Windows Mobile 6.5 pro + türkçe yama

Sponsorlu Bağlantılar

mavis1971

Üye
Arkadaşlar bu .abi uzantılı dosyayı nasıl kuracağım biri yardımcı olsun lütfen...

DarkMetalist

Üye
tesekurllerr brooo :)

bursabursa1616

Üye
sen ne satıon lan burda hanımağa

--------------- Ekleme ---------------

Arkadaşlar bu .abi uzantılı dosyayı nasıl kuracağım biri yardımcı olsun lütfen...

Dosyayı yan yatır panpa , otomatik kurulcak :bigstar:

zasker

Üye
merhaba arkadaşlar bu windows mobile 6.5 omnia 2 ye yüklenir mi:naughty:

darkjulio

Üye
kardeş çok saol guzel olmuş fakat rar şifresi nedir bunun ?

bende de var 4350 kurdum guzel oldu sıkıntı yok çalısıyoda hafif biraz kastı fakat rahatsız etmiyo

kur kardeşim ben şimdi bitirdim kurlumu çalışıyo

furkanka1907

Üye
kurcam

Emre-45

Emre-45

Üye

teşekkürler

sabitslx

Üye
Arkadaşlar bende omnia i900 windows 6.1 var bunu nasıl kurabiliriz? Sitede aradım ama bulamadım bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyoruz :)

fatihsovic

Üye
eger bulduysan banada haber verirmisin :)

yunus__ay

Üye
şifre yokmu
bide nası kuruluyo bu

nurix

Üye
Teşekkür ederim kurdum harika mükemmel tek sıkıntı birazcık alışmak ve şarj ı sabah çektim şarjdan şuab %20 de
20 saat filan gidiyo şarj. 6.1 den çok güzel. Türkçesini denemedim.
resimleri aşagıdadır.

35_35

Üye
arkadaşım e63 çalışır mı ????????

registan

Üye
lg ks20 de şuan orjinal wm6.0 kurulu türkçe yapılmış vaziyette.
wm6.5 ks20 de çalışır mı

007eyp007

Üye
bende jay tech markalı telefon parçası düzülü netbook kurdum almayadan gelmişiti almcanydı türkçe oldu :ehe

bymmx123

Üye
Arkadaşlar, .abi uzantılı dosyalar orjinal romların editlenmiş halleridir.Yani bazı ufak tefek hataları düzeltilmiş açık olmayan özellikler açılmış olabilir yada tam terside olabilir. .abi uzantılı romları kurmak için abi dosyasını rardan çıkartın hafıza kartına atın direk ana dizine atın herhangi bir klasör altında olmasın.Sonra bende p552w var onda aşağı tuşuna basalı tutarken alttaki reset dümesine kalemle kurulum başlaya kadar basılı tutuyorsun yaklaşık 3-4 saniye. Bu modellere göre değişebilir.
ÖNEMLİ NOT: Her telefon modelleri için ROM lar farklıdır. Aynı Marka olupta model farklı olsa bile ROM çalışmaz. ROM ların %99 i birbirine uymaz hatta telefonunuza geri dönülmeyecek zararlar verebilir. O yüzden ilgili modelin ROM larını bulun ve kurun.

ali-2009

Üye
lg gt540 da çalışır mı bu arkadaşlar ? ya da deneyen var mı ?

sphone

sphone

Üye
da bütün pda lar için yani windows android tabanlı telefonlar için türkçe paketler var

ayrıca hala bazıları nokia yı pda akıllı telefon sınıfına sokanlar var gülüyorum

koraykonya

Üye
htc hd2 ye olurmu sıkıntı çıkarırmı

rocksteep

rocksteep

Üye
gm dstw1 de çalısırmı

xxcngxx

xxcngxx

Üye
yaaaa herkesss başkaaa bişeyyyy yazmışşşşşş kimse açıklamamışş nasıl kurulur diye bende hp514 var nasıl kurarım bunu ben lütfenn acil cevap yazarsanızz çok sevinirimm şimdiden teşekkürlerrr

Üst Alt