windows phone için yeni Bing Uygulaması geliyor

• 21 Mart 2013
  • 1674 Okunma
  • 22 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. [video=youtube;iY4S5BQWTMA]http://www.youtube.com/watch?v=iY4S5BQWTMA[/video]

Microsooft bir yandan Windows Phone icin sistem duzeltmeleri ve geliştirmeleri guncellemelerini hazırlarken diger yandan da uygulama ve oyun geliştiricileriyle windows phone magazasını zenginleştirmek icin anlaşmalar yapıyor. Tabi bir diger yandan da Microsoft servislerini geliştirerek windows phone platformuna entegre ediyor.

Gectigimiz gunlerde Skype uygulamasının windows phone kişiler hub'ı ile entegrasyon ózelligini kazandıgını sizlere BURADAKİ haberimizde bildirmiştik. Bugün ise Bing uygulamasının gelişmiş versiyonunun Lumia920 üzerindeki demo videosunu sizlerle paylaşıyoruz. Uygulama eski versiyonun tam tersine konuşmayı akış şeklinde algılıyor ve eski versiyondan cok cok daha hızlı bir algılama sistemine sahip.

Bing Uygulamasının bu yeni versiyonu büyük ihtimalle yıl sonunda verilmesi beklenen wpblue guncellemesine entegre edilmiş olacak.

Yazan: papakudioflu
  2. Bizde yok arkadaş :)

3. ne yok:bilmm:

4. Bende bing uygulaması yok..

5. olmaz olur mu şaka mı yapıyorsun.

6. Cidden yok arama yaptığımda doğrudan bing in web sayfasına atıyor ie10 dan.

7. Aynen benimde öyle :/

8. ayarlar/bölge,dil'e gir browser ve arama dilini ingilizce yap.

9. Hocam olur mu öyle. Aramalarda hep ingilizce şeyler çıkar. Telefonun dili değişmesin?

10. telin dili değişmez..

11. Aman tanrım oldu

12. demek ki daha fazla kurcalamak lazım sistem henüz keşfedilmeyi bekliyor

13. :D olmayıpta napcak.. ben aldığımdan beri teli arama dili ingilizce olarak kullanıyorum.. bing i mobil sürümde kullanabilmek için ;) yandex i sevemedimdi.. :)

nanotex bunu beğendi.
  14. Ya bing güzel birşeyde birde ingilizcemiz olsa :ah

15. Uygulama gayet güzel ancak ingilizce dilinde arama yapıyor o kötü..

16. Sende ne vardı da ne oldu onu pek analayamadım ben Gökhan :D

17. Tam Türkçe desteğine kadar aramalarımda google ı kullanmaya devam ederim sanıyorum.

18. Windows' taki eksikler listesine Bing için Türkçe desteğini de eklemek lazım :) Zira arama butonuna tıkladığınızda sadece web üzerinden arama değil, sağa doğru kaydırdığınızda güncel videolar, haberler gibi bilgiler de yer alıyor Bing' te. Türkçe olsa başka bir haber uygulaması kullanmam şahsen :)

19. Haber için teşekkürler abi.

Aynen

20. Arama tuşuna basınca bing uygulaması açılmıyordu

PureFood bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/09/2018 - 22:25