Windows Phone 8 Developer Unlock

Sponsorlu Bağlantılar

ardacumhur

ardacumhur

Üye
    Konu Sahibi
Ooo ozaman süper olacak desene abi ben yeni lumia'yı falan beklemem bunu uyarlamamız lazım ;)

PremiumWork

PremiumWork

Üye
:tşk:

hiphop8

Üye
Unlock etmenin zararlarını da yazalım. Ettiğim günden beri titreşim çalışmıyor hiç bir yerde. Ne zil sesi, ne mesaj, ne oyun..... Unregister ettim telefonu tekrar fakat yine düzelmedi.

CANCOX

Üye
bu sistem hariç başka bi unlock yapma sistemi yokmu ya satın almak zorundasın yada öğrenci falan xap leri başka nasıl yükleyenilirim pc den telefona attıktan sonra yüklemiyor şirket uygulaması yüklenemiyorşu uyarıyı veriyor ( bu şirket uygulaması ile ilgili bir sorun oluştu) nedeni unlock olmamasın danı kaynaklanıyor ne yapmalıyım teşekkürler.

ardacumhur

ardacumhur

Üye
    Konu Sahibi
Şimdilik Windows Phone 8 için herhangi bir unlock rom çıkmadı.Ancak söylentilere göre HTC 8X üzerinde unlock denemeleri devam ediyor ve olumlu sonuç vermiş.

Beklemedeyiz

• Beğen
Tepkiler: CANCOX

CANCOX

Üye
teşekkürler bilgi için ;)

ardacumhur

ardacumhur

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

Web Designer

Web Designer

Üye
Harika bi anlatım teşekkürler:sarıl:

• Beğen
Tepkiler: ardacumhur
serinaga

serinaga

Üye
ARDA harika bir anlatım olmuş, eline emeğine sağlık ...
Birde uygulama geliştirmek için ne tür yazılımlara ihtiyaç vardır, bilgin varsa paylaşırsan belki yeni uygulama geliştirici arkadaşlar çıkar, hatta MaxiCEP Uygulama geliştirme bölümü yada grubu kurulabilir belki ...

- - - Eklendi - - -

ARDA harika bir anlatım olmuş, eline emeğine sağlık ...
Birde uygulama geliştirmek için ne tür yazılımlara ihtiyaç vardır, bilgin varsa paylaşırsan belki yeni uygulama geliştirici arkadaşlar çıkar, hatta MaxiCEP Uygulama geliştirme bölümü yada grubu kurulabilir belki ...

• Beğen
Tepkiler: ardacumhur
ardacumhur

ardacumhur

Üye
    Konu Sahibi
:rica: abicim aklımda o tarz bir plan var hatta 2 geliştirici arkadaşla beraber bunu yapmayı düşünüyordum :)

• Beğen
Tepkiler: serinaga
serinaga

serinaga

Üye
:rica: abicim aklımda o tarz bir plan var hatta 2 geliştirici arkadaşla beraber bunu yapmayı düşünüyordum :)

Sorun mu çıktı ki ? Hakikatten çok süper olur, arkanızda hep destekçiyiz, düşünmeye devam edin bence ...

ardacumhur

ardacumhur

Üye
    Konu Sahibi
Düşünüyorum hala :)

Düşünüyordum yazmamın sebebi kimsenin aklına gelmemişti ya da söylememişti o yüzden düşüncede kalmıştı şimdi ortak bir düşünce oldu,hatta artık bir proje :alkis

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Düşünüyorum hala :)

Düşünüyordum yazmamın sebebi kimsenin aklına gelmemişti ya da söylememişti o yüzden düşüncede kalmıştı şimdi ortak bir düşünce oldu,hatta artık bir proje :alkis

hadi bakalim kolay gelsin:alkis

Ali Avar

Üye
çok güzel olmuş kardeşim 8-)

musicianfaruk

musicianfaruk

Üye
Ben dremspark tan öğrenci üyeliği hesabımı aldım . üniversite öğrencisiyim . ama lumia 920 me bişey indiremicekmiyim ? windows 7 li bi bilgisayar kullanıyorum