Windows Phone 8 Developer Unlock

Sponsorlu Bağlantılar

ardacumhur

ardacumhur

Üye
    Konu Sahibi
Windows 8 sahibi olmanız gerekiyor.

Uygulamalar sadece windows 8'li bir pc'de yapılabiliyor.

suat_33

Üye
assasin creed spider man ve batman oyunları yuklenmiyor hata veriyor neden acep??

ardacumhur

ardacumhur

Üye
    Konu Sahibi
recep288

recep288

Üye
:tşk:

suat_33

Üye
cihazımı unlock ettim hotpursuiti yükledim pes12 flan ama bu oyunlara hata veriyor çözümü yok mu??

papakudioflu

papakudioflu

Admin
ikisi de magazadan kaldirilmiş oyunlar. İnternet baglantini kesip tekrar dene olmazsa bolgeni degiştirmen gerekebilir.

suat_33

Üye
Telefonu komple ABD (dil bolge vs) yaptım interneti kestim Asphalt 5 yuklenmiyordu o yuklendi ama diğer oyunlar yuklenmiyor youtube da millet Gta real racing subway flan oynuyor 920 de nasıl yapılıyor ??

papakudioflu

papakudioflu

Admin
uygulamayı nasıl yüklemeye çalışıyorsun

suat_33

Üye
Konuda yazanları yaptım işte öğrenci kimliğiyle üye oldum programları indirdim unlock ettim app Manager diye programdı galiba ondan yüklüyorum dejoy flan yazıyor yüklüyor a.creed de yükleme uzun sürüyor ama sonra Bi hata yazısı çıkıyor yüklenmiyor gta yı seçip yaptım program donuyor sonra geri geliyor yüklenmiyor doodle jump da aynı şekilde bide mobile9 da themses bolumu var lumia920 için oradan tema indirdim denemek için yükledim yüklendi telefonda uygulama bölümünde themses diye var tıklıyorum açılıyor geri kapanıyorr ??

- - - Eklendi - - -

Ruslar çözmüş olayıda Rusça yazıyor hep anlaşılmıyor çeviriden sitede most wanted 2 yi gördüm :O

Atmosperich

Atmosperich

Üye
bir kaç gün önce yabancı forumlarda okudum bende kullanıyorum.

Bu unlock işlemi cihazınızda imzasız uygulamaları denemenizi sağlar ve aynı anda maksimum 10 uygulama yüklü olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca cihazı bilgisayara bağlayıp wpapp ile veya wp7 cihazlar zune ile senkronize ettiklerinde cihaz tekrar kilitlenir. Yılda 3 kez unlock hakkıniz var. 3.'den sonra bir yılı doldurup tekrar ücret ödemeniz gerekir.

yukarıda cihazı bilgisayara bağlayıp senkronize ettiğimizde kilitlenir yazmışsınız nasıl yani ?
yılda 3 kez ? 3 kez mi app deploymentten uygulama atabilirz yani 3 kez mi giriş yapabiliriz 1 telefon ile sisteme ?

papakudioflu

papakudioflu

Admin
bir kaç gün önce yabancı forumlarda okudum bende kullanıyorum.

Bu unlock işlemi cihazınızda imzasız uygulamaları denemenizi sağlar ve aynı anda maksimum 10 uygulama yüklü olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca cihazı bilgisayara bağlayıp wpapp ile veya wp7 cihazlar zune ile senkronize ettiklerinde cihaz tekrar kilitlenir. Yılda 3 kez unlock hakkıniz var. 3.'den sonra bir yılı doldurup tekrar ücret ödemeniz gerekir.

yukarıda cihazı bilgisayara bağlayıp senkronize ettiğimizde kilitlenir yazmışsınız nasıl yani ?
yılda 3 kez ? 3 kez mi app deploymentten uygulama atabilirz yani 3 kez mi giriş yapabiliriz 1 telefon ile sisteme ?

windowsphone cihazlarin bilgisayarlar icin eşitleme uygulamalari vardir. Wp7 icin zune wp8 için wpapp. Bu iki Uygulama kullanilarak eşitleme yapildiginda sistem kilitlenir ve tekrar unlock etmeniz gerekir. Yılda 3kez cihazinizi unlock yapabilirsiniz. Veya 3 ayri cihazi unlock yapabilirsiniz. Ayni anda telefonunuzda 10 uygulamayi sertifikasiz yuklu olarak tutabilirsiniz.

OozyStaw

OozyStaw

Üye
Cumhur ben üniversite öğrencisiyim nasıl yapacağım ?

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye

üye olunmuyor hocam sorunlu

StartTheGame

StartTheGame

Üye
Benim format atma gibi bir niyetim yok :alkis birde abi bu hesabı bedava yoldan alma imkanımız yok mu yani öğrenci seçeneği falan var diyolardı bedava veriyolar diyolardı onun için ne yapmamız gerek ? :)Hocam flood için özür ama üye olunmuyor hocam

Abi çok saçma bi sistem ya şu unlock bazen keşke galaxy s3 yada s4 alsaydım dedittirmiyor değil ya bu ne kayıt ol falan ben liseliyim daha liseli :D bize özel bi indirim yok mu :D şu lumia yı kim unlock yaparsa gelsin ödüllendirecem o kadar artık :D :D ne kadar istiyosa vereceğim ama 3.000 tl yi geçmek yok :D
Allah için bi yardım ya :@

Son düzenleme:
ardacumhur

ardacumhur

Üye
    Konu Sahibi
Benim format atma gibi bir niyetim yok :alkis birde abi bu hesabı bedava yoldan alma imkanımız yok mu yani öğrenci seçeneği falan var diyolardı bedava veriyolar diyolardı onun için ne yapmamız gerek ? :)Hocam flood için özür ama üye olunmuyor hocam

Abi çok saçma bi sistem ya şu unlock bazen keşke galaxy s3 yada s4 alsaydım dedittirmiyor değil ya bu ne kayıt ol falan ben liseliyim daha liseli :D bize özel bi indirim yok mu :D şu lumia yı kim unlock yaparsa gelsin ödüllendirecem o kadar artık :D :D ne kadar istiyosa vereceğim ama 3.000 tl yi geçmek yok :D
Allah için bi yardım ya :@

3.000TL'ye kadar ödül vermek yerine linkinden 19dolara geliştirici hesabı satın alsan?Bu arada şartlar açık ve net, hepsini de yazdım ;)

• Beğen
Tepkiler: OozyStaw
StartTheGame

StartTheGame

Üye
:D Onu dalgasına yazmıştım abi yaa :D :D 19 dolar veremem ki ona saçma bir sistem android açıkca korsan oyunların önünü açmış sen niye kapatıyorsun yani :D :D hesap 99$ değil miydi ? Abi üni hesabı almanın başka yönü yok mu ya :/

PosiXGuARD

PosiXGuARD

Üye
Bağlı olduğunuz üniversite DreamSpark *Microsoft ile anlaşmalı ise bunu yappabilirsiniz. Ben kendi üniversiteme dilekçe ile başvurarak mail adresi aldım ve kullanıyorum. :)

barisbaris74

Üye
teşekkürler

sauozgur

sauozgur

Üye
çok güzel bi anlatım..yalnız ben bi sorun yaşıyorum..registration tool açtığımda telefona bağlanamıyor..Msdn deki bu sorunla ilgili konulara baktım her şeyi denedim fakat hiçbir sonuca ulaşamadım:bangin::dry:Bilen arkadaşlar yardım edebilir mi?Şimdiden teşekkürler:bigstar:

mucahit4680

mucahit4680

Üye
Ellerine sağlık kardeşim çok güzel anlatmışsın.