İpucu Windows Phone - Bilgileri Ve Sorunları Burada Paylaşalım

Sponsorlu Bağlantılar

luckysleven

luckysleven

Üye
Arkadaşlar bende 3g devamlı açık peki 3g açıkken wifi yi de açarsam internete girdiğimde wifi ile mi girerim 3g ile mi ? : )

papakudioflu

papakudioflu

Admin
  • Beğen
Tepkiler: luckysleven
ÖEY

ÖEY

Üye
An itibariyle telefonumun flaşı gitmiş bulunuyor :) artık l920 fiyatına l520 kullanmaktayım, vatana millete hayırlı uğurlu olsun bakalım :)

suyunsesi

suyunsesi

Üye
An itibariyle telefonumun flaşı gitmiş bulunuyor :) artık l920 fiyatına l520 kullanmaktayım, vatana millete hayırlı uğurlu olsun bakalım :)

ver tamir etsinler dostum.

ÖEY

ÖEY

Üye
ver tamir etsinler dostum.

valla daha önce başka bir arkadaşın başına geldi ve kendi kendine birkaç güne düzelmiş. O yüzden bekleyeceğim birkaç gün. Ama yani bu yaşadığım kaçıncı sorun ve gece fotoğraf çekmem gereken bir durumda feci şekilde yarı yolda kaldım ve rezil oldum yanımdaki insanlara. Çok kızgınım şu an.

yasirtaha

yasirtaha

Üye
valla daha önce başka bir arkadaşın başına geldi ve kendi kendine birkaç güne düzelmiş. O yüzden bekleyeceğim birkaç gün. Ama yani bu yaşadığım kaçıncı sorun ve gece fotoğraf çekmem gereken bir durumda feci şekilde yarı yolda kaldım ve rezil oldum yanımdaki insanlara. Çok kızgınım şu an.
hocam yanlış anlama da sende bahtsız bedevi gibi oldun yani

ÖEY

ÖEY

Üye

hocam yanlış anlama da sende bahtsız bedevi gibi oldun yani
Yok ya o konuda sevgili YkPkY tek yetkili kişi :D Ben daha çok çırak konumundayım :D:D Bu arada hala flaş gelmedi :D Gelmesini bekliyorum inatla :D

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
:ah pardon Harun ya, kullanıcı adına bakmadım İsmet'in yazı fontu ile karıştırdım :(

yasirtaha

yasirtaha

Üye
:D yorgun musun yoksa

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR

Dtn

Üye
Benim dokunmatik gitmişti tamamen, serviste şu an telefonum, bugün yarın gelecekmiş de, anakartı değiştirdik dediler. anakartla dokunmatiğin alakası ne oluyor? ben ekranı değiştirirler diye düşünüyordum şaşırdım :hmmm

kursat99

kursat99

Üye
Benim mağaza otomatik güncellemiyor. Geçen bir arkadaş Yaratıcı Stüdyo güncellendi dedi, bende mağazada Yaratıcı Stüdyo ya girince yeni güncelleme geldi. Bunun sebebi ne olabilir?

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye

şöyle izah edeyim: BURADA yaptıgıız anketi Nokia Türkiye ve Microsoft Türkiye ekipleri de yakından takip etti. Anket sonuçlarını bizim rapor olarak kendilerine ulsştırdıgımız gibi kendileri de bir rapor hazırladılar. Hem Nokia hem de Microsoft ile yaptığımız görüşmelerde bu konulardaki çalışmalarla ilgili memnuniyetlerini bildirerek teşekkür ettiler. Bu çalışmaların amacına ulaştığını söyleyemeyiz zira bunu söylemek için belirtilen özelliklerin güncellemelerle sunulması gerekir. Fakat bu yolda faydalı bir çalışma olduğu aşikar.

Bir sistemin gelişip kusursuza ilerlemesi için kullanıcı deneyimleri doğrultusunda geliştirilmesi çok önemlidir ve bu noktada yaptığımız geri dönüşlere değer veren iki firma var muhattabımız olarak.

evet baktım. çoğu problem burda dile getirilmiş zaten. umarım dikkate alırlar.

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
Benim mağaza otomatik güncellemiyor. Geçen bir arkadaş Yaratıcı Stüdyo güncellendi dedi, bende mağazada Yaratıcı Stüdyo ya girince yeni güncelleme geldi. Bunun sebebi ne olabilir?
mağaza güncellemeleri belli zamanlarda denetler. o yüzden kimine erken kimine daha geç görünür. bana genelde güncellemelerden sonraki günün sabah 10 civarı görünüyo :) burdaki paylaşımlar da bunun yüzünden. güncelleme ilk kime göründüyse bildiriyor ve isteyen mağazanın denetlemesini beklemeden uygulama sayfasına gidip elle güncelleyebilsin diye ;)

serinaga

serinaga

Üye
Benim dokunmatik gitmişti tamamen, serviste şu an telefonum, bugün yarın gelecekmiş de, anakartı değiştirdik dediler. anakartla dokunmatiğin alakası ne oluyor? ben ekranı değiştirirler diye düşünüyordum şaşırdım :hmmm

Anakart gittiyse doğal olarak ekran çalışmaz yada sorunlu olur ...

Dtn

Üye
Ama telefonda bi sorun yoktu, aranınca çalıyordu, kamera tuşuyla kamerayı açıp foto çekebiliyordum, sadece ekranın dokunmatiği bozuktu?

suyunsesi

suyunsesi

Üye
ana kartının ekran ile ilgili kısmında bir problem oluşmuş olma ihtimalide olamaz mı yani? :)

ÖEY

ÖEY

Üye
Az önce beklenen şey gerçekleşti ve flaş çalışmaya başladı :D MS benimle dalga geçiyor yahu :D

Üst Alt