Windows 8.1 Nasıl Gelecek?

• 14 Ekim 2013
  • 799 Okunma
  • 26 Cevap

1. Çıkınca windows8 kullananlar güncelleme yaparak mı yükliyecek yoksa indirip dvd'ye çekip format mı atacağız?

Yazan: Uhops
  2. Para verip alacaksınız, 8 kullananlar daha ucuza alacak... Ya da torrent :ehe

3. Keşke windows8 kullananlar update yapsaydı :'(

4. Para ile olucagini hic sanmiyorum bence update ile gelicek olmadi yine iso yukler cracklarim :ehe

GDDR5 bunu beğendi.
  5. Update olsa çook iyi olur.

6. Para ile olacağı şeklinde bir haber okudum diye hatırlıyorum, maxicepde... 8 sahiplerine indirimli, diğer türlü daha pahalı.

7. Yanlış hatırlamıyorsam mad Eagle'de konu açmıştı Windows 8 beleş olacak diye :)

8. He ya, sanırım güncelleme şeklinde olacakmış :ehe

9. Öyle olursa süper olur. Ama ne zaman olur ki? :hmmm

10. 18 ekimde çıkacak diyordu

11. Çıksada hayırlısıyla bi update yapsam yoksa hazırdaki windows çöktü çökecek :D

12. Hahaha pikaçum ben 8.1 buldum internetten güncelleme yaptım süper aktivasyonuda skype ile hallettim taş gibi oldu dayanamaıyosan internette torrentler var :biggrin:

13. Ben yapamamıştım skype ile aktivasyon :hmmm

14. Güncellemeyi nasıl yaptın? Windows Update'den mi yoksa başka yolla mı?

15. torrentten indirip kurmuş, sonra skype ile aktifleştirmiş, anladığım kadarıyla.

Baranbaris bunu beğendi.
  16. :oke: :tşk: 18 ekimi bekliyelim.

Benim hala alayamadığım konu :D :D :D şimdi normal Windows8 kurar gibi mi kuracağız? Yoksa kendisi güncelliyecek mi :D :D :D

17. Orjinal Windows 8 sahiplerine Windows Update üzerinden güncelleme gelecek. Service Pack gibi düşünün farkı yok. Ben şuan orjinal kullanmıyorum ama aylık updateleri alabiliyorum bir sorun yok 8.1'de bu şekilde gelicek diye biliyorum. Güncelledikten sonra lisans sorunu olabilir ama çözeriz :D

GDDR5 bunu beğendi.
  18. Bendede orjinal yok :D aktivatör vardı :D Bi sorun çıkmaz İnşallah :)

19. Hem orijinal yok hem de utanmadan güncelleme bekliyon la, ben de lisanslı windows 8'in var sanmıştım.

20. bişey diyecem ben güncellemeleri alabiliyorum ama bazı durumlarda kişisel bilgisayarınızı etkinleştirin diyor anlamadım gitti?

Yüklüyor...
22/09/2018 - 20:09