Windows Mobile yeni basliyanlar acemiler okusun

Sponsorlu Bağlantılar

harunegit

Üye
ne anladıysam ne olayım.arkadaşlar ben ekstra acemiyim.hiç bişey anlamadım .cap ne yahu.yahu benim sorun şu.benim bi telefonum var toshiba g900.msn vardı format yedi gitti şimdi ne yapmalıyım .acil yardım
Windows Mobile yeni basliyanlar icin bir kac yardim.
Wm tabanli tellere pc baglantisi icin Xp icin Activesync programi

Vista ve Seven icin Windows mobile device center kurulu olmasi gerekiyor.
32 bit yüklemede Türkce secin
64 bit yüklemede Türkce secin

2 tarz program var exe olanlar sadece bu yukarida dedigim programlar ile pc üzerinden pda yada smartlara kurulur.
Cab tarzi program ise telin icine atilarak kurulur ama bu adresdeki cab via activesync ile pc üzerinden pda bagliykende kurabiliyoruz.Program xp icin cab dosyasi üStünde sag tikliyarak cab via acttivesny basilarak direk kurulur.
Ama Vista ve Seven icin UAC dolayisi ile aciksa programin kurulu oldugu C:\Program Files (x86)\CABviaActiveSync\CABviaActiveSync.exe girilerek CABviaActiveSync.exe üzerinde sag tiklanarak programi yönetici olarak calistir secenegi secmek zorundasiniz.

Gene cogu cep teli firmasi imzasiz programi yüklemeyi iptal etmisdir bu yüzden güvenligin kirilmasi icin 2 tane kücük dosyanin tele atilmasi gerekiyor bunlarida ileride paylasirim.

harunegit

Üye
ya benim telefon toshiba g900 .windows mobile 6.5 yüklü.açılınca windows mobile 6.5 yazıyo.şimdi o program aslında aktif değilmi.şimdi ben ne yapacağım.onu nereden bulacağım .ve nasıl yükleyeceğim.birde cap denilen şeyi yüklemem mecburimi.birde şu wm 6.5 i yüklesem msn em gelirmi .bu arada verdiğiniz bilgiler içinde çok ama çokta teşekkür ederim

Üst Alt