Bilgisayarım Windows 11 Destekliyor Mu?

Sponsorlu Bağlantılar

G0KTÜRK

G0KTÜRK

Üye
    Konu Sahibi
Bilgisayarım Windows 11 Destekliyor Mu?
Herkese Merhaba ! Arkadaşlar , Forumda Veya Konularda Çok Gördüm.. '' Bilgisayarım Windows 11'i Kaldır Mı? '' Sorusuna Yanıt Olarak Konu Paylaştım İnşallah Sizin İçin Yararlı Bir Konu Olur..

Çoğunuz Belki De Vereceğim Programın İsmini Biliyordur. Lakın Ben Bilmeyenler İçin Konuyu Açma Kararı Aldım Arkadaşlar..

Yukarıdaki Paylaştığım Görselde Arkadaşlar ' KIRMIZI . YEŞIL . SARI ' Renkler Var..

- KIRMIZI : Desteklemiyor Demek.
-YEŞIL : Destekliyor Demek.
- Sarı : Bilinmiyor Demek Oluyor.

Windows 11 Destekli AMD İşlemciler

Windows 11 Destekli Intel İşlemciler

Programın Adı;
'' WhyNotWin11 '' Aşağıdaki Vereceğim Link Den Siz De İndirip Bilgisayarınız Windows 11'i Destekleyip Desteklemediğine Kontrol Edebilirsiniz..

• Beğen
Tepkiler: bilisimler ve gonyalı

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bu Sistem İçin 20 Yıl Beklemem Gerekecek Yani. Sonraki 20 Yıl İçindede Windows Kalmaz oh Kafa Rahat :sirit:

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Yerli bilgisayar çıkar o zamana
Tabi Ben Toprak Olmazsam.

bu karıyı ve diğerinide sevmem ama neyse günün anlam ve önemi için gelsin bizlere
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

bilisimler

bilisimler

Üye
Artık TPM destekli iso dosyaları çıktı . Windows 11 desteklenmeyen sisteme rahatça kurulabiliyor.

• Beğen
Tepkiler: gonyalı

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
amd :oha:

G0KTÜRK

G0KTÜRK

Üye
    Konu Sahibi
Artık TPM destekli iso dosyaları çıktı . Windows 11 desteklenmeyen sisteme rahatça kurulabiliyor.
Yanlışın Var Kardeşim Microsoft Bunu Resmi Sayfasında Zaten Duyurdu " Windows 11 TPM 2.0 " Olmasına Şart Koştu TPM 2.0 Olmadığı Sürece Hiç Bir İşlem Yapamasin İSO Dosyası Desteklese Ne Olur? Desteklemese Ne Olur? Anakartın Da TPM 2.0 Olmasa Kurum Yapman Mümkün Değil..

Windows 11 Güvenlik Sorumlusu Dave Weston Açıklama'da Kaba Küvet Yazılımların Önüne Geçilmesi İçin Bu Şekilde Önem Almaya Karar Verdik, Windows Defender, yazılım lisanslarının korunması ve çevrimiçi oyunlarda hile önleme V.B Yer Vermemek İçin Zorunlu Kıldık İfadesini Kullandı Kardeşim

• Şaşırdım
bilisimler

bilisimler

Üye
Yanlışın Var Kardeşim Microsoft Bunu Resmi Sayfasında Zaten Duyurdu " Windows 11 TPM 2.0 " Olmasına Şart Koştu TPM 2.0 Olmadığı Sürece Hiç Bir İşlem Yapamasin İSO Dosyası Desteklese Ne Olur? Desteklemese Ne Olur? Anakartın Da TPM 2.0 Olmasa Kurum Yapman Mümkün Değil..

Windows 11 Güvenlik Sorumlusu Dave Weston Açıklama'da Kaba Küvet Yazılımların Önüne Geçilmesi İçin Bu Şekilde Önem Almaya Karar Verdik, Windows Defender, yazılım lisanslarının korunması ve çevrimiçi oyunlarda hile önleme V.B Yer Vermemek İçin Zorunlu Kıldık İfadesini Kullandı Kardeşim
Yanlışım ve kesinlikte kasıtım yoktur. Normalde yasal deyil ama yapılıyor . Malum fakir olduğumz için mecbur kullanıyorum . Ama windows 10 a dönüş yaptım alışkanlıktan dolayı . Zamanla belki windows 11 dönüş yapabilirim

• Beğen
gonyalı

gonyalı

Üye
Yanlışım ve kesinlikte kasıtım yoktur. Normalde yasal deyil ama yapılıyor . Malum fakir olduğumz için mecbur kullanıyorum . Ama windows 10 a dönüş yaptım alışkanlıktan dolayı . Zamanla belki windows 11 dönüş yapabilirim belki.
W11 bana göre değil. Özellik yeniliklere baktım.
W10 benim için iyi
11 e geçiş yapmam

• Beğen
Tepkiler: bilisimler
G0KTÜRK

G0KTÜRK

Üye
    Konu Sahibi
Yanlışım ve kesinlikte kasıtım yoktur. Normalde yasal deyil ama yapılıyor . Malum fakir olduğumz için mecbur kullanıyorum . Ama windows 10 a dönüş yaptım alışkanlıktan dolayı . Zamanla belki windows 11 dönüş yapabilirim
Estağfurullah Kardeşim, Maddi Konusun'da Girmemiştim Ben Eğer Öyle Bir İzlem Bıraktıysam Çok Özür Dilerim Senden Kusura Bakma

• Beğen
Tepkiler: bilisimler
bilisimler

bilisimler

Üye
  • Beğen
Tepkiler: G0KTÜRK
cyborg78

cyborg78

Üye
intel işlemcilere baktım benimki yok, rahatladım .d
win 7'ye devam:huhu:

• Beğen
Tepkiler: G0KTÜRK
G0KTÜRK

G0KTÜRK

Üye
    Konu Sahibi
intel işlemcilere baktım benimki yok, rahatladım .d
win 7'ye devam:huhu:
Dostum Windows 11 Zaten Şuan Geçmeye Sıcak Bakmıyorum Ben , Yazılımlar Ve Güncellemeler Dahil Olmak Üzere Hep Sıkıntı Çıkıyor..

• Beğen
Tepkiler: bilisimler ve cyborg78

Üst Alt