windows live messenger hata veriyor

Sponsorlu Bağlantılar

kofik44

Üye
msn nin c ı l k ı n ı çıkardılar sürüm sürüm süründürüyolar millei:<

memotspor

Üye
arkadaslar msn yi yüklüyorum ama stubu yükleyin ce yüklenmiyor diyor hata veriyor ne yapmlayım msn yüklenmiyor msn yüklüydü ama hata veriyodu hep sildim başka yüklücem dedim artık yüklenmiyor

--------------- Ekleme ---------------

lutfen yardımcı olun:(

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
"stubu" nedir ?...

meral1981

meral1981

Üye
slm format attık biz msn yüklemeye çalışıyorum msn kaldırılmadı diye yazı çıkıyor ne yapmalıyım yardım edermisiniz şimdiden teşekkür ederim

DJASİL

DJASİL

Üye
yha bnim msn yüklerken bu prog. sizde var diyo _????

pirpilserkan

Üye
arkadaşlar bendede aynı problem var yardımcı olursanız sevinirim

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Eski versiyonu kaldırın.Kaldırıyorsunuz ama sistemde kalıntıları kalıyor.Your Uninstaller türü yazılım kaldırma programlarını deneyin.Kaldırdıktan sonra da PC yi yeniden başlatın.Ayrıca sistemin kurulu olduğu diskte C de veya D de neredeyse , orada msn tabanlı arama yapın.Mesela Program Files klasöründeki ve Kullanıcılar yani Documents and Settings klasörlerinde arama yapın.Msn tabanlı ne varsa silin.

DJASİL

DJASİL

Üye
yha aynı sorun bdnede var bu sefer bu program güncelleştirilecek

papatyam00396

Üye
uff bende de aynı ya sızde var bu program gozukuyo ama sıldım bır cozemedım şunu

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Kalıntıları kaldığı için öyle hata verir.Kayıt defterinden ve sistem dosyalarından tamamen kurtulmanız lazım.Mesela bilgisayarda messenger adı altında arama yapın ve alakalı dosyaları kaldırın.Aynı temizliği kayıt deffteri için de yapın.

BlacK-eYeS

Üye
Eğer PcnizDe Msn varsa Ve Kaldıramıyorsanız/Program Ekle Kaldırda Yoksa/Silemiyorsanız Size ZapMessenger Programını Öneririm.
Msnyi Pcnizden Tamamen Kaldırır Ve Hiçbir Sorun Kalmaz...

hopdedik

hopdedik

Üye
bendede aynı hatalar var hepsini sildim ,eski sürümleri denedim yeni sürüm yüklü diyor sildiğim halde ,,yeniyi yüklüyorum kurulu diyor ve açılmıyor ,,windowsun allah belasını versin

tuncay06

Üye
format Atmaya Gerek Yoq Çözumu Kendım Çözdum Xd arkadaslar Simdi C:/Proğram Files/Windows Live İcine Giriyoruz sonra İnstaller Yazan Yere Tıklıyorz Aynı Msn kurulumunu Yaptıgımz Simge Geliyor 1. Simgeye Tıklıyorz Sonra Kaldırması Icın Hepsini Seciyoruz Sonra Pcden Kalcak Rest Cekip Internetten windows live indirip kuruyorz bu proğramlar sizde var demiyorXD tamamiyle Benim Bulusumdur Tuncay Mercan

--------------- Ekleme ---------------

Sorun Çözulnmustur Arkadaslar deneyın

exil58

exil58

Üye
ARKADAŞLAR MSN KALDIRMAK İÇİN TEK YAPMANIZ GEREKEN
Perfect Uninstaller
PROGRAMINI YÜKLEMENİZ YETERLİ PROGRAMDAKİ UNİNSTALL a BASARAK KALDIRIRSINIZ OKY

ares237

Üye
Eski surum msn leri tamamen sistemden kaldırmak ıcın programlar var onları deneyebılırsınız.Ismı suan aklıma gelmıyor.

ertooth

ertooth

Üye
bende resimdeki hatayı alıyorum arkadaşlar ne yapmam gerekiyor.WLM.8.5.1302.1018.TR.msi indirdim onu yüklerkende sisteminizde kurulu olan yeni versiyonu ile bu eski versiyonu yüklemek istediğinize eminmisin diyor evet diyorum ama olmuyor.kurulu olan windows live messanger pc den kaldırdım ama sistem pc de halen windows live messanger olduğunu algılıyor.

Uploaded with

ertooth

ertooth

Üye
Windows live messenger setup'dan kurmayı deniyorum.Kurulum herşey tamam orjinal olan xp ye

uyumlu olanı yüklenmiş gözüküyor ama program files ve masa üstünde bulamıyorum diğer bütün

programları gözüküyor ama messenger yok..

Üst Alt