Windows 7 Starter,Home ve Professional Sürümlerine Dil Ekleme

Sponsorlu Bağlantılar

abandonware

abandonware

Üye
    Konu Sahibi
kardesim su anda yapıorm inş. olur olursa beni cok buyuk bi sıkıntıdan kurtarcaksın

--------------- Ekleme ---------------

kardesim yaptım oldu ALLAH ne muradın varsa verisn beni bi ton derten kurtrdın internetim yoktu türkce yapamıodm bu yöntemle yaptım cok saolsın

Ohyaa !! sonunda birinin işine yaramış... Sadece Windows 7 Ultimate'de dil değişimi güncellemelerle oluyor (özellikle korsansa) güncellendiği zaman kernel çekirdeği(windows'un çekirdeği) kendini silahlandırıyor ve türkçe olsa bile aktifleştirmesini iptal ettiriyor...

Bence en iyi seçenek farklı araçlarla bu işi gerçekleştirmek...
Bu aracı sizlerle paylaştım fakat bitek bu arkadaşın işine yaramış...
Olsun buda bana yeter.

Not: Yazdığım konu alıntı değildir. Biraz sinirlnmiş olabilirim ama emeğe saygı...

emresulun

Üye
Kardeşim uzun zamandır uğraşıyordum hata alıyordum.Sayende kolayca yaptım çok sağol.Baya uğraşmışsın ellerin dert görmesin

Master_sezer

Master_sezer

Üye
Teşekkürler

hoptek61

Üye
Ya arkadaşlar bende home basıc var ve ingilizce türkçe nası yapcam programa tıklıom hiç birşey çıkmıo yardım lütfen...

abandonware

abandonware

Üye
    Konu Sahibi
Programı açtıktan sonra "Add Language" butonuna tıklayın (ve turkish diye indirdiğiniz exe dosyasını çalıştırmayın [30 mbye yakın olan] ) next next döngüsüyle ilerleyin, dili değiştirdikten sonra (yaklaşık 25-30 dk bekliyorsunuz) bilgisayarı yeniden başlatın, hala ingilizceyse denetim masasından ayarını yapın. Sonra OK!:oke: ( ayrıntılı bilgi: | www olmadan: froggie.sk/ )

gariban04

gariban04

Üye
eline koluna yüreğine sağlık süper olmuş teşekkürler:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis

denizcopy

Üye
bazı arkadaşları anlamak ve yorumlamak çok zor olduğu gibi ukalalık yapmalarına da engel olamıyoruz sende yayınla 3 sene öncesi olsun ha ben yayınlamadım ama yayınlayan arkadaşların emeğime sağlık demekten başka ne yapabiliriz...

RobinXXX

Üye
link nerde?

Üst Alt