Haber Windows Phone İçin WhatsApp Gelişmeleri (Son Güncelleme: 27/10/2017)

Sponsorlu Bağlantılar

ArMaGeDdOn_87

Üye
O da doğru :)

skynet

Üye
Ses kaydı göndermek istediğimde arada ses de saçma sapan sesler (tıt tık veya boğuk cızırtı şeklinde) oluyor aynı sıkıntıyı yaşayan var mı ?
Video kaydında veya telefon konuşmalarında bu tarz sıkıntı yok

4MaGuS

4MaGuS

Üye
Ses kaydı göndermek istediğimde arada ses de saçma sapan sesler (tıt tık veya boğuk cızırtı şeklinde) oluyor aynı sıkıntıyı yaşayan var mı ?
Video kaydında veya telefon konuşmalarında bu tarz sıkıntı yok
whatsapbın kendi içinden ses kaydı alıpmı göndermeye çalışıyorsunuz birde ses kayıt uygulamasında kayıt yapıp daha sonra paylaşmayı deneyin aynı sorun olacak mı

skynet

Üye
whatsapbın kendi içinden ses kaydı alıpmı göndermeye çalışıyorsunuz birde ses kayıt uygulamasında kayıt yapıp daha sonra paylaşmayı deneyin aynı sorun olacak mı
Evet whatsapp ın içinden ses kaydı yapıp gönderirken bu sorun oluyor
Harici ses kaydetme uygulamalarıyla sıkıntı yok

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
WhatsApp'a güncelleme geldi. yüklüyor bakalım...
sürüm 2.16.248 oldu. bi yenilik var mı acep? :)

skynet

Üye
Ben bir fark göremedim + bende ki ses kaydı sorunuda devam ediyor :dry:

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
Ben bir fark göremedim + bende ki ses kaydı sorunuda devam ediyor :dry:
ses kaydı problemini dün yaşadım. tam da önemli bir durumu kayıt yapıp gönderdim ve bi dinledim ki tamamı bozuk hiç bir şey anlaşılmıyor. ama sonraki gönderilerimde sorun yoktu. daha doğrusu konuşmalar anlaşılıyordu ama arka planda bi pıt pıt gibi bi ses geliyor hala enteresan. güncellemeden sonra denemedim dur bi deneyeyim şimdi
hafif var gibi hala :/

• Beğen
Tepkiler: skynet

skynet

Üye
Bu ses sorunu whatsapp web de de oluyor

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
Bugun gelen güncelleme ile 2.16.256 sürümüne yükseldi. İlk gözüme çarpan ana ekrandaki kamera kısayolu oldu :)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Bugun gelen güncelleme ile 2.16.256 sürümüne yükseldi. İlk gözüme çarpan ana ekrandaki kamera kısayolu oldu :)
Görüntülü görüşme butonu da var mı bak bakalım :) İspanya'da bazı WhatsApp Beta kullanıcıları video arama özelliğinin geldiğini iddia ediyor.

Ekli dosyalar

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
@papakudioflu
İyi ki o ayrıntıyı yazmışsınız :))
Şimdi baktım videolu arama gelmiş
Ancak denemedim

Telefonla arama simgesine bastığınızda
Voice Call
Video Call
şeklinde iki button çıkıyor.

Son düzenleme:
ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
Görüntülü görüşme butonu da var mı bak bakalım :) İspanya'da bazı WhatsApp Beta kullanıcıları video arama özelliğinin geldiğini iddia ediyor.
beta sürümü kullanmıyorum ben ama betaya gelmişse görüntülü görüşme yakındır demektir :)

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
beta sürümü kullanmıyorum ben ama betaya gelmişse görüntülü görüşme yakındır demektir :)
Deneme de yaptım
Başlangıç olarak gayet güzel
Şu anda kullandığım beta sürümünden de şimdiye kadar sıkıntı yaşamadım.
Nerdeyse gün aşırı güncelleme geliyor.

KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
Paylaşılan foto üstüne yazı ve emoji hala betada da yok dmi

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
WhatsApp güncelleme aldı ve 2.16.288 sürümüne yükseldi. veee GIF desteği gelmiş :yuru
videoyu max 6sn'yeye kadar kırparsak GIF olarak gönderilebiliyor. 6sn'den uzun olduğunda GIF yapmıyor.

• Beğen
Tepkiler: dark_13 ve Krnl386
KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
WhatsApp güncelleme aldı ve 2.16.288 sürümüne yükseldi. veee GIF desteği gelmiş :yuru
videoyu max 6sn'yeye kadar kırparsak GIF olarak gönderilebiliyor. 6sn'den uzun olduğunda GIF yapmıyor.
Normal sürüme daha yeni mi geldi.

brk-rtrk

Üye
Fotoğraf üstüne çizme, yazı yazma da gelmiş bu guncellemeyle

papakudioflu

papakudioflu

Admin
WhatsApp, görüntülü arama özelliğini tüm platformlarda duyurdu. Windows Phone için de kullanıma sunulmuştu ama güncelleme gruplar halinde dağıtılıyor. O yüzden arada kontrol etmekte fayda var.

afwerker

afwerker

Üye
WhatsApp, görüntülü arama özelliğini tüm platformlarda duyurdu. Windows Phone için de kullanıma sunulmuştu ama güncelleme gruplar halinde dağıtılıyor. O yüzden arada kontrol etmekte fayda var.
betada ben test ettim aramayı yanıtladığımız halde arama sesi geliyordu bildirim yapmıştım umarım duzeltirler

Üst Alt