windows 8 phoenix sorunu yardım edın :S

Sponsorlu Bağlantılar

yeyen45

yeyen45

Üye
    Konu Sahibi
windows 8 phoenix sorunu yardım edın :S
selam arkadaslar. yenı pc aldım ve phoenıx kurdum. c5-03 tel kullanıyorum. cfw atıcaktım fakat tam yukleme yaparken pc hata verıyo ve restart atıyo kendıne.phoenıxın uyumlulugu xp service pack 3 pc windows 8.daha once xp pc de cok flashlama yaptım.ama wın 8 de ndn sorun cıkıyor ? lutfen yardım edın .s

bayon

Üye
bende bi sorun yok acaba phoenix sürümü kaç ve windows güncellemeleri tam mi

bayon

Üye
bence şöyle yap revounistaller programı ile nokia ya ait hiç birşey bırakma ondan sonra kurup dene birde

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Eski bi konu ama aynı sorun bende de var çözümünü bilen var mı?

beatboxqwe

Üye
Virus programindan veya windows defender dan kaynaklaniyor olabilir birde benim telefonumda 5800 c6 portlu cfw yukluyken tekrar c6 portlu cfw atmaya calistigimda ayni hatayi veriyor

bayon

Üye
Bilgisayardaki tüm Nokia programlarını kaldırın hiç bir şey kalmasın tercihen revounistaller ile kaldırırsan geride dosya bırakmadan daha iyi olur sonra şu linkteki en son sürüm olan phoenix i kur

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
bende hicbir sorun yok 2012 sürümü yüklü

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Herşeyi kaldırıp phoenix'i kurdum yine aynı sorun :(

bayon

Üye
Herşeyi kaldırıp phoenix'i kurdum yine aynı sorun :(
Ya o hatayı teamviewer ile bağlandığım kişilerdede oluyordu hiç bi çözüm bulamadım yani format at diyecem ama sırf bunun için de gerek varmı bilemiyorum yada başka bi bilgisayarda yüklemeye calış

• Beğen
Tepkiler: -Empat-
Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Ya o hatayı teamviewer ile bağlandığım kişilerdede oluyordu hiç bi çözüm bulamadım yani format at diyecem ama sırf bunun için de gerek varmı bilemiyorum yada başka bi bilgisayarda yüklemeye calış
Bizim eski masaüstünde deneyecektim de buna virtual pc kurmaya karar verdim, birazdan deniycem olmazsa eski masaüstünde(Win7) hallederim

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Şunla Dene

• Beğen
Tepkiler: baysal.onur ve -Empat-
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Cfw atacakken data package ile ilgili hata veriyo dp1 dp2 vsOrjinal sistemi kurdum cfw kuramıyorum ve orjinal sistemde de bu hataları vermeye başladı
Flash Dosyalarında Bişey Yok Değil Mi?

• Beğen
Tepkiler: -Empat-

Üst Alt