Windows 7 Starter,Home ve Professional Sürümlerine Dil Ekleme

Sponsorlu Bağlantılar

abandonware

abandonware

Üye
    Konu Sahibi
Windows 7 Starter,Home ve Professional Sürümlerine Dil Ekleme
Windows 7 Proffessionali kurduğumda, nasıl türkçe yapmam gerektiğini bilmiyordum. Ama sonra çok güzel bi çözüm buldum:
Starter, Home Basic, Home Premium, Profeesional Türkçe yapma:
Site:

Yukarıdaki linke tıklayarak "Vistalizator" adlı site karşınıza gelecek. İlk önce işaretlemeye çalıştığım şeye dıhlıyoz ve 1mb'lik programı indroz.

Sonra yan taraftan sisteminiz için uygun olanı seçiyoz. Yeterince anlaşılırmı???

Sonra çıkan yerden "Turkish" adlı yazıya tıklayarak uygulamayı bilgisayara indiyoruz(işaretlemeye çalıştım). Ama direkt çalıştırmıyoruz. Sonra...

İnen uygulamayı direkt çalıştırmadan inen ilk uygulamayı sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırın(sağ tıkla "run as an administrator").
Sonra açılan programın penceresinin yan tarafında, "Add languages" butonuna tıklıyoz. Sonra 2. indirdiğimiz dosyayı seçiyoz. Gerisini hiç yapmadım :bye2: çünkü zaten bende Ultimate kurulu. Büyük ihtimal "Next" diyip diyip geçiyosundur. İnş yarın laptop geliyo. Win7 basic kurup bunu teşt edecem böylece nasıl kullanıldığınıda yazarım...

<<<<< ALINTI DEĞİLDİR KENDİ EL EMEĞİMDİR... LÜTFEN EMEĞE SAYGI !!! Bİ'TEŞEKKÜR ÇOKMU???? >>>>>

• Beğen
Tepkiler: Reşwan, marmaris79, emresulun ve 5 diğerleri

ahmeht2

ahmeht2

Üye
tmm guselde bu zaten 1 sene once vardı bosuna konu :nono:

abandonware

abandonware

Üye
    Konu Sahibi
OLSUN Bİ SENE EVVELDE VARDI AMA SEN GİBİ BİLENLER İÇİN YAZMADIM...daha buna ihtiyacı olan çok kişi var...

okadar uğraştım.. Resim bile upload ettim ve bunları 115 kbps (1 mbps in %10 u) hızla yaptım. Alacağım cevap bumuydu ?????? !!!!!!!!!

• Beğen
Tepkiler: xxxselim
Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Konu için teşekkürler ve eline sağlık ancak bukadar çaba boş.Güncelleştirmeleri yüklerken istediğin dil paketini yükleyip kullanabiliyorsun.İstersen hepsini de yüklersin , hangisi istersen değişik değişik kullanırsın. :)

abandonware

abandonware

Üye
    Konu Sahibi
Akıllım o sadece Windows 7 Ultimate sürümünde. Tmm, demek istediğinide anladım ama hadi bide bunu professionalde veya starter sürümünde bu tekniği kullanmadan yap da görelim. :off:Ya interneti olmayanlar ne yapacak biraz düşünbe düşn :off:

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
Akıllım o sadece Windows 7 Ultimate sürümünde. Tmm, demek istediğinide anladım ama hadi bide bunu professionalde veya starter sürümünde bu tekniği kullanmadan yap da görelim. :off:Ya interneti olmayanlar ne yapacak biraz düşünbe düşn :off:

Nedir bu sinir stres? Biraz sakin olun&#8230;

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Aklı senin gibilerden alacak değilim , konuşmayı öğrende gel.Madem öyle düzgün başlık at konuya.

Konu başlığı değiştirildi ve konu ilgili bölüme taşındı.

abandonware

abandonware

Üye
    Konu Sahibi
Aklı senin gibilerden alacak değilim , konuşmayı öğrende gel.Madem öyle düzgün başlık at konuya.

Konu başlığı değiştirildi ve konu ilgili bölüme taşındı.

Valla sağol abi bende nereye koycam diye aramıştım ama sonra canım sıkıldı(cep telefonundan nete giriyoz zati 115.2 kbps hızda bide sen düşün:ağlarım:) bide bu kadar şeyi yazdım bu hızda (canım çıktı) ve de böyle bi cevap yani resmen beni :vur (böne) etti !!! Bide EMEĞE SAYGITMIŞmışmış. Saygı mı var ortalıkta ya!!! tabii korsan(!) windows 7 Ultimate yide kurunca diller istediğin gibi ayarlı istiyorsan microsoft'un kendi sitesinde online oku basic veya premiumda ve profeesionalde türkçe yapılıyomuymuş...
MİCROSOFT KARŞILAŞTIRMA MERKEZİ LİNKİ:

(lütfen son özelliğe dikkat et ! Ve özellikle hangi sürüme has olduğuna)

--------------- Ekleme ---------------

Nedir bu sinir stres? Biraz sakin olun&#8230;

neyse bişi demicem nasıl olsa ...

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Yahu bizde kötü birşey yapmadıkki.Konunun başlığını değiştirdim ve gerekli olan yere taşıdım.Konuyu kötüleyen de olmadı zaten.Neyse konu için tekrar teşekkürler.

abandonware

abandonware

Üye
    Konu Sahibi
bende zaten değiştirdiğin için teşekkür ediyom :D:D:D:D:D

hulkem

Üye
saol

ya ben yüklemedim benim home basicte dil paketini (türkçeyi) indiremedim. ya help???

abandonware

abandonware

Üye
    Konu Sahibi
denemeden bişi koyma suraya

:megafon:1.si, arkadaşım ben bunu 10 bilgisayara uyguladım(tabi bu konuyu yazdıktan sonra:islik) ve hepsinde işe yarıyor... zaten bir ---ka yaramasa koymazdık buraya...

:megafon:2.si, sen becerememişsen illaki "çalışmıyo" diye bir yorum yapman çok yanlış..:nono:

:megafon:3.sü, gerçekten starter, home basic, home premium ve professional sürümlerinde işe yarıyow :oke:

pevooo

Üye
hocam süpersin ellerine saglik

Nissan 350 Z

Nissan 350 Z

Üye
Teşekkürler De Benim Win7 Zaten Türkçe :D :oke:

umitemre83

Üye
sdhjlkhjkjkhg

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
İleride Birgün Windows 7 Kurarsam :D Mutlaka Bu Konu İşime Yarar Sağol ;)

tusem_ist

Üye
kardesim su anda yapıorm inş. olur olursa beni cok buyuk bi sıkıntıdan kurtarcaksın

kardesim yaptım oldu ALLAH ne muradın varsa verisn beni bi ton derten kurtrdın internetim yoktu türkce yapamıodm bu yöntemle yaptım cok saolsın

younefret

Üye
eyw kardeşim

maxirabit

maxirabit

Üye
Teşekkürler.

Üst Alt