Windows 10 Mobile Insider Preview Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

serinaga

serinaga

Üye
Geribildirim Merkezi ile gönderilen yorumları bir oku istersen. Bu konuda fikrin değişecektir. Ha kötü anlamda söylemiyorum ama yorum yazan o kadar çok cahil varki adamlar da yanlış karar almak zorunda kalıyorlar.
Evet bu konuda katılıyorum sana, çok saçma sapan geri bildirimler olduğunu biliyorum ama Microsoft 'ta zahmet edip kendi sistemini bu cihazları kullanarak biraz olsun test etseydi bu sonuca ulaşmamış olurdu. Kanaatimce stratejik bir durum. Geri bildirim meselesine malettiler ...

octo73

Üye
15063.251 surumunu kuran yokmu arkadaslar lumia 930 ve 1520 sahipleri ozellikle

gkhntlbs

Üye
950 xl için güncelleme gelmiyor sanırım

octo73

Üye
windows insiderda release previewde çıkmadımı son guncelleme...Registry hacklemi yaptın 950xl yi

gkhntlbs

Üye
Ben 950xl de güncelleme yapamadım ☹

mehmetisler

mehmetisler

Üye
15063.251 nolu yapıda olup klavye gecikmesi yaşıyan var mı?

octo73

Üye
kimse yorum yazmıyor arkadaşlar 63.251 nasıl registry hackle kuralımmı lumia 930 ve 1520 için

mehmetisler

mehmetisler

Üye
kimse yorum yazmıyor arkadaşlar 63.251 nasıl registry hackle kuralımmı lumia 930 ve 1520 için
Kardeşim ben 830 a kurdum. Tek sorun klavye biraz geç kalıyor o kadar o da normal mesajlaşma uygulamasında değil.Whatsapp ta sadece

octo73

Üye
klavye geç kalması otomatik dil duzeltme vs ayarları var onları kapatınca geçecektir.

Krnl386

Krnl386

Üye
Arkadaşlar ;

* Yükseltme Danışmanı' na ne oldu, bilginiz var mı? Telefonu artık sıfırlamayacağız sanırım? (Mağazadan uçmuş)

* Cretors güncellemesinin gelmesi çok uzun zaman alacak sanırım?

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

Krnl386

Krnl386

Üye
@Sensation Yani..?

papakudioflu

papakudioflu

Admin
@Sensation Yani..?
Yanisi şu; Microsoft diyor ki biz bu güncellemeyi resmi destek dahilinde tüm cihazlara vermiyoruz. Ama kullanıcılar inisiyatif kendilerinde olmak üzere isterlerse Insider Programı aracılığıyla yükleyebilirler. Bu noktadaki riskler de kendilerine aittir.

• Beğen
Tepkiler: serinaga
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Aslında ilk Windows 10 Mobile yükseltmesinde oluşan tepkilerde de belirttiğimiz gibi Microsoft'un bu güncellemeyi isteğe bağlı yapıp riski kullanıcılara bırakması gerekiyordu. O zaman yapılmayan Windows 10 Mobile Creators güncellemesi ile yapıldı ve Microsoft, resmi olarak desteklenmeyen modellerin de Creators güncellemesini almasını engellemedi. Keşke Windows 10 Mobile güncellemesi ilk yayınlandığında da dileyen kullanıcılar Insider olarak devam edebilseydi.

• Beğen
Tepkiler: serinaga, rainman3545, suyunsesi ve 2 diğerleri
yasirtaha

yasirtaha

Üye
Aslında ilk Windows 10 Mobile yükseltmesinde oluşan tepkilerde de belirttiğimiz gibi Microsoft'un bu güncellemeyi isteğe bağlı yapıp riski kullanıcılara bırakması gerekiyordu. O zaman yapılmayan Windows 10 Mobile Creators güncellemesi ile yapıldı ve Microsoft, resmi olarak desteklenmeyen modellerin de Creators güncellemesini almasını engellemedi. Keşke Windows 10 Mobile güncellemesi ilk yayınlandığında da dileyen kullanıcılar Insider olarak devam edebilseydi.
Aslında yinede yapabilir ama işlerine mi gelmez yoksa laflarını yemiş olmak prestij kaybı mı olur bilmem
tamda başladığımız yerdeyiz @papakudioflu 2012 yılında bu telefonu bana ilk önerdiğinde bu bölümü 5-6 kişi takip ediyordu şimdi de aynı ne gelen var ne giden

• Beğen
Tepkiler: Krnl386
oktayceylan26

oktayceylan26

Üye
Aslında yinede yapabilir ama işlerine mi gelmez yoksa laflarını yemiş olmak prestij kaybı mı olur bilmem
tamda başladığımız yerdeyiz @papakudioflu 2012 yılında bu telefonu bana ilk önerdiğinde bu bölümü 5-6 kişi takip ediyordu şimdi de aynı ne gelen var ne giden
Bak şimdi ayıp ettin işte! Biz neciyiz?

• Beğen
Tepkiler: yasirtaha
pissed26

pissed26

Üye
lumia 830 için bu yapıyı tavsiye edermisiniz beyler insider ile geçmelimiyim ? resmi son sürüm kullanıyorum

mehmetisler

mehmetisler

Üye
lumia 830 için bu yapıyı tavsiye edermisiniz beyler insider ile geçmelimiyim ? resmi son sürüm kullanıyorum
kardeşim ben lumia 830 kullanıyorum 15063.251 nolu surumdeyim şarj konusunda sıkıntı var ama akıcılık hemen hemen aynı

hanzala

hanzala

Üye
merhaba arkadaşlar bende şuan fast 15063.2 surum numarası görünüyor relase prew güncelleme aradığımda locazition turkish çıkıyor 8.1 dönmeden alabilir miyim

Üst Alt