Haber Windows Phone 8.1 Geliştici Ön İzleme Sürümü Geldi

Sponsorlu Bağlantılar

emz

emz

Üye
Bu kilit ekranını transparan yapabiliyor muyuz kilit ekranından ana menüyü görürdük keşke böle bişe olsa transparan ama blur efektli falan güzel olurdu şuanda hiç bir sistemde yok android olsun başka olsun farklılık ve görsellikte hoş bi görünüm olurdu.

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

Olursa çok fantastik olurdu. Ama belli olmaz.

Telgrafla gonderildi.

skynet

Üye
Ya arkadaşlar bu videolar güncellendi güncellenmez olaydı. Ne sakladık bi'şey oldu bu. Artık hiçbir video açılmıyor. Açar açmaz iki saniye sonra atıyor. Bunun bir çaresi yok mu? Çok sinirim bozuldu artık hiçbir video izleyemez oldum. Ne zaman düzeltecekse ms onu bekliyorum.

Telgrafla gonderildi.
Ben hiç bir sorun yaşamadım

emz

emz

Üye
Bende öyle bir sorun yok, Ne müziklerde Ne oyunlarda Ne de Videolar da :hmmm

En son güncellemeyi ben yüklememiştim i. Dun kurdum artık izlenmiyor. Bir bak marketten güncellemeye. Açıyo sonra iki saniye sonra atıyor.

Telgrafla gonderildi.

skynet

Üye
Güncelleme demişken bu otomatik mağaza güncellemesi yine 8.0'daki gibi belli bir saatte mi kontrol ediyor ? Çünkü hiç daha kendi güncelleme var diye uyarı vermedi,hep kendim kontrol ettirip güncelliyorum :)

emz

emz

Üye
Güncelleme demişken bu otomatik mağaza güncellemesi yine 8.0'daki gibi belli bir saatte mi kontrol ediyor ? Çünkü hiç daha kendi güncelleme var diye uyarı vermedi,hep kendim kontrol ettirip güncelliyorum :)

Sanırım öyle. Ama en azından bu sefer tek tek yüklüleri arayıp bulma işini o yapıyor :D

Telgrafla gonderildi.

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı ve skynet
emz

emz

Üye
Az önce fark ettim telefonum mal olmuş. Abi son şarjdan sonra geçen süre 1 saatten az diyor. Amma ben çıkaralı 12 saati geçti. Mantıksız. Ayrıca uygulama kuramıyorum şu an. Sabah da kendi kendine kilitlendi. Ekran tuşlar falan çalışmıyordu. Sizce neden? Yazılımdaki hatadan mı yoksa donanımsal mı? Bir de videolar atar oldu. Sadece şarjı dinleyebiliyorum. L520. Birde bu başkat ekrabı falan yedeklenebiliyor mu? Gelecek deniyordu. Geldiyse format atayım olmazsa ama format atmadan çözmeyi daha çok isterim.

Telgrafla gonderildi.

emz

emz

Üye
Kaç defa pili çıkarttım bugün, iyice sapıttı. Ne saçma iş bu ya! Bir haftadır aynı şekilde kullanıyorum 8.1 geldi geleli ama limdi bunlar oluyor. Mantığını da çözemedim. Bir lock screen de atıp duruyor videolar gibi. Çok saçma bir şey oldu çıktı.

Telgrafla gonderildi.

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
en son neler yükledin?

YkPkY

YkPkY

Üye
En son güncellemeyi ben yüklememiştim i. Dun kurdum artık izlenmiyor. Bir bak marketten güncellemeye. Açıyo sonra iki saniye sonra atıyor.

Telgrafla gonderildi.

Geçen gün uyarmıştım,güncellemeyin diye.videoları albümlerden oynatabilirsin.videolardan atıyor

Çırak ile gönderildi

skynet

Üye
Geçen gün uyarmıştım,güncellemeyin diye.videoları albümlerden oynatabilirsin.videolardan atıyor

Çırak ile gönderildi
Hocam ben güncelledim ama atma sorunu hiç yaşamadım :)

YkPkY

YkPkY

Üye
Vallaha güncellediğim günden beri böyle

Çırak ile gönderildi

yuzarsefak

yuzarsefak

Üye

Aynen bende senin gibi yapıyorum kendiliğinden güncellendiği falan yok bu meretin :D

• Beğen
Tepkiler: skynet ve erhanercan
erhanercan

erhanercan

Üye
Aynen bende senin gibi yapıyorum kendiliğinden güncellendiği falan yok bu meretin :D

EVET beyler bende soracaktım ne zamandır otomatiğe ayarlı olmasına rağmen bende elle güncellemelere bak deyince çıkıyor yeni güncellemeler :) düzelir muhtemelen

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Goruşuruz. Yazınca görüşürüz diye tahminde bile yazmıyor. Olur yazıyorum ölür diye tahminde yazmıyor. Aslında en başta olması lazım. En ufak yanlış yazınca düzeltmiyor. Bu sorun çok kotu oldu.

Kotu yazınca bile tahminlerde kötü yok.

• Beğen
Tepkiler: emz
Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
bu tip sorunları yaşayanlar temizden bi flash atıp (nokia software recovery tool) baştan kursun herşeyi

KenanK

KenanK

Üye
General availability of Windows Phone 8.1
We’ve heard from a few sources that Windows Phone 8.1 general availability will begin May 31, which is when we expect to see the rollout of the official update commence. It will, however, be the usual weeks to months before carriers approve the update and begin pushing it out. Because of that, we're likely to see official OEM 8.1 updates with new firmware throughout June, July and August.

ErenMSC

Üye
General availability of Windows Phone 8.1
We’ve heard from a few sources that Windows Phone 8.1 general availability will begin May 31, which is when we expect to see the rollout of the official update commence. It will, however, be the usual weeks to months before carriers approve the update and begin pushing it out. Because of that, we're likely to see official OEM 8.1 updates with new firmware throughout June, July and August.
Yani :hmmm @bulutsuzgece

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
Yani :hmmm @bulutsuzgece
anladığım kadarıyla güncellemenin 31 mayısta geleceğini duymuş ama bu haziran temmuz yada ağustos da olabilirmiş :) beta olmayan sürümü kastetmiş

• Beğen
Tepkiler: ErenMSC
luckysleven

luckysleven

Üye
beyler bilmiyorum dikkat ettiniz mi ana ekranda kutucukların yerini değiştirmek için bir kutucuğa basılı tuttuğumuzda normalde şeffaf olmayan kutucuklar da şeffaf oluyor tabi sadece yer değiştirme sırasında oluyor .. Mesela creative studio,camera,shazam,office,yandex vs .. yani bir alt yapı var : )

• Beğen
Tepkiler: 4MaGuS
Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
haziran sonu temmuz başından önce gelmez bana kalırsa..umarım preview'daki hataları düzeltmek için de güncelleme yayınlarlar..

• Beğen
Tepkiler: skynet

Üst Alt