Haber Windows Phone 8.1 Geliştici Ön İzleme Sürümü Geldi

Sponsorlu Bağlantılar

YkPkY

YkPkY

Üye
Youtube girmek için operatör den

Çırak ile gönderildi

• Beğen
Tepkiler: jdmsaint

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Batarya anormal çabuk bitiyor ya. güya 3400mAh batarya var. ne olduğunu bir türlü anlayamıyorum. gün sonunu zor getirdim

Cihaz optimizasyonu olmayan bir sürüm kullanıyoruz bu gayet normal.kaldıki kararlı sürüm bir güncelleme de olsa güncellemelerden sonra bir kaç şarj devinimi tamamlanmadan yorum yapmak yanlış olur.

Valla sırf Youtubea girmek için denemek istiyorum hocam.

Network yöneticiliği için daha zaman var :)

Yasaklı sitelere erişim için VPN'e ihtiyacınız yok. Wifi ile girerken proxy açın mobil veri ile girerken erişim noktası ayarlayın.

jdmsaint

jdmsaint

Üye
Whatsapp da sorun mu var bildirim gelmiyor

yuzarsefak

yuzarsefak

Üye
Fotoğraflarda baya baya büyük bir hata fark 5 tane albümüm vardı 4 dunu sildim fakat live tile da sildiğim resimleri göstermeye devam ediyor ayrıca whatsapptan fotoğraf atacakken ekle diyip albüm sayfasına gittiğimde sildiğim albümlerin hepsi gözüküyordu ama sadece klasörler kısaca fotoğraflar uygulaması yada galeri herneyse güncellenmiyor bazen sildiğim fotoları 1,2 gün sonra live tile den falan kaldırıyor baya saçma bir durum bir tek bende mi var başkasında da var mı bu durum?

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

jdmsaint

jdmsaint

Üye
Hayır kapatmadım

papakudioflu

papakudioflu

Admin
müzik uygulamasındaki hata ve isteklerinizi buradaki konuda belirtin. Windows Phone müzik uygulaması ekibi takip edip değerlendiriyor.

Burakkkk250

Burakkkk250

Üye
Arkadaşlar "Oyunlar" güncellendi. Oyunları göstermeme sorununu düzeltmişler. Takılmalar vs. devam ediyor

Serhan

Serhan

Üye
wp8.1 unlock baykuşla oluyor mu ?

csH

csH

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Serhan
BelaMonte

BelaMonte

Üye
orjinal sürüm ile kesin bir tarih var mı?

Burakkkk250

Burakkkk250

Üye
evet göstermeye başlamış keşke uygulama listesinde de gözükmese oyunlar

Evet ben de beğenmedim bu özelliği, ileride değiştireceklerini düşünüyorum, en azından bir seçenek koyabilirler uygulama listesinde görünsün mü görünmesin mi diye. Bir de oyunlar hub'ı internet tabanlı çalışıyor girer girmez güncelliyor filan o yüzden kasıyor,8'de olduğu gibi xbox özelliğini filan kapatabilmemiz lazım bence umarım güncellemelerle hallederler

efo81man

efo81man

Üye
s.a arkadaşlar bu gün nokia care gittim şarj tüpü almak için ve ordaki müdür ilgilendi biraz muhabbet ettik ve onlara gelen güncellemeyi gösterdi bana onlara gelen güncelleme çok degişikti androidteki gibi menu yan olarak kaydırıyordu bi bilginiz var mı?
@papakudioflu

dakamon

dakamon

Üye
Bence oyunlar böyle kalır xbox ile entegre etmek için bu yolu izlediler vazgeçerlermi bilmem

Tost Makinası ile gönderildi.

KenanK

KenanK

Üye
s.a arkadaşlar bu gün nokia care gittim şarj tüpü almak için ve ordaki müdür ilgilendi biraz muhabbet ettik ve onlara gelen güncellemeyi gösterdi bana onlara gelen güncelleme çok degişikti androidteki gibi menu yan olarak kaydırıyordu bi bilginiz var mı?
@papakudioflu

işte o final olarak gönderilen sürüm olabilir.

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
@papakudioflu

Lumia 930 üzerinde mi gösterdiler güncellemeyi?

jdmsaint

jdmsaint

Üye
Arkadaşlar şu foursquare için güncelleme isteyelim artık !

alasulumurat

alasulumurat

Üye
Beyler ilginç bir şey keşfettim. Windows 8,1 pro kullanıyorum bilgisayarımın başlangıç ekranının rengini değiştirdiğimde telefonunda tema rengi değişiyor :))))

• Beğen
Tepkiler: dakamon
efo81man

efo81man

Üye
Lumia 930 üzerinde mi gösterdiler güncellemeyi?

yok kardeşim 920 de gösterdi hatta bayrampaşada nokia care kendi ofisene kadar soktu beni
işte o final olarak gönderilen sürüm olabilir.
final mi bilmiyorum ama onlara özel gelmiş çok degişik bi yapısı vardı yakındı sizede gelebilir dedi kaydımı oluşturdu geldiginde e posta msj olarak bilgi verecegiz nokia care gelip güncelleriz telefonu dedi

Üst Alt