Windows 10 Mobile Insider Preview Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
abi android ve ios uygulamaları gelecekti visual studio ile ondan bir gelişme yokmu hala ????
Android uygulamaları gelmeyecek. Geliştiriciler Android uygulaması için yazdıkları kodları kullanarak Windows 10 evrensel uygulama yapabilecek. Yani Microsoft, geliştiriciler için olabilecek tüm kolaylıkları yaptı. Bundan sonrası geliştiricinin niyetine kalmış.
Telefon, Kişiler ve Alarm/Saat uygulamaları arasında kaydırarak geçiş imkanı.

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Yapı 10134'ü sabırsızlıkla bekliyoruz.
Biraz önce L 1520'yi 900'e almadım..(İkinci el)
windows 10 Mobile L 640 XL ile L 940 ile daha iyi olacak..
Waiting...

Beni tek düşündüren.. şey fiziki büyüklük
Şu anda bile ayaklarım geri gidiyor.. ama kendimi tutuyorum.
Yaz... arka cebime koydum nerdeyse yarısı dışarda kaldı. : )= ) )
Bu sessizlik yeni bir yapı gelişinin ayak seslerimi acaba?

Bay H

Bay H

Üye
Yeni yapının bu hafta içerisinde gelebileceği belirtiliyor.

yuvanacuu

yuvanacuu

Üye
Bugün yarın gelir diyorlar az kaldı az

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bugün ya da yarın diyorlar. Bakalım söylentiler doğru çıkacak mı?

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Yapı 10134'ü sabırsızlıkla bekliyoruz.
Biraz önce L 1520'yi 900'e almadım..(İkinci el)
windows 10 Mobile L 640 XL ile L 940 ile daha iyi olacak..
Waiting...

Beni tek düşündüren.. şey fiziki büyüklük
Şu anda bile ayaklarım geri gidiyor.. ama kendimi tutuyorum.
Yaz... arka cebime koydum nerdeyse yarısı dışarda kaldı. : )= ) )
Bu sessizlik yeni bir yapı gelişinin ayak seslerimi acaba?[
Bence o fiyata üstelikte temizse keşke alsaydın,ben 5-6 ay önce temiz ve garantili 1520 ye 1100 tl verdim çok memnunum,hayırlısı olsun ama. @bozkirdangelen

meg1ddo

meg1ddo

Üye
fast mı, slow mu verilecek bu seferki?

ThunderblastX

ThunderblastX

Üye
braayn

braayn

Üye
Evet. Yorumlara göre ben de geçmeyi düşünüyorum.
bence bekleyin yorumlar çok erken yapılıyor ve insanlarık kafaları karışıyor en az 1 hafta bekleyin ondan sonra kurun bence.Bu sürüm içinde zaten günlük yaşamda sıkıntı yaratabilir denildi sanırım.Slow gelene kadar kurmayalım lütfen :)

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
bence bekleyin yorumlar çok erken yapılıyor ve insanlarık kafaları karışıyor en az 1 hafta bekleyin ondan sonra kurun bence.Bu sürüm içinde zaten günlük yaşamda sıkıntı yaratabilir denildi sanırım.Slow gelene kadar kurmayalım lütfen :)
Zaten bu sürüm ile birlikte gelmeyecek miydi slow? :)

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Öyle yaparım muhtemelen. Sırf bildirim ışığı aktifleşmiş mi diye yükleyecektim :)

-_SEFA_-

-_SEFA_-

Üye
sen kurmazsan ben kurmazsam kim görecek kardeş sıkıntıları :D isteyen herkes kursun da bütün sorunları yakalayıp bildirelim yine :sirit:

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen
braayn

braayn

Üye
sen kurmazsan ben kurmazsam kim görecek kardeş sıkıntıları :D isteyen herkes kursun da bütün sorunları yakalayıp bildirelim yine :sirit:
valla parasını verecekse eyvallah sen bana cortanayı verme ben senin sürümünün hatalarını bulacam yok öyle üç kuruşa beş köfte :) kimse kusura bakmasın valla beleş denek olmanın anlamı yok

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Hiç bu açıdan düşünmemiştim:)

-_SEFA_-

-_SEFA_-

Üye
valla parasını verecekse eyvallah sen bana cortanayı verme ben senin sürümünün hatalarını bulacam yok öyle üç kuruşa beş köfte :) kimse kusura bakmasın valla beleş denek olmanın anlamı yok
sistem ne kadar iyi olursa sende o kadar iyisini kullanırsın. bide böyle düşün ;) neyse ben senin yerine de bulurum hataları...

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen
braayn

braayn

Üye
sistem ne kadar iyi olursa sende o kadar iyisini kullanırsın. bide böyle düşün ;) neyse ben senin yerine de bulurum hataları...
adamlar bunun için Çinlilere bir ton para veriyor zaten onlarda testini yapıp yapıp videolarını paylaşıyorlar :) o yüzden onlar bu işi para için yapıyorlar.Tabi isteyen kurar geri bildirim yapar herkesin fikrine saygı duymak lazım ama ben bu yönde biraz katıyım.

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen ve sfgnrl

Üst Alt