Windows 8-8.1 Kullanıcılar Kulübü ( İpuçları - Soru(n)lar ve Çözümler - Sohbet )

Sponsorlu Bağlantılar

Uhops

Uhops

Üye
Acilma olarak masa ustunun gelmesindenmi bahsediyoruz yoksa istemin uyanmasi dedigimiz marka ve ıvırzıvır yazilarin gecip windows amplemlinin oldugu ekrandan mi? Benim dedigim sureler 2. Dedigim win amplemli yer :thumbup:

normal açılış süresi ne kadar

ozakin70

ozakin70

Üye

normal açılış süresi ne kadar

Iste normal degerler bunlar firmalar acilis sureleri ile reklam yaparken sistem uyanmasindan bahseder senin dedigin hangisi oluyor baslat ekraninin gelmesi mi yoksa uyanma ekranimi

ozakin70

ozakin70

Üye
26 haziran yani bu gun win 8.1 tanitilacak tam guncelleme agustos ve eylul arasinda olacak kisaca bilgi verecek olursak

Kilit ekranina resim slayti
yeni logolu baslat butonu
IE 11
Pc acilisinda baslat ekranimi yoksa masaustu mu gelmesini ayarlayabilme
Baslat ekraninin arka planini masa ustu ile ayni yapabilme
Daha gelismis Skydrive
daha gelismis uygulama kareleri boyutlayabilme
Vs vs aklimda kalanlar:D
Bence cok basit ama cok gerekli guncelleme olmus;)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Evet basit ancak kişiselleştirmenin geliştirmesi iyi olacaktır.

ANIL

ANIL

Admin
Listede ben niye yokum ya kaç aydır 8 kullanıyorum ben :zzz: Yönetici arkadaş ilgilenirsen sevinirim... :ehe

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Yetkin yokmu senin hacı :D

ANIL

ANIL

Admin
Ekledim tamam :D

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Tamamdır iyi oldu mobilden uğraştırma zaten opera çok ağırlaştı son günlerde neden böyle yapıyor anlamadım:)

smh60

smh60

Üye
Arkadaşlar windows 7 de çalışan bütün uygulamalar w8 de çalışırmı

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Şuan çalışmayana rastlamadım. Knight online hariç o da oynamıyorum zaten he bi de phoenix 64 bitte sorun çıkarıyor

ozakin70

ozakin70

Üye
Bugun win 8.1 on tanitim guncellemesi cikti kuraniniz varmi ben bugun win8 i hic acmadim yarin acar guncellerim marketten buyrun buda yeniliklerin oldugu kisa video
[video=youtube;7BN0W7CONpw]http://www.youtube.com/watch?v=7BN0W7CONpw[/video]

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Güzel olmuş sanki video izlemedim ama birinin incelemesini okudum.

Uhops

Uhops

Üye
Acilma olarak masa ustunun gelmesindenmi bahsediyoruz yoksa istemin uyanmasi dedigimiz marka ve ıvırzıvır yazilarin gecip windows amplemlinin oldugu ekrandan mi? Benim dedigim sureler 2. Dedigim win amplemli yer :thumbup:

pc tümden kapalıyke ilk önce intel yazısınız çıkıp sonrada windows ampleminin geldiği ekranı diyorum :)

- - - Eklendi - - -

1:11 'inci saniyedeki başlangıç menüsünün simgesi gelmeseydı daha iyiydi zaten en altta vardı zaten.

ozakin70

ozakin70

Üye

pc tümden kapalıyke ilk önce intel yazısınız çıkıp sonrada windows ampleminin geldiği ekranı diyorum :)

- - - Eklendi - - -

1:11 'inci saniyedeki başlangıç menüsünün simgesi gelmeseydı daha iyiydi zaten en altta vardı zaten.

Tmm benim dedigim degerler de bu ekrana kadar gecen sure;)

ozakin70

ozakin70

Üye
Bencede gerek yoktu win simgesine ama aliskan olanlari susturmak icin yapilmis bi simge yine ayni ekrani aciyor:D

ecel54

ecel54

Üye
Bugun win 8.1 on tanitim guncellemesi cikti kuraniniz varmi ben bugun win8 i hic acmadim yarin acar guncellerim marketten buyrun buda yeniliklerin oldugu kisa video
[video=youtube;7BN0W7CONpw]http://www.youtube.com/watch?v=7BN0W7CONpw[/video]

dün akşam indiriyordum birşeyler oldu takıldı kaldı şimdi %30 indi :D. iso olarak olsa çok rahat ama marketten ininc esorun çıkabiliyor

• Beğen
Tepkiler: ozakin70
ozakin70

ozakin70

Üye

dün akşam indiriyordum birşeyler oldu takıldı kaldı şimdi %30 indi :D. iso olarak olsa çok rahat ama marketten ininc esorun çıkabiliyor

.iso olarak da kurabilirsin

ecel54

ecel54

Üye

.iso olarak da kurabilirsin

iso olarak indirme linki bulamadım. iso olarak daha sonra çıkacakmış

- - - Eklendi - - -

yine aynısı oldu %50ye geldi sonra indirme çubuğu gözükmedi %0 gösteriyor

ozakin70

ozakin70

Üye

iso olarak indirme linki bulamadım. iso olarak daha sonra çıkacakmış