Windows 8.1 Siyah Arkaplan Simgeler Bulanık Oluyor !


mustafa.dr.12

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba, windows 8.1 işletim sistemine sahibim. 1 gün önce arkadaşımdan yeni bir monitör aldım. Masaüstünü siyah arkaplan yapınca simgeler bulanık oldu gölgesi gibi bişey oldu yardım edin lütfen :)

 
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Gölge nerede?
 
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Ekranı Dişardan Çek Böyle Nasıl Anlamamızı Bekliyorsun :ah
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt