Yardım Windows 7'de klasor kayboldu???

Sponsorlu Bağlantılar

nikenroll.kz

nikenroll.kz

Üye
    Konu Sahibi
Windows 7'de klasor kayboldu???
Merhaba arkadaslar . Yarim saat once pc ye GTA 4'u kuruyodum . kurulum uzayinca bitene kadar tv izleyim dedim ve kontrol etmeye geldim D disk icindeki klasorlere girip baktim hersey yerli yerinde ama oyun kurulumu bitti ve ***** yapmak istedim , ***** disyasida developer diye bi klasorun icindeydi klasoru aradigimda bulamadim daha yarim saat once duran klasor kaybolmus baslat calistir'dan aradim yok gizli klasorlere baktim yok kaybolmus . bu klasorun icinde 4 5 tane telefonun yedeklemeleri romlari vardi yani onemli bi klasordu . bu klasoru nasil geri getirebilirim ???:agla2::sos

exp_l0it

exp_l0it

Üye
diskten kaybolan dosyaları geri dönüştüren programları dene. recuva mesela

nikenroll.kz

nikenroll.kz

Üye
    Konu Sahibi
diskten kaybolan dosyaları geri dönüştüren programları dene. recuva mesela
Ben sorunu çözdüm D: diskin içinde yeni bir klasör oluşmuş ismi şöyle bişey efd2hsjajggd bunun icinde buldum .klasoru silemedim bu klasorun icinde net.framework'un setup'u filan var bu klasör nerden gelmiş nasıl sileriz virüsmüdür sistem klasorumudur bilen biri varsa anlativeğsin :)

exp_l0it

exp_l0it

Üye
dosya sahipliğini üstüne alıp sil
Ben sorunu çözdüm D: diskin içinde yeni bir klasör oluşmuş ismi şöyle bişey efd2hsjajggd bunun icinde buldum .klasoru silemedim bu klasorun icinde net.framework'un setup'u filan var bu klasör nerden gelmiş nasıl sileriz virüsmüdür sistem klasorumudur bilen biri varsa anlativeğsin :)

nikenroll.kz

nikenroll.kz

Üye
    Konu Sahibi
Tmm deniycem

Üst Alt