Windows 7 home premium cmd acmam lazim

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Windows 7 home premium cmd acmam lazim
Meehaba arkadaslar. Windows 7 home premiumu baslatirken cmd acabilmek iistiyorum
Webdeki yazilanlari denedim. Ayyildiz tim , yutub gibi.
Guvenli modda komut istemiyle de baslatamiyorum sifre istiyir

Kardesim sifre koydugu icin bi sekilde bu engeli asmam gerekk. Baska oturum acsam da olur illa sifreliyi acmam lazim degil. Yani pc acilip masaustune bi sekilde erismek istiyorymm. Cmd ile bu is halloluyormus ama yapamadim. Aklinizda baska cozum.yolu varmi

Ayrica Bi de bu sifreyi pc acikken gormemin ogrenmemin bi yolu var mi? Bazen pcyi acik birakip gidiyor. Cmd ile gorebilir miyim ya da denetim masasindan?

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Cmd ile uğraşma sen ophcrack uygulaması kullanmalısın. Kullanımı araştır. Senin işini görecektir.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2553318
PALA.

PALA.

Üye
Sana artık format at bile diyemiyorum, ne desem onuda bilemiyorum :hmmm
Kardeşin bu şifreyi neden koydu ? Acaba senin malum başarılarından dolayım mı ?
Bilgisayar dediğin sadece bir araç ve kardeşin seninle neden paylaşmasın ki ? Güzelce söylesen geri çevirmez.

Bak formatlada çare bulamıyoruz, artık anla durum vahim :(

• Beğen
arslan3332

arslan3332

Üye
Böyle durumlarda ilk başvurduğum yöntem tuş kombinasyonu vardı ama şuan hangi tuşlar olduğunu hatırlamıyorum onun mantığıda bilgisayarda kapalı olan ziyaretçi hesabı varsa giriş ekranında onu gösteriyordu.

• Beğen

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Cmd ile uğraşma sen ophcrack uygulaması kullanmalısın. Kullanımı araştır. Senin işini görecektir.
Teşekkürler
Sana artık format at bile diyemiyorum, ne desem onuda bilemiyorum :hmmm
Kardeşin bu şifreyi neden koydu ? Acaba senin malum başarılarından dolayım mı ?
Bilgisayar dediğin sadece bir araç ve kardeşin seninle neden paylaşmasın ki ? Güzelce söylesen geri çevirmez.

Bak formatlada çare bulamıyoruz, artık anla durum vahim :(
Benim laptop tamirde iki haftadır :D kardeşim ortak pc ye şifre koydu :ehe
Böyle durumlarda ilk başvurduğum yöntem tuş kombinasyonu vardı ama şuan hangi tuşlar olduğunu hatırlamıyorum onun mantığıda bilgisayarda kapalı olan ziyaretçi hesabı varsa giriş ekranında onu gösteriyordu.
maalesef tek hesap gösteriyor

• Kahkaha
Tepkiler: PALA.
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Şu yöntemi bir dener misin?
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2553318 ve TheNightMare.

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Tuvaletteyken cmd açıp kullanıcı ekledim ama keşke yönetici olarak ekleseydim. Böylrce yeniden başlatınca kendi oluşturduğum hesaptan regeditten gizleyebilirdim ve göremezdi.

Daha sonra f8 ile onarma yaparken o hesabı seçip girebilirdim. Ama bunu denemedim.. İşe yarar mı sizce?

Şimdi yeni biir kullanıcı olduğunu görecek. Bir daha ki sefer gizleyerek deniycem. Ama gizlemek için bilgisayarı kapatması vr benim bilgisayarı açmam gerek.

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Kodlar bu
net user kullanici /add

net user kullanici /active:yes

net localgroup administrators kullanici /add

Daha sonra da regeditten gizlemem gerek

PALA.

PALA.

Üye
Tuvaletteyken cmd açıp kullanıcı ekledim ama keşke yönetici olarak ekleseydim. Böylrce yeniden başlatınca kendi oluşturduğum hesaptan regeditten gizleyebilirdim ve göremezdi.

Sifonu çek olay bitsin...
Sen istediğin kadar oturum açmada gizle, kardeşin gizli klasörleri aktif ederse senin oluşturduğun kullanıcı profilini görür.

• Kahkaha
Tepkiler: MAERKEK
Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Sifonu çek olay bitsin...
Sen istediğin kadar oturum açmada gizle, kardeşin gizli klasörleri aktif ederse senin oluşturduğun kullanıcı profilini görür.
Öyle bir şey yapmaz ki oyun oyanyıp video ixliyor sadece

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Sorun çözüldü kilitlenebilir.

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
İşlem tamam :oke: tuvaletteyken kullanıcı oluşturdum ve admin yetkisi verdim. Daha sonra regeditten kullanıcıyı başlangıçta gizledim (denendi görünmüyor) ertesi gün f8 ile deneyip oluşturduğum kullanıcıyı bulmam gerek. Yani güvenli modda vs. Başlatırken oluşturduğum kullanıcıyı bulmam gerek. Umarım orda da gizlenmemiştir. Umarım silmemişimdir. :ehe yoksa o yüzden mi görünmedi

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Arkadaşlar böylr bir şey yapılabilir mi? F8 den

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
F8 açılırken kullanırsanız yalnızca güvenli mod komut istemiyle güvenli mod ağ desteği ile güvenli mod windows kurtarma seçenekleri vb seçenekler gelir, kullanıcı seçme ekranı bunlardan sonra gelir.
İlginç bu kadar çaba.

• Beğen

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
F8 açılırken kullanırsanız yalnızca güvenli mod komut istemiyle güvenli mod ağ desteği ile güvenli mod windows kurtarma seçenekleri vb seçenekler gelir, kullanıcı seçme ekranı bunlardan sonra gelir.
İlginç bu kadar çaba.
Teşekkür ederim. Dosyalara dokunmadan kendi oturumumu açabilsem yeter.

Laptop tamirde olduğu için maalesef çabalamalıyım.

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi

• Bilgisayarınızda tek bir işletim sistemi varsa, bilgisayarınız yeniden başlatılırken F8 tuşuna basılı tutun. Windows logosu görünmeden önce F8 tuşuna basmanız gerekir. Windows logosu görünürse, Windows oturum açma istemi görününceye kadar beklemeniz ve ardından bilgisayarınızı kapatıp yeniden başlatmayı denemeniz gerekir.
    • Bilgisayarınızda birden fazla işletim sistemi varsa, güvenli modda başlatmak istediğiniz işletim sistemini vurgulamak için ok tuşlarını kullanın ve ardından F8 tuşuna basın.
  1. Gelişmiş Önyükleme Seçenekleri ekranında, kullanmak istediğiniz güvenli mod seçeneği vurgulamak için ok tuşlarını kullanın ve Enter tuşuna basın.
  2. Yönetici hakları olan bir kullanıcı hesabıyla bilgisayarınızda oturum açın.
Eğer yarın bu işi halledebilirsem tadından yenmez. Yönetici yetkisi vermiştim neyse ki. Eğee farkedip benim oluşturdupum kullanıcıyı kaldırmadıysa iyi.

Peki acaba güvenli modda başlatıp regeditten sürekli gizlemeyi kaldırım açsam bi sıkıntı olur mu? Veya güvenli modda ekranın kocaman oluşunu düzeltebilir miyiz?

Üst Alt