Anket Windows Phone Gidişatı

Sponsorlu Bağlantılar

windows phoneun durumu önümüzdeki yıllarda ne olur

• evrensel uygulama ile şansı var

Kullanılan: 43 41.3%
  • değişmez %3ün başını bekler

Kullanılan: 22 21.2%
  • wp treni kaçırdı artık olacağı varsa da olmaz yavaş yavaş biter

Kullanılan: 44 42.3%

• Kullanılan toplam oy
    104
-_SEFA_-

-_SEFA_-

Üye
Microsoft zamanında treni kaçırdı. Mağazada ki en kaliteli youtube uygulamasını kaldırttığı gün google play store dan tüm resmi uygulamalarını çekip uygulamaların apilerinin erişimlerini tamamen kesecektiler. Üzerine ödül gibi bizim CORTANA ve klavyemizi götürdüler oraya verdiler.
Ben googleda yönetici olsam böyle enayi firmaya resmi uygulamalarımı niçin çıkartayım derdim..

o enayi dedikleriniz ile bizim aramızdaki fark onların milyar dolarlık şirketlerinin olması bizim ise maxicepte bunları tartışıyor olmamız. Microsoft surface book un adımlarını surface 1 ile attı. Surface 1 şuan bence bi halta yaramaz. Ama ne oldu ms onun sayesinde başarıyı yakaladı. O sadece bir araçtı.
bizim şuanki lumialar da bir araç kendimizi kandırmayalım. Bizim araçlarla microsoft amaçlarına gidiyor. Nasılki şuan tablet pazarında hiç şüphesiz donanım bazında en iyisi ise mobilde de aynısı olacaktır. Peki Bize ne düşüyor? Çok farklı bi'şey değil. Herzamanki gibi beklemek...

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
o enayi dedikleriniz ile bizim aramızdaki fark onların milyar dolarlık şirketlerinin olması bizim ise maxicepte bunları tartışıyor olmamız. Microsoft surface book un adımlarını surface 1 ile attı. Surface 1 şuan bence bi halta yaramaz. Ama ne oldu ms onun sayesinde başarıyı yakaladı. O sadece bir araçtı.
bizim şuanki lumialar da bir araç kendimizi kandırmayalım. Bizim araçlarla microsoft amaçlarına gidiyor. Nasılki şuan tablet pazarında hiç şüphesiz donanım bazında en iyisi ise mobilde de aynısı olacaktır. Peki Bize ne düşüyor? Çok farklı bi'şey değil. Herzamanki gibi beklemek...

O kadar cihaz değiştirmeme rağmen halen Windows Phone kullanıyorsam ve şimdi lumia 1520 almayı düşünüyorum diyorsam oda microsfta inanmam ve güvenmemdir.

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı
-_SEFA_-

-_SEFA_-

Üye
O kadar cihaz değiştirmeme rağmen halen Windows Phone kullanıyorsam ve şimdi lumia 1520 almayı düşünüyorum diyorsam oda microsfta inanmam ve güvenmemdir.

tabii ki bu hepimiz için geçerli. Burada kim ne kadar kızsa kim ne kadar şikayet etse de büyük bir çoğunluğumuz vazgeçemez bu sistemden. Google ne kadar başarılı bir şirket olsa da güvenlik açıklarına karşı verdikleri tepkisizlik beni hala üzüyor. Aradan yıllar geçti. Hala elime alıp bikaç gün android kullanınca yığınla açıkla karşılaşıyorum. Apple ise hakikaten kendini ispatlamış bir şirket. Ama bir 6s plus ın 4300 tl ye satılmasına anlam veremiyorum bu firma da BENİM GÖZÜMDE dolandırıcı . Bu yüzden Bi sure daha şüphesiz ms devam tabiiki sizlerle beraber :)

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic