Windwos 7 Nasıl kurulur ve dostasını nerden indirebilirim? acil!!

• 27 Ekim 2010
  • 3769 Okunma
  • 10 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar ben windows 7 ye gecmek ıstyorum iso dosyasını bulamadım bu konuda yardım ederseniz yani link felan verebilirseniz çok makbule geçer şimdiden teşekkür ediyorum .. .

Yazan: frowell
  2. korsana hayır :nono:

3. Evet korsana hayır..bilgisayarcılarda 3 tl ye bulabilirsin:)

4. :vur

5. :islik

--------------- Ekleme ---------------

google de arasan bulursun. ama korsan işte.
    orjinal almak lazım

6. Arkadaş Windows'un kendi Sİtesinden deneme sürümünü indir... Next Next next de kur(eski bilgilerini Windows.old klasörüne taşıyacak) sonra bir internet sitesinden windows 7 loaderi indir orijinalledikten sonra orijinalliğini test için bilgisayarıma sağ tıkla ve özellikler de bu kdr...

ingilizcesini indirdiğsen tasalanma;
    aşağıdaki siteden nasıl türkçe yapabileceğini bulabilirsin :
    http://http://www.maxicep.com/pc-ya...ofessional-surumlerine-dil-ekleme-379983.html :oke::oke:

şimdiden güle güle kullan...(h)

kardeş windows 7 her zaman EN İYİSİDİR... tabi microsoft daha iyisini çıkarana kadar...

yaw kardeşim tahmin ediyorum senin windows olmasa bile oynadığın oyunların o da olmasa nero filan fistan kesin korsandır senin :naughty: haksızmıyım ???:bye2:

7. Hadi ya ben 5 tl ye aldım desene kazık yedik :D :angry: bu arada cd nin içinden cra ck de cıktı suan orjinal olarak kullanıyorum.

8. arkadaslar benim ana karttanmı bilmiyorum windovs 7 yükledigimde bişeye girerken yada acılısta kapanısta cizgiler cıkıyo bunu sebebi nedir acil yardımınızı beklıyorum simdiden tesekkurler

9. çizgiler çıkmasının sebebi işletim sistemi değil monitör.
    sorun monitörde yani.

10. bende 22 inç plazma var insallah ondada yapmaz tesekküür ederim bari ona takıyım:D

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/09/2018 - 19:13