Winrar [ 360x640 S60v5 Nokia 5800 XpressMusic - N97 Java Uygulama]

Sponsorlu Bağlantılar

vangouf

Üye
ya o değilde bu teşekkür edenler ne için teşekkür ediyor. nekadar cins adamlarsınız siz ya.
winrar ı niye yüklüyorsunuz telefonunuza zip açmak için. ama oda zipli. adam bi anahtarı kutunun içine koymuş. sonra o kutuyu bir kutunun içine daha koymuş sonrada onu kilitlemiş. nasıl bi mantık nasıl bi beyin gücünüz var anlamadım. tebrik etmek lazım sizi.

--------------- Ekleme ---------------

mekanık iyi güzel öneride xpoler da zip li..........................:ah

winrar cepte zip açmıyor onun için telefonuna freeunrar yuklersin rar ları açarsın bu kadar basit burda bulamadıysan yaz internete rar li zip i bul yukle mantık gücüne bak diyorsunuz bir de..

bu kadar basit bu olay. çözüm üretin çözüm.. ;) ;)

AlpReis

AlpReis

Üye
ya o değilde bu teşekkür edenler ne için teşekkür ediyor. nekadar cins adamlarsınız siz ya.
winrar ı niye yüklüyorsunuz telefonunuza zip açmak için. ama oda zipli. adam bi anahtarı kutunun içine koymuş. sonra o kutuyu bir kutunun içine daha koymuş sonrada onu kilitlemiş. nasıl bi mantık nasıl bi beyin gücünüz var anlamadım. tebrik etmek lazım sizi.

Yahu ne kadar gerginsin kardeş, sende bilgisayarına indir,bu kadar kızmanın alemi varmı, adam bir program eklemiş, ister indirirsin ister indirmezsin,bu arada cins olanlar biz değiliz, beyin gücümüze de laf edemezsin, Yükleyen arkadaşa çok TEŞEKKÜRLER, ÇOK TEŞEKKÜRLER

adnan11

Üye
Şunu exe olarak koysaydiniz ya. Ben simdi bu zipli dosyayi nasıl acıcam. Telefondan giriyorum. Winrarim olmadıgı icin burdanda acamiyorum ileri zeka urunu insan

Onur Saka

Onur Saka

Üye
sagol doguş

ozelayyildiz

Üye
sonunda ya cok sagol aradım taradım cok ısıme yaradı tesekkurler

Ben.furkan55

Üye
Arkadaşlar bu dosyayı nereden indireceğiz

semsi94

Üye
admin koyarda indirmem mi :D

Paranoya

Paranoya

Üye
Teşekkürler .

matador53

matador53

Üye
Slm arkadaslar 6630 tlf num var opera mini kullanmaya basladıgımdan berı indırdıgım program ve oyunları calıstıramıyorum zip dosyası olarak gelıyor acaba zip dosyarı oldugundanmı calısmıyorlar bırde winrar programı zipli dosyaları acmak icınmı kullanılır neyapmalıyım acıklayıcı bır yardımda bulunurmusunuz rica edır ilginızden dolayı tesekkur ederım.

CeZoPa

Üye
eyw kanka super oldu benım ıcın cok saol

txmxr

Üye
tesekkur

ruzgar515

ruzgar515

Üye
tşkler

Kopkapkıp

Üye
valla bu programda netten guncelleme istiyor ingilizce :( Adminden daha iyisini beklerdim .
yinede emeğine sağlık teşekkür ederim.

yasayanceset

Üye
hajı telefondan giriyoruz winrar zıpli onu nasıl acacam:)

AlpReis

AlpReis

Üye
teşekkür

grcn_x

Üye
teşekkürler..

samet55600

Üye
emeğine sağlık kardeş

bybilal

bybilal