Windows 10 Mobile Insider Preview Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

mami_61_29

mami_61_29

Üye
slm arkadaşlar redstone2 son yapısını kullanıyorum telim L820,sorunum bu yapı ile ilgili galiba,birisi beni arayınca eğer telefonu açmamışsam sonradan telefona bakınca bildirim gelmiyor cevapsız çağrı olduğu,bildirim ekranına da gelmiyor kilit ekranına da telefon simgesinin üzerinde de bildirim olmuyor,ama telefon uygulamasına girince cevapsız aramaların olduğunu görüyorum başka türlü bildirim gelmiyor ve bende beni arayanların bildirimi göremiyorum

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
slm arkadaşlar redstone2 son yapısını kullanıyorum telim L820,sorunum bu yapı ile ilgili galiba,birisi beni arayınca eğer telefonu açmamışsam sonradan telefona bakınca bildirim gelmiyor cevapsız çağrı olduğu,bildirim ekranına da gelmiyor kilit ekranına da telefon simgesinin üzerinde de bildirim olmuyor,ama telefon uygulamasına girince cevapsız aramaların olduğunu görüyorum başka türlü bildirim gelmiyor ve bende beni arayanların bildirimi göremiyorum
+1

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Bugün baktımda pazardan çekilecekmiş Wp olmadı demek pazar İos ve Android de

Aybars1979

Aybars1979

Üye
Bir şeyleri bozacaklar diye tırsıyorum ben de, şimdilik her şey güzel gidiyor, o halde ben de yüllemiyorum ...
bir şeyleri bozmazlar bunlar içi büyük oranda boş ve vakit dolduran güncellemeler. Üstelik sistem iyileştirmesine dönük (ne kadar iyileştirdiklerini bende anlayamdım daha). Yıl sonunda telefonlar çöp olacağı için bu seneyi bu şekilde geçiştirecekler belli ki. Yanlışım yoksa ps tarafında rs3 e dönük 2 önizleme sürümü yayınlanmış olmasına rağmen telefon tarfında daha tık yok.
Pazar kaldı mı ki Wp için :bilmm
öngörüsü, vizyonu, yeterli enerjisi ve isteği olmayan koskoca dünya devinin başındaki keloğlu kel sadya mıdır nedir. olduğu sürece ms ağır ağır dibi görür. ha biz görmeyiz ama ms bu kafa ile sonunda görür. neredeyse %5 lere dayanan pazarı reklamlrla %10 a bile ulaştırmış olsalardı geliştiriciler bu platformu terketmezdi. Bu kafa ile devam ettikleri sürece ms mobil işletim sistemi yapıncaya kadar google masa üstü işletim sistemi yapar.

• Beğen
Tepkiler: serinaga, suyunsesi ve n000k

octo73

Üye
son 15208 de daha akıcı oldu lumia 930 sorunsuz şu an

• Beğen
Tepkiler: serinaga

octo73

Üye
İyiye gidiş var baya.Tek sıkıntı lumia 930 un batarya performansında iyileşme yok hep aynı.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Yaklaşık üç yıldır insiderda kullanıyorum ve batarya sorunu yok gibi birşey.

octo73

Üye
930 mu var sizde

Krnl386

Krnl386

Üye
Birisi bir ara Mağaza'nın yeni halini paylaşmıştı. Bir uygulama inerken hızlı işlemlerde de inme yüzdesi falan gibi bir şey vardı. Bu güncellemede gelmemiş. İnsider yapısında var mı ..?

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Birisi bir ara Mağaza'nın yeni halini paylaşmıştı. Bir uygulama inerken hızlı işlemlerde de inme yüzdesi falan gibi bir şey vardı. Bu güncellemede gelmemiş. İnsider yapısında var mı ..?
Şu anda sadece Insiderler için var.

• Beğen
Tepkiler: Krnl386
serinaga

serinaga

Üye
Şu anda sadece Insiderler için var.
Bende yok :bilmm
Arkadaşlar az önce konuşma bittikten sonra bu ekran geldi :bilmm Bir fikri olan ?

Çok Pardon yaaaa , buldum neden olduğunu, Win Screens adlı bir uygulama yüklemiştim, bu uygulama bildirim vermiş :)

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Yapı 15210(Fast) yayınlandı.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi ve serinaga

octo73

Üye
sistem gayet akıcı oldu ama facebook uygulaması bile kasıyor hala ebene .....microsoft

serinaga

serinaga

Üye
Yapı 15210(Fast) yayınlandı.
Bir yenilik var mı ki ? Yükleyelim bakalım :)
sistem gayet akıcı oldu ama facebook uygulaması bile kasıyor hala ebene .....microsoft
Sorma ya, bugün birkaç defa uygulamadan attı, ben de sildim, soft reset, ardından tekrar kurdum, sıkıntı yok, ama açılış çoook yavaş, mübarek 107 Mb. Ne var içinde bu kadar :bilmm

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bir yenilik var mı ki ? Yükleyelim bakalım :)

Sorma ya, bugün birkaç defa uygulamadan attı, ben de sildim, soft reset, ardından tekrar kurdum, sıkıntı yok, ama açılış çoook yavaş, mübarek 107 Mb. Ne var içinde bu kadar :bilmm
Yok, sadece 2 düzeltme yapılmış.

• Beğen
Tepkiler: serinaga
serinaga

serinaga

Üye
Yok, sadece 2 düzeltme yapılmış.
Görünüşe bakılırsa pek fazla sorun da kalmamış, Copyright 2016 ve Wechat sorunu. Bu durum bir sonraki güncelleme ile yenilik geleceğine işaret gibi mi acaba :allalla:

Üst Alt