked2:

StartTheGame

StartTheGame

Üye
    Konu Sahibi
Konular farklı ama burda saat hesaplamaları da yanlış ? Çeviri hatası diyelim saatler de yanlış 2 gün önce güncelleme aldı bu uygulama boş yere yer kaplıyorsa silelim gitsin ?

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
bende %41 şarj var ve kalan süre 8 gün 9 saat diyor. muazzam. bu bir devrim :)

• Beğen
Tepkiler: Krnl386 ve StartTheGame

MaxipmaN

Üye
amma da stabilmiş gerçekten

• Beğen
Tepkiler: Krnl386 ve Serhan
StartTheGame

StartTheGame

Üye
    Konu Sahibi
bende %41 şarj var ve kalan süre 8 gün 9 saat diyor. muazzam. bu bir devrim :)
:D ismimi kullandığın için teşekkür ederim ( Adım Devrim'de) şaka bir yana cidden dalga konusu olmaya başladık acil Müzik ve Pil tasarrufunu güncellemeleri lazım

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Şahsen bu uygulamaya güncelleme yazan arkadaşın ne kullandığını ciddi anlamda merak etmeye başladım desem yeridir!
Saat /Gün hatasından sonra hesaplama algoritması da ciddi anlamda can sıkıcı olmaya başladı. Keşke güncelleme yayınlamasalardı ...

• Beğen
Tepkiler: emz, StartTheGame ve skynet
StartTheGame

StartTheGame

Üye
    Konu Sahibi
Müzik uygulamasıyla Pil tasarrufunu yazan arkadaş aynı sanırım Müzik uygulamasıda bazen kafayı yiyor karıştırma açık olmadığı halde m den d ye atlıyor d den a ya atlıyor bazen kafasına göre karışık gidiyo :D

• Beğen
Tepkiler: emz
Krnl386

Krnl386

Üye
Buradaki bu pil yüzünden yaşananları görünce kopuyorum ya. Ama gerçekten ciddi bir uygulama nasıl ve ne hale geliyor. Durum vahim ama elbet düzelecek.

StartTheGame

StartTheGame

Üye
    Konu Sahibi
Krnl386 pil sorunu değil bu uygulama sorunu , araştır bakalım en az şarj yiyen telefon sistemi hangisi :) , sorun telefonda değil uygulamada

Üst Alt