Yardım Windows 8.1 Nasıl Gelecek?

Sponsorlu Bağlantılar

Uhops

Uhops

Üye
    Konu Sahibi
Windows 8.1 Nasıl Gelecek?
Çıkınca windows8 kullananlar güncelleme yaparak mı yükliyecek yoksa indirip dvd'ye çekip format mı atacağız?

Invoke

Invoke

Üye
Para verip alacaksınız, 8 kullananlar daha ucuza alacak... Ya da torrent :ehe

Baranbaris

Baranbaris

Üye
Para ile olucagini hic sanmiyorum bence update ile gelicek olmadi yine iso yukler cracklarim :ehe

• Beğen
Tepkiler: GDDR5
Invoke

Invoke

Üye
Para ile olacağı şeklinde bir haber okudum diye hatırlıyorum, maxicepde... 8 sahiplerine indirimli, diğer türlü daha pahalı.

Uhops

Uhops

Üye
    Konu Sahibi
Para ile olacağı şeklinde bir haber okudum diye hatırlıyorum, maxicepde... 8 sahiplerine indirimli, diğer türlü daha pahalı.
Yanlış hatırlamıyorsam mad Eagle'de konu açmıştı Windows 8 beleş olacak diye :)

Invoke

Invoke

Üye
He ya, sanırım güncelleme şeklinde olacakmış :ehe

ErSin9006

Üye
18 ekimde çıkacak diyordu

Baranbaris

Baranbaris

Üye
Hahaha pikaçum ben 8.1 buldum internetten güncelleme yaptım süper aktivasyonuda skype ile hallettim taş gibi oldu dayanamaıyosan internette torrentler var :biggrin:

Invoke

Invoke

Üye
Ben yapamamıştım skype ile aktivasyon :hmmm

Uhops

Uhops

Üye
    Konu Sahibi
Hahaha pikaçum ben 8.1 buldum internetten güncelleme yaptım süper aktivasyonuda skype ile hallettim taş gibi oldu dayanamaıyosan internette torrentler var :biggrin:
Güncellemeyi nasıl yaptın? Windows Update'den mi yoksa başka yolla mı?

Invoke

Invoke

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Baranbaris
Uhops

Uhops

Üye
    Konu Sahibi
torrentten indirip kurmuş, sonra skype ile aktifleştirmiş, anladığım kadarıyla.
:oke: :tşk: 18 ekimi bekliyelim.

Benim hala alayamadığım konu :D :D :D şimdi normal Windows8 kurar gibi mi kuracağız? Yoksa kendisi güncelliyecek mi :D :D :D

ANIL

ANIL

Admin
Orjinal Windows 8 sahiplerine Windows Update üzerinden güncelleme gelecek. Service Pack gibi düşünün farkı yok. Ben şuan orjinal kullanmıyorum ama aylık updateleri alabiliyorum bir sorun yok 8.1'de bu şekilde gelicek diye biliyorum. Güncelledikten sonra lisans sorunu olabilir ama çözeriz :D

• Beğen
Tepkiler: GDDR5
Uhops

Uhops

Üye
    Konu Sahibi
Orjinal Windows 8 sahiplerine Windows Update üzerinden güncelleme gelecek. Service Pack gibi düşünün farkı yok. Ben şuan orjinal kullanmıyorum ama aylık updateleri alabiliyorum bir sorun yok 8.1'de bu şekilde gelicek diye biliyorum. Güncelledikten sonra lisans sorunu olabilir ama çözeriz :D
Bendede orjinal yok :D aktivatör vardı :D Bi sorun çıkmaz İnşallah :)

Invoke

Invoke

Üye
Hem orijinal yok hem de utanmadan güncelleme bekliyon la, ben de lisanslı windows 8'in var sanmıştım.

ErSin9006

Üye
bişey diyecem ben güncellemeleri alabiliyorum ama bazı durumlarda kişisel bilgisayarınızı etkinleştirin diyor anlamadım gitti?