windows live messenger hata veriyor

Sponsorlu Bağlantılar

coybarli

Üye
    Konu Sahibi
windows live messenger hata veriyor
Arkadaşlar benim bilgisayara windows live messenger 2009 yüklemeye çalışıyorum ama hata veriyor yüklenmiyor eski sürümü kaldırın diye uyarı çıkıyo fakat denetim masasından program ekle ye girdiğimde msn görünmüyor ne yapabilirimm

• Beğen
Tepkiler: isowa ve raci

Ozan

Ozan

Admin
live messenger 2009' u

adresinden mi çektiniz ?

Ordan çekilen yükleyici bu tarz hata vermemesi lazım çünkü

Birde c:\program files\windows live ve messenger klasörlerini kaldırın öyle deneyin

coybarli

Üye
    Konu Sahibi
tşkr kardeş

kaptan1994

Üye
aynı sorun bnde de war hala dewam ediyor ne yapmalıyım bi yol gösterin lütfen :( Bu proglamlar sizde zaten war fln die yazı çıkıo sen nası gçözdün kardeş buınu

cal1ente

Üye
Bendede aynı şey ya bu programlar sizde var deyip duruyo..

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
Revo Uninstaller gibi kaldırma programları ile eski versiyonları kaldırıp... Yeni versiyonları yüklerseniz sorun yaşamazsınız...

harby_cocuk

harby_cocuk

Üye
msn yı yenıden kur ama eskı msnyı kaldırman gerekıo saol

berk20229

Üye
Ben msn yi yükLerKen internet bağlı değil dior kapat diyor yardım edin yaa :@

by_metinnn

by_metinnn

Üye
kardesler bendede ole oldu ...pc format atmadan cozulmuyo soru.. eskı msn yı kaldırmayıp ustüne kurman gerekiomuş....:sn:

asterer

Üye
yaw benım msn bütün msn adına olan dosyaları sıldım baştan yukledım hayla msn kurulmuyor hata werıyor lutfen yardımcı olun msn sizde kullanılıyor dıyor 1603 hata werıor

sayborg3

Üye
burdan indiremiyorum sayfa görüntülenemiyor diyor yardım lütfen...:S

kabalak61

kabalak61

Üye
hata kodu bu

AppName: wlcomm.exe AppVer: 14.0.8098.930 ModName: kernel32.dll
ModVer: 5.1.2600.2180 Offset: 00009eec

bu hata kodunu nasıl düzelteceğiz arkadaşlar yardım istiyorum formatladım gfenede olmadı ne yapmam gerekiyor yardım edin moderatörler ve adminler...

izdusumu

Üye
arkdaslar msn prog sorun wr admınıstrator tarafından dzeltılmesı onemle rıca olunurrr by zagor...

crnm_10

Üye
bende son sürüm msn yüklüydü zaten ama ine de bi kaç defa güncelleme uyarısı geldi evet dediğimde hata veriyordu ama yine de msni açabiliyordum sonra hiç açılmaz oldu bnde nasıl olsa yüklerm die sildim kaldrdım programlarını.ama şimdi hiç bi siteden windows son sürümü yüklenmio hata werio sayfa görntülenemiyr veya site adı yanlş falan diyor eski sürümünü yüklediğimde ise kişi listem bomboş çıkıyor.toptan sildim msnleri ama yardım edin napıcam ben???

--------------- Ekleme ---------------

bnde de aynıı sorn var:S

KenTLii

Üye
ben hepsini yaptim ama gene olmadi yardim etsin biri herzaman hata var diyor windowsun eski surum diyor yeni surum indirdim gene olmadi

tugay__25

tugay__25

Üye
saol var ol

rapcityyy

Üye
kardeşim formata gerek yok windows installer 3.1 yükleyin sonra kurun msnyi

ErKaMiXX

Üye
Yaa Arkadaslar Bende Msn'yi YuKLEMİŞTİM 2 3 kere girdim ve ondan Sonra actıgımda hata VeRDi vE tuM msn' yi sildim ve bastan Yukledim diyorki Bu pROGramlar yuklu... Lutfen Yardımcı Olurmusunuz Şimdiden Yardım Eden Herkezze Tesekkurler

flybyblue

flybyblue

Üye
kardeş senin pc windows 7 uyumluysa hiç düşünme kur çünki windows 7 kendisi yüklüyor internete bağlanmadan ve hiçbir sorun çıkarmıyor

Üst Alt