Windows Live Messenger 7.0.sis

Sponsorlu Bağlantılar

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
teşekkürler

idrisgulseven

Üye
teşekkürler

gokberkgovercin

gokberkgovercin

Üye
Sagol.

koberkan

Üye
tesekkurler kardesim

mhmmt-57

Üye
Hayyyt!!
Asparagas be bu.
Programın Orijinal Sitesine Baktım.En Son Sürüm 6.1

Hem o kadar Çabuk 7.0 çıkaramazlar ki.Yani 6.1 den hemen 7.0 atlayamaz.(Bence)

biga

Üye
Tesekkùr ettik

Necmati

Necmati

Üye
çok süper paylaşım :D

peopless

peopless

Üye
güzelmiş sagol

g1gfe4ds2

Üye
Güzel paylaşım sağol..

kont2000

Üye
Neden artık çalışmıyor bu lanet msn? :(
1 ay öncesine kadar kral gibi çalışıyordu..
En son versiyonu 6,20 ve ne kadar versiyonu varsa kurup silmekten bıktım
o açılmamaktan bıkmadı :(
can not allow login gibi bişey yazıyor tam bağlanırken ya da kutucuklar çıkıyor..
Kimisi diyor kaydolmamışssın.. Eee nasıl kaydolacam onu diyen yok! Yardım plssss!!!
:S tlf:6630 kurulum sorunsuz çalışıyor ama listeyi açmıyor can not allow yazıyor

kollucu

kollucu

Üye
Neden artık çalışmıyor bu lanet msn? :(
1 ay öncesine kadar kral gibi çalışıyordu..
En son versiyonu 6,20 ve ne kadar versiyonu varsa kurup silmekten bıktım
o açılmamaktan bıkmadı :(
can not allow login gibi bişey yazıyor tam bağlanırken ya da kutucuklar çıkıyor..
Kimisi diyor kaydolmamışssın.. Eee nasıl kaydolacam onu diyen yok! Yardım plssss!!!
:S tlf:6630 kurulum sorunsuz çalışıyor ama listeyi açmıyor can not allow yazıyor

benimdE ayni kards bunlarn hepSI ayni surum bunlar kafasna g0re yazi0lar bn nimbuz kulany0m sanada tawsye eDerm bu msn aCILANA kadar bska msn pR0graminatmuhtaCZ :/

antisatan

antisatan

Üye
Arkadaslar, benim N70 te bu wlm tüm programları çalışmıyo..Bi türlü sebekeye bağlantı saglayamıyo, Bir bilgisi olan varmı? Ip numarından izin verilmiyo

--------------- Ekleme ---------------

Arkadaşlar, bu windows live messenger yani wlm adı altında yapılan bu msn programı çinliler tarafından yapılıp piyasaya sürülmüstür. Microsoft ile hicbir alakası yoktur.. Programım baglantı noktası, msn.vega.com. Adı altındadır. Bu site yogunluktan dolayı kapandı.. Bu yüzden program internet erisiminden yoksun kalıyo..Size tavsiyem, scprit kodlamadan anlayan varsa, bu programın içeriğini inceleyerek, varsayılan erişim noktaları ve adreslerini, örn, günümüz msn nin yani microsoft un erişim(sunucu) adresleri ile değiştirebilir. Bu sayede bu programı calışır hale getirebiliriz. Hemde microsoft iflas edene kadar :-)

okankoc

okankoc

Üye
kardes bu eskisiyle aynı bi degisiklik göremedim ama yinede emegine saglık:d:

kardes ilk yüklediginde hic kullandın mı bu programı yoksa ilk kezmi kullanıyosun bilmiyorum ama bazen sebeke sorununu bendede yapıyor telefonunu bir kez formatla tekrar dene veya gprs tekrar yenile

okankoc

okankoc

Üye
kuruluyor ama acmıyor:off:

werdas1907156

werdas1907156

Üye
mehmet hacım ben bu programı kullanıyordum bır muddet sonra çalısmayı ver dı bu çare bul suna ya

zenowaren

zenowaren

Üye
n5230 da uzun süredir kullanıyorum arada sırada bağlanırken hata veriyor ama bağlanıyor ama bağlandıktan sonra her 3-4 dk bir bağlantı kesiliyor. üstte kablosuz ağ şu anda kullanım dışı hatası veriyor. bende ebuddy touch screen kurdum kurtuldum

alim çakı

alim çakı

Üye
kardes senın bu program başta çalıştı ama şimdi çalışmıyor bir yardımcı olur mun sun

bu msn nıye çalışmıyor kı ya onceden ne guzel çalısıyor du

xex_687

xex_687

Üye
Denediğim diger msn ler calısmadı. Umarım bu çalışır

kollucu

kollucu

Üye
Bu msn pRO cALSMYOR b0suna ugrasmayn sze mig33u tawsye eDRM:)

Üst Alt