Haber Windows Phone İçin WhatsApp Gelişmeleri (Son Güncelleme: 27/10/2017)

Sponsorlu Bağlantılar

atakanakata

atakanakata

Üye
whatsapp çeviri servisinden gelen maile bakılırsa yedekleme artık onedrive a ve sd karta yapılabilecek. bu çok iyi oldu işte :)

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı ve ceza87

KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
2.16.186 ya güncellendi Beta. Değişiklik görmedim.
2.16.188e güncellendi Beta

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
th2 önizleme sürümleri gibi altyapıda mı değişikliğe gidiyorlar ne yapıyorlar, gözle görülür bişi yok ama güncelleme var sürekli :)

KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
2.16.190 Beta.
2.16.192

nsbd

nsbd

Üye
Merhaba arkadaşlar
Telefon 1020 ve 8.1 deyim Telefonu komple sıfırlayıp Whatsapp yedeklerimi geri yüklemek istiyorum.Yedek klasörünü göremiyorum telefonu sıfırlayınca silinmeyecek mi ? veya internette mi yedekleniyor ?
Mesajlarımı aynen devam etmesini istiyorum bunu nasıl yapabilirim ?

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
Merhaba arkadaşlar
Telefon 1020 ve 8.1 deyim Telefonu komple sıfırlayıp Whatsapp yedeklerimi geri yüklemek istiyorum.Yedek klasörünü göremiyorum telefonu sıfırlayınca silinmeyecek mi ? veya internette mi yedekleniyor ?
Mesajlarımı aynen devam etmesini istiyorum bunu nasıl yapabilirim ?
SD karta yedekliyor olması lazım. SD kartın kök dizininde WhatsApp adında klasör var. Formattan hemen önce uygulama içinden yedekleyin. Formatta h.kartını da sıfırlayacaksanız eğer belirttiğim whatsapp klasörünü pc'ye yedekleyin, formattan sonra aynı şekilde kartın kök dizinine geri kopyalayın ardından whatsappı yükleyin, yedeği görecek ve size geri yüklemek isteyip istemediğinizi soracaktır.

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
WhatsApp ne ara facebooka satıldı yahu?
arkadaşlar Ayarlar > Hesap sekmesine gidip onaylı kutucuğu kaldırın. Whatsapp ta attığınız resimler facebook tarafından reklam amaçlı kullanılabilir. Küçük bir uyarı düşeyim dedim....

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi
Murat.Demir

Murat.Demir

Üye
arkadaşlar Ayarlar > Hesap sekmesine gidip onaylı kutucuğu kaldırın. Whatsapp ta attığınız resimler facebook tarafından reklam amaçlı kullanılabilir. Küçük bir uyarı düşeyim dedim....
:kıskıs: günaydın hocam çok uzun süre oldu alalı

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
2 ya da 3 sene oldu sanırım. baya haber sitelerinde büyük başlıklarla verildi, herkes o haberden sonra gizlilikten ve reklam gelmesinden endişe ediyordu ki ilk hamlelerini "gizlilik" ile yaptılar :)
bana ilk bu yazı geldiğinde hemen tamam deyip geçmedim OKUDUM. baktım ki yok resimleri kullanma yok bilmem ne diyo aman kalsın dedim, onaylamadım ve kapadım. he bizim WP platformunda onaylayanlar daha sonra o onayı nasıl kaldıracaklar bilmiyorum, çünkü senin dediğin Ayarlar>Hesap başlığı altında o gizlilik seçeneği bizde yok :)

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
2 ya da 3 sene oldu sanırım. baya haber sitelerinde büyük başlıklarla verildi, herkes o haberden sonra gizlilikten ve reklam gelmesinden endişe ediyordu ki ilk hamlelerini "gizlilik" ile yaptılar :)
bana ilk bu yazı geldiğinde hemen tamam deyip geçmedim OKUDUM. baktım ki yok resimleri kullanma yok bilmem ne diyo aman kalsın dedim, onaylamadım ve kapadım. he bizim WP platformunda onaylayanlar daha sonra o onayı nasıl kaldıracaklar bilmiyorum, çünkü senin dediğin Ayarlar>Hesap başlığı altında o gizlilik seçeneği bizde yok :)
Seçenek var diye hatırlıyorum :) ama kapatınca yok oluyor, şimdi aradım bulamadım kapatmayan birisi ekran fotoğrafı atabilir belki

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
Seçenek var diye hatırlıyorum :) ama kapatınca yok oluyor, şimdi aradım bulamadım kapatmayan birisi ekran fotoğrafı atabilir belki
kapattığımızda o ayar görünmüyorsa doğru olabilir, çünkü ben ilk karşıma çıktığı anda kabul etmeyip kapatmıştım. benim ayarlarda görememem normal olabilir bu durumda :)

furyzer0

furyzer0

Üye
Ben şimdi kapattım ve yok oldu.

Sent from Mtalk using Lumia950[emoji769]

• Beğen
Tepkiler: Rock Ve Roll ve ceza87
papakudioflu

papakudioflu

Admin
WhatsApp, Windows Phone uygulaması içinki adımlı doğrulama sistemini test ediyor.

• Beğen
Tepkiler: afwerker ve Krnl386
Bay H

Bay H

Üye
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece ve Krnl386
VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
whatsapp beta kullananlar acaba bugün ki güncelleme sonrası sıkıntı yaşadılar mı? Ben mesaj alamıyorum ve gönderdiğim iletilmiyor, son görülme saatini göremiyorum sanki telefon nege bağlı deilmiş gibi çalışıyor whatsapp
tekrar güncelleme geldi umarım çözülmüştür

furyzer0

furyzer0

Üye
whatsapp beta kullananlar acaba bugün ki güncelleme sonrası sıkıntı yaşadılar mı? Ben mesaj alamıyorum ve gönderdiğim iletilmiyor, son görülme saatini göremiyorum sanki telefon nege bağlı deilmiş gibi çalışıyor whatsapp
tekrar güncelleme geldi umarım çözülmüştür
Dün Twitter'da Whatsapp çöktü diye hashtag vardı.

Sent from Mtalk using Lumia950[emoji769]

• Beğen
Tepkiler: silisya12
Bay H

Bay H

Üye
OneDrive üzerine yedekleme gelmiş beta kullananlar da hiç haber etmiyor yahu :kıskıs:

Ekli dosyalar

KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
OneDrive üzerine yedekleme gelmiş beta kullananlar da hiç haber etmiyor yahu :kıskıs:

Emojilerde ve mesaj olmadan sadece emoji gönderiminde de değişiklikler var :)

Üst Alt