Haber Windows Phone Gdr3 Ve Bittersweet Shimmer Guncellemeleri Hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

4MaGuS

4MaGuS

Üye
Yok o tüm akıllı telefonlarda olmayan bi mevzu :)
çözmeleri gerekiyor aslında mantıksız geliyor akıllı olunca sesli açılma bile akla gelirken bunlar daha kısıtlıyor sarj konusu düşünmüşlerdir biraz ancak en azından alarm olması gerek ya

• Beğen
Tepkiler: PcCasper

braayn

braayn

Üye
Eski telefonlar kapılıyken Alarm çalıyordu acaba Eski Telefonlar daha mı Akıllı ??? :)

4MaGuS

4MaGuS

Üye
Eski telefonlar kapılıyken Alarm çalıyordu acaba Eski Telefonlar daha mı Akıllı ??? :)
aslında haklısın mesela benim n73 bile telefonu istediign saate ayarlıyordun kapanıyordu şuan öyle bir program arıyorum bilen varmı acaba ben bulamadım bazı durumlarda çok lazım oluyor aynı program tercihleride isteidigimiz saatte açıp kapatabiliyorduk bir sürü özelliği vardı belki bilenler bilir program adı plantask olması lazım

OhMyDrogba

OhMyDrogba

Üye
ben bu güncellemeler gelince güncellemeyi nasıl yapacağım arkadaşlar ?

katil_197

katil_197

Üye
telefon sana güncelleme var diyecek altında ise,yükle yazar tıklarsın yükler :D

OhMyDrogba

OhMyDrogba

Üye
bir iki program adı yazıyor konuda ben de acemi olunca :D teşekkürler :D

pirenuri

pirenuri

Üye
Hadi bakalım hayırlısı olsun. Sonuçta bu kadar özellik gelecek de kaçı adam akıllı gelecek , istediğimiz gibi gelecek ? Bi bildirim merkezi mesela Live tile şeklinde yapacaklarsa hiç yapmasınlar daha iyi

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
anlamıyorum Live tile sevmiyen neden Windows Phone alır ki. Bu sistemin temeli şimdilik Live tile üzerine dizayn edilmiş. Bildirim sisteminin de Live tile üzerinde dizayn edilmesinden doğal bir şey yok bence.

• Beğen
Tepkiler: ademoz05, skynet ve ÖEY
ÖEY

ÖEY

Üye
Ben Live Tile olayını seviyorum. Gayet yaratıcı ve güzel bir düşünce olmuş. İnsanların bu tarz değişikliklere alışması maalesef zaman alabiliyor. Iphone kullanan kuzenim ilk başta çok laf söyledi Live Tile olayına şimdi ise etrafında gördüğü wp telefonları inceledikçe abi aslında güzelmiş ya demeye başladı :D :D Zamanla bu sistemi sevmeyen insanların çoğu beğenecek bence.

dakamon

dakamon

Üye
Ali kemal abi karoları seviyoruz ama zaten yeterince dolmuş olan ekrana birde bildirim merkezi karosu gelirse ne yapcaz bilmiyrum bide bildirim merkezini de öyle ufak karo yapmak pek akıl karı olmaz en büyük boyutta kullanmak gerekir böyle olunca da sorunumuz daha büyük oluyor. Umarım demek istediğimi anladınız. Bence karo olmasın soldan çekelim gelsin birsürü konsept var çok güzel yapılmış bi onlara bakalım ne demek istediğimi anlayacaksınız. Özgün bir şey yapıp ta kullanım kolaylığından uzaklaşmak ta pek iyi değil bence. Hem kullanım kolaylığı olsun hem özgün olsun.

goktas19

goktas19

Üye
Bu bildirim merkezi Live Tile olarak gelsin gelmesine ama hızlı geçişlerde kolaylık sağlamaları lazım bence, oyun oynuyorum mesela mesaj geldi direk mesajlara girebilmem lazım veya Facebook tan mesaj geldi direk mesaja bakabilmem lazım bunu çözebilirse Live Tile olarak gelmesinin bence hiç bir mahsuru yok...

turbocore35

turbocore35

Üye
bildirim merkezi dediğin üstten çekilince açılır ama live tile olarak gelirse veya uygulama gibi gelirse hiç gelmesin daha iyi

Bay H

Bay H

Üye
The verge de paylaşılan haberde eğer yanlış anlamadıysam Developer lar için gdr3 bugün yayınlanmış. Forumda bulunan uygulama geliştiren arkadaşlar var mı böyle bir durum?
ya da sizi kapsıyor mu ?

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Ben uygulama geliştirmiyorum ama geliştirici hesabım var.
Microsoft bugün akşam GDR3'ün (WP8.0.10512) geliştiricilere açılacağını belirtmiş.
Akşama GDR3 gelirse yüklerim :eller: :kıskıs:

PureFood

PureFood

Üye
Aboo bomba patlayacak :D

• Beğen
Tepkiler: skynet
efeler12

efeler12

Üye
Çıkmış aynen bende de geliştirici hesabı var bakalım nasıl olacak sanırım 3 tile yan yana olayı gelmiycek

Bay H

Bay H

Üye
Hemen bir develop. hesap alıyorum
:ehe

tanercoskun

tanercoskun

Üye
O zaman kuran arkadaşlardan bilgi bekliyoruz ;)

skynet

Üye
Heycan başladı :eller:

osilost

osilost

Üye
ARKADAŞLAR GELİŞTİRİCİ HESABI NASIL ALINIYOR

Üst Alt