Haber WP8.1 Güncellemesi Başladı [Tüm Lumia Cihazlar İçin]

Sponsorlu Bağlantılar

alasulumurat

alasulumurat

Üye
Arkadaşlar. Microsofttan açıklama gelmiş. Preview projesi şimdilik durdurulmuş ve kullanıcıların 8,1 cyan güncellemesi almak istiyorlarsa normal versiyona geçmeleri söylenmiş. Bilginiz olsun... Yine de ingilizcesi daha iyi olan birileri aşağıdaki yazıyı açıklarlarsa seviniriz. Yanlış anlamalara mahal vermeyelim .

Verilen haber şu şekilde,
"Earlier today we reported that certain Windows Phone users were having issues getting the Lumia Cyan update. Specifically, people running the Windows Phone 8.1 Preview for Developers and using BitLocker full disk encryption through their companies were having problems upgrading, resulting in locked phones.

Microsoft has just issued a statement and recommends users downgrade the Windows Phone 8.1 Preview for Developers to commercial software before downloading the Lumia Cyan update. Additionally, Microsoft has temporarily suspended the preview program, including today's 12400 build.

Here's the full statement from Microsoft:

"We are currently investigating the issue. We have paused delivery of the update to customers using the Preview for Developers, and will resume once a fix is in place. Customers whose phones have been affected should use the Nokia Software Recovery Tool to return your Lumia to a normal commercial software state before downloading the Lumia Cyan update."

A lot of you are running the Windows Phone 8.1 Preview for Developer on your phones. As of now, you should return your Lumia to normal commercial software before grabbing the Lumia Cyan update, especially if your company is using BitLocker enforcement (regular users are not reporting issues as of now). Links below to help you out:

Have you had any trouble updating to Lumia Cyan from the Windows Phone 8.1 Preview for Developer program? Sound off below."

• Beğen
Tepkiler: ogzhnoTr
ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Arkadaşlar. Microsofttan açıklama gelmiş. Preview projesi şimdilik durdurulmuş ve kullanıcıların 8,1 cyan güncellemesi almak istiyorlarsa normal versiyona geçmeleri söylenmiş. Bilginiz olsun... Yine de ingilizcesi daha iyi olan birileri aşağıdaki yazıyı açıklarlarsa seviniriz. Yanlış anlamalara mahal vermeyelim .

Verilen haber şu şekilde,
"Earlier today we reported that certain Windows Phone users were having issues getting the Lumia Cyan update. Specifically, people running the Windows Phone 8.1 Preview for Developers and using BitLocker fu ll disk encryption through their companies were having problems upgrading, resulting in locked phones.

Microsoft has just issued a statement and recommends users downgrade the Windows Phone 8.1 Preview for Developers to commercial software before downloading the Lumia Cyan update. Additionally, Microsoft has temporarily suspended the preview program, including today's 12400 build.

Here's the fu ll statement from Microsoft:

"We are currently investigating the issue. We have paused delivery of the update to customers using the Preview for Developers, and will resume once a fix is in place. Customers whose phones have been affected should use the Nokia Software Recovery Tool to return your Lumia to a normal commercial software state before downloading the Lumia Cyan update."

A lot of you are running the Windows Phone 8.1 Preview for Developer on your phones. As of now, you should return your Lumia to normal commercial software before grabbing the Lumia Cyan update, especially if your company is using BitLocker enforcement (regular users are not reporting issues as of now). Links below to help you out:

Have you had any trouble updating to Lumia Cyan from the Windows Phone 8.1 Preview for Developer program? Sound off below."

Aaa oooo :o

neyle gönderildiyse gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: emz
...decode...

...decode...

Üye
Yukarıda söylenen 8.0'a geri döndürün muhabbeti BitLocker korumalı cihazlarda geçerli. BitLocker ise telefon sürücüsünün USB'ye karşı korumalı olması demektir ve bizim gibi normal kullanıcılarda böyle bir durum söz konusu değil. Developer Preview sürümü kullanan arkadaşlar Cyan güncellemesi geldiği zaman direk güncelleyebilirler. Bunu sadece ben değil Nawzil de söylüyor.

• Beğen
Tepkiler: jasonwie
dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Bekleyelim biraz

• Beğen
Tepkiler: Insegnante Pnkyo
luckysleven

luckysleven

Üye
Beyler 2 gunluk 8.1 deneyimim sonucunda dokunmatik performansi artmis gibi geldi bana ama arayuz akiciliginda bir sorun var sanki ara sira takiliyor. Ya gozum alisti bu arayuzun performansina daha fazlasini ariyorum yada dedigim gibi sıkıntı var.

• Beğen
Tepkiler: jasonwie
EsaSOgLaNN

EsaSOgLaNN

Üye
Beyler 2 gunluk 8.1 deneyimim sonucunda dokunmatik performansi artmis gibi geldi bana ama arayuz akiciliginda bir sorun var sanki ara sira takiliyor. Ya gozum alisti bu arayuzun performansina daha fazlasini ariyorum yada dedigim gibi sıkıntı var.

925 mi kullanıyorsun? İe de atma sorunu varmı pil nasıl prew.. De kotu idi 3g de ısınmaya devam mı heee birde sürdürülüyor yazısı çıkıyormu çok soru sordum c(: Cyan güncellemesini yaptıktan sonra sıfırlarsan takılmalar olmaz 820 kullanıyorum prew... Tek sorunum pilin az gitmesi

versino2

versino2

Üye
925 mi kullanıyorsun? İe de atma sorunu varmı pil nasıl prew.. De kotu idi 3g de ısınmaya devam mı heee birde sürdürülüyor yazısı çıkıyormu çok soru sordum c(: Cyan güncellemesini yaptıktan sonra sıfırlarsan takılmalar olmaz 820 kullanıyorum prew... Tek sorunum pilin az gitmesi
İe de atma sorunu var ne yazık ki :/ En az 3-4 defa başıma geldi
Ayarlar>Ekran>Pil tasarrufu parlaklığı gibi bir seçenek var

neyle gönderildiyse gönderildi.
O a da baktım oda açık :( Telefonda sorun mu var acaba . Pil tasarrufuna alınca pilim ustune kalkan geliyor,whats ap ı açınca pil tasarrufunu kapatın filan diyo ama ekran kararmıyor

skynet

Üye
İe de atma sorunu var ne yazık ki :/ En az 3-4 defa başıma geldi
O a da baktım oda açık :( Telefonda sorun mu var acaba . Pil tasarrufuna alınca pilim ustune kalkan geliyor,whats ap ı açınca pil tasarrufunu kapatın filan diyo ama ekran kararmıyor

%20'nin altına indiğinde kararıyor bende

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

versino2

versino2

Üye
%20'nin altına indiğinde kararıyor bende

Bende hiç kararmıyor acaba ekran mı arızalı guncellemeyi mi yanlış yaptım.herşeyi deenedim yok olmuyor

technocu1

Üye
Arkadaşlar 8.1 güncellemesini yükledikten sonra glance screen de telefon mail mesaj whatsapp bildirimleri gözükmemeye başladı sadece kilit ekranında gözüküyor. Bana çok gerekli bir özellikti. Ne yapmam gerekli acil yardım ?

skynet

Üye
Bende hiç kararmıyor acaba ekran mı arızalı guncellemeyi mi yanlış yaptım.herşeyi deenedim yok olmuyor

Soft reset at eğer yine düzelmez ise nsu dan sıfır kurulum yaparsın :)

skynet

Üye
Arkadaşlar 8.1 güncellemesini yükledikten sonra glance screen de telefon mail mesaj whatsapp bildirimleri gözükmemeye başladı sadece kilit ekranında gözüküyor. Bana çok gerekli bir özellikti. Ne yapmam gerekli acil yardım ?

Hocam tarihi 2115 yapıp,ayarlardan glance dokunun hata var deyip kaldıralım mı diye soracak kaldırın tekrar kurun muhtemelen düzelir

versino2

versino2

Üye
Soft reset at eğer yine düzelmez ise nsu dan sıfır kurulum yaparsın :)

Sodt reset nasıl atılıyor :) birde muziklerim resimlerim silinir mi atınca

skynet

Üye
Sodt reset nasıl atılıyor :) birde muziklerim resimlerim silinir mi atınca

Ses kısma ile güç tuşuna 10 saniye basılı tut ve bırak korkma dosyalarına zarar gelmez :)

versino2

versino2

Üye
Bu ları telefon kapalıyken mi yapayım yoksa şuan normalken mi

versino2

versino2

Üye
Tamam hemen deniyorumYok valla denedim de telefonun.ekranı filan dondu unlem işareti filan çıktı korktum devam etmedim.Şimdi giderayak bişey olmasın telefona

skynet

Üye
Neyse o zaman müsait olduğunda nsu dan kurarsın 8.1+cyan güncellemesini :)

ardacumhur

ardacumhur

Üye
WP8.1 Preview'den farkı nedir?

Üst Alt