Windwos 7 Nasıl kurulur ve dostasını nerden indirebilirim? acil!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
frowell

frowell

Üye
    Konu Sahibi
Windwos 7 Nasıl kurulur ve dostasını nerden indirebilirim? acil!!
Arkadaşlar ben windows 7 ye gecmek ıstyorum iso dosyasını bulamadım bu konuda yardım ederseniz yani link felan verebilirseniz çok makbule geçer şimdiden teşekkür ediyorum .. .

Utku

Utku

Üye
korsana hayır :nono:

Esendağlı

Esendağlı

Üye
abandonware

abandonware

Üye
Arkadaş Windows'un kendi Sİtesinden deneme sürümünü indir... Next Next next de kur(eski bilgilerini Windows.old klasörüne taşıyacak) sonra bir internet sitesinden windows 7 loaderi indir orijinalledikten sonra orijinalliğini test için bilgisayarıma sağ tıkla ve özellikler de bu kdr...

ingilizcesini indirdiğsen tasalanma;
aşağıdaki siteden nasıl türkçe yapabileceğini bulabilirsin :
:oke::oke:

şimdiden güle güle kullan...(h)

--------------- Ekleme ---------------

kardeş windows 7 her zaman EN İYİSİDİR... tabi microsoft daha iyisini çıkarana kadar...

--------------- Ekleme ---------------

Utku™;2882641' Alıntı:

yaw kardeşim tahmin ediyorum senin windows olmasa bile oynadığın oyunların o da olmasa nero filan fistan kesin korsandır senin :naughty: haksızmıyım ???:bye2:

frowell

frowell

Üye
    Konu Sahibi
okankoc

okankoc

Üye
arkadaslar benim ana karttanmı bilmiyorum windovs 7 yükledigimde bişeye girerken yada acılısta kapanısta cizgiler cıkıyo bunu sebebi nedir acil yardımınızı beklıyorum simdiden tesekkurler

Burak

Üye

sanıyorumki 7 de böyle kuruluyordur.

Perfect!

Üye
arkadaslar benim ana karttanmı bilmiyorum windovs 7 yükledigimde bişeye girerken yada acılısta kapanısta cizgiler cıkıyo bunu sebebi nedir acil yardımınızı beklıyorum simdiden tesekkurler

çizgiler çıkmasının sebebi işletim sistemi değil monitör.
sorun monitörde yani.

okankoc

okankoc

Üye
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt