Haber Windows 10 Mobile için Facebook Messenger Çok Yakında! (YAYINLANDI!)

Sponsorlu Bağlantılar

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
    Konu Sahibi
Windows 10 Mobile için Facebook Messenger Çok Yakında! (YAYINLANDI!)
Windows10 Mobile için Facebook Messenger'ın görsellerini paylaştı.
Uygulamaya ait resimler aşağıda;
Edit: Videosu da eklenmiştir.
Bu arada, Windows10Mobile için Yaz aylarında da yayınlanması bekleniyor.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Sonradan gelen edit:

Messenger (Beta) herkese açıldı, indirmek için; Ayarlar > Bölge > Ülke/Bölge > Almanya yapıp yeniden başlatıp alttaki linki tıklamanız yeterli (Bölgesel biçim'i değiştirmeye gerek yok, indirme sonrası bölgeyi değiştirebilirsiniz)
Link:

Güncellemeler:

Uygulama güncellendi. Sesli arama ve daha bir kaç tane yeni özelliğin geldiği söyleniyor. Kullananlar kontrol edebilir.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Sensation, ceza87, Aybin.Kilic ve 2 diğerleri

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
Neden hala arama yok? Kafay yemiş bunlar

furyzer0

furyzer0

Üye
Beta bitmeden arama özelliği gelir umarım hiç kullanmadığım bir uygulama olsa da

Sent from mTalk using lumia950

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Geç Kaldılar Baya

pissed26

pissed26

Üye
Messenger neyse de adam akıllı bi facebook verseler iyi olacak daha gif bile oynatamıyor ya
hayır bide app store dan portlaması bu kadar uzun mu sürüyor daha kısa zamanda bekliyordum açıkcası

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
    Konu Sahibi
Messenger (Beta) herkese açıldı, indirmek için; Ayarlar > Bölge > Ülke/Bölge > Almanya yapıp yeniden başlatıp alttaki linki tıklamanız yeterli (Bölgesel biçim'i değiştirmeye gerek yok, indirme sonrası bölgeyi değiştirebilirsiniz)
Link:
aklıma gelenler :gul:
@papakudioflu , @Sensation, @Bay H, @dücane, @BomberMAn TR01, @Esendağlı, @skynet, @serinaga, @suyunsesi, @erhanercan @afwerker @Aybin.Kilic

• Beğen
Tepkiler: flutewoddy, erhanercan, Murat Alper ve 8 diğerleri
BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
Link:
aklıma gelenler :gul:
@papakudioflu , @Sensation, @Bay H, @dücane, @BomberMAn TR01, @Esendağlı, @skynet, @serinaga, @suyunsesi, @erhanercan @afwerker @Aybin.Kilic

Dostum ben WP'yi bırakalı 6 ay oldu. Ama hala kullanıyormuş gibi takip ediyorum buraları :D :kıskıs: Yeni telefon almak için çiziksiz 830'umu satmak zorunda kaldım. 950xl alacaktım ama o da çok para. Sistem artık kullanıcıya hitap etme yolunda bariz yol kat etse de hala eksikleri de çok. Benim ihtiyaçlarıma cevap verebilecek duruma gelene kadar dönmeyi düşünmüyorum. En azından G4 eskiyince bakarım artık. Sağol :anlas:

• Beğen
pissed26

pissed26

Üye
valla süper olmuş darısı facebook swarm ın başına :)

• Beğen
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
    Konu Sahibi
valla süper olmuş darısı facebook swarm ın başına :)
Facebook yolda, Swarm'dan bir ses yok, umarım o da en kısa zamanda şu arayüzü yeniler, resmen rezillik, paylaşım yapmaktan soğuyorum :dry:

• Beğen
Tepkiler: erhanercan
.BlueTR

.BlueTR

Üye
Uygulama 30sn durmuyor ki cevap verip kapatayım. Sizde de böyle mi? En fazla 1dk açık durdu şimdiye kadar.

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
    Konu Sahibi
Uygulama 30sn durmuyor ki cevap verip kapatayım. Sizde de böyle mi? En fazla 1dk açık durdu şimdiye kadar.
Ben de başlarda atıyordu ama şimdi 3-4 dk oldu hala atma yapmadı. :hmmm
-----derken attı ya la:dry:

onursarii

Üye
1dk bile kalmıyor uygulamada atıyor ya. Bu kadar zaman bunun için mi bekledik :)

ON9

ON9

Üye
Facebook isteruk. Adam gibi olanından

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Uygulama güncellendi. Sesli arama ve daha bir kaç tane yeni özelliğin geldiği söyleniyor. Kullananlar kontrol edebilir.

• Beğen
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
bi önerim olacaktı konu başlığı yerinde ÇOK YAKINDA kısmı düzeltilip sade yayınlandı olarak güncellenemezmi zaten uygulama yayımlananı neredeyse 1 ay oldu olacak zaten :)

• Beğen

dark_13

Üye
bi önerim olacaktı konu başlığı yerinde ÇOK YAKINDA kısmı düzeltilip sade yayınlandı olarak güncellenemezmi zaten uygulama yayımlananı neredeyse 1 ay oldu olacak zaten :)
yayımlandı da Türkiye bölgesinden yüklenmiyor bölgeyi değiştirmen gerek yükleye bilmek için yani Türkiye için daha yayımlanmadı

• Beğen

Üst Alt