Windows 8.1 iso

Sponsorlu Bağlantılar

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Eğer orijinal lisans anahtarını istiyorsan bu tür şeylerle uğraşmana gerek yok.
Windows 10 mu kuracaksın? Microsoft'un kendi sitesinden kalıbını veya 'nı (32/64bit hangisi destekliyorsa) indirip/yazdır, daha sonra formatını at, kurulum sırasında girdiğin Microsoft mail hesabına lisans anahtarın zaten tanımlıdır ve bu sayede işletim sistemin orijinal olacaktır.

Örnek; Steam, Origin gibi düşün, tüm oyun/uygulama o hesabında tanımlıdır.
@sinan-19

• Beğen
Tepkiler: sinan-19

sinan-19

sinan-19

Üye
    Konu Sahibi
Windows 8.1 veya 8 kurcağın zaman eğer doğru sürümü kuruyorsan senden key istemez biostan otomatik alır, eğer key istiyorsa muhtemeşen yanlış sürümü kurmaya çalışıyorsudur(örneğin pro, home, single lang) yani keyin elinde olması hiç işine yaramaz. Eğer Windows 10 bir defa yükseltmişsen direkt olara Microsoftun aracı ile Win 10 isosu indir ve kur eğer doğru sürümü kurmuş isen Windows otomatik aktive olacak. Olmazsa zaten seni uyarır. Pc orta üst düzey değilse önce home sıngle lang dene olmazsa muhtemelen home dur.
Windows aktivasyon için uefi olup olmaması önemlideğil tek ihtiyacın olan doğru sürümü kurmak gerisini Windows otomatik hallediyor key sormadan.
çok teşekkür ederim o zaman ben windows 10 iso indiriyorum bir de onu deneyim

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
çok teşekkür ederim o zaman ben windows 10 iso indiriyorum bir de onu deneyim

Rica ederim, takıldığın yer olursa etiketle yada alıntıla seve seve hallolana kadar yardımcı olurum.. :tebessüm:

• Beğen
Tepkiler: sinan-19
sinan-19

sinan-19

Üye
    Konu Sahibi
Ne demek, sonucu bekliyor olacağım ..
Kolay gelsin şimdiden.. :)
Evet iyi akşamlar windows 10 pro kurdum ama uyarı verdi windows 10 home single language nin bilgisayarımın orijinal yazılımı olduğunu bildirdi. Şu an etkinleştirmeden devam ediyorum :) ama yakın zamanda home single language yükleyeceğim. Kusura bakmayın baya bir geciktim ama okumam gereken sınavlar vardı :)

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Evet iyi akşamlar windows 10 pro kurdum ama uyarı verdi windows 10 home single language nin bilgisayarımın orijinal yazılımı olduğunu bildirdi. Şu an etkinleştirmeden devam ediyorum :) ama yakın zamanda home single language yükleyeceğim. Kusura bakmayın baya bir geciktim ama okumam gereken sınavlar vardı :)

Sağ olun , size de..
Önemli değil, okul hayatında da başarılar dilerim :)
Konuya dönersek: Orijinal ise etkinleştirmeye gerek yok ki, hem hangi lisans anahtarı ile etkinleştireceksin ki?

sinan-19

sinan-19

Üye
    Konu Sahibi
Sağ olun , size de..
Önemli değil, okul hayatında da başarılar dilerim :)
Konuya dönersek: Orijinal ise etkinleştirmeye gerek yok ki, hem hangi lisans anahtarı ile etkinleştireceksin ki?
Teşekkürler :) windows 10 orijinal iso indirdim microsoftun sitesinden ve pro'yu kurdum etkinleştirme bölümüne girince bu uyarıyı verdi zaten kendisi key istemedi ben de tam olarak anlamadım neden olduğunu

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Teşekkürler :) windows 10 orijinal iso indirdim microsoftun sitesinden ve pro'yu kurdum etkinleştirme bölümüne girince bu uyarıyı verdi zaten kendisi key istemedi ben de tam olarak anlamadım neden olduğunu
İstemez, çünkü girdiğin lisans anahtarı, Microsoft hesabınla tanımlıdır ve o hesapla giriş yapınca sistemin otomatik orijinal olur. :)

sinan-19

sinan-19

Üye
    Konu Sahibi
İstemez, çünkü girdiğin lisans anahtarı, Microsoft hesabınla tanımlıdır ve o hesapla giriş yapınca sistemin otomatik orijinal olur. :)
işin garip tarafı daha microsoft hesabıyla giriş yapmadım :)

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
microsoftun sitesinden iso dosyasını indirdim
Hım, bu işte bir tuhaflık var ama, eğer sorun yaratmıyorsa sıkıntı etmeyelim şimdilik.
Bir sorun olursa veya varsa başka bir sorun yardımcı olurum her zaman..

sinan-19

sinan-19

Üye
    Konu Sahibi
Hım, bu işte bir tuhaflık var ama, eğer sorun yaratmıyorsa sıkıntı etmeyelim şimdilik.
Bir sorun olursa veya varsa başka bir sorun yardımcı olurum her zaman..
Allah razı olsun :) bana da garip geldi home single language anahtarı ile pro kullanıyorum

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Eğer orijinal lisans anahtarını istiyorsan bu tür şeylerle uğraşmana gerek yok.
Windows 10 mu kuracaksın? Microsoft'un kendi sitesinden kalıbını veya 'nı (32/64bit hangisi destekliyorsa) indirip/yazdır, daha sonra formatını at, kurulum sırasında girdiğin Microsoft mail hesabına lisans anahtarın zaten tanımlıdır ve bu sayede işletim sistemin orijinal olacaktır.

Örnek; Steam, Origin gibi düşün, tüm oyun/uygulama o hesabında tanımlıdır.
@sinan-19
@prens_12345, şu yorumumdaki indirme seçeneklerinden birini dener misin?

Üst Alt