Haber Facebook, Windows 10 Mobile için yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Facebook, Windows 10 Mobile için yayınlandı
Facebook uygulaması uzun bir sürenin ardırdan Windows 10 Mobile cihazlar için yayınlandı.

Windows 10 Mobile cihazlar için Facebook uygulaması betadan çıkarak yeni bir uygulama olarak mağazada yerini aldı.

Facebook uygulamasını Windows 10 Mobile cihazlar için aşağıda yer alan linki kullanarak indirebilirsiniz. Uygulamanın 100MB üzerinde boyutu olduğunu hatırlatalım.

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR, dark_13, Esendağlı ve 1 kişi daha

RomeusTR

RomeusTR

Üye
100MB nedir ya :) Allah sabır versin Windows Phone kullananlara.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Ben bu sabah yükledim memnunum gerçi detaylı olarak kullanma fırsatım olmadı henüz.açılışı biraz uzun sürüyor sadece.

Lumia 1520 ile mTalk'tan gönderildi

serifmstf

serifmstf

Üye
microsoft un yayınladığı uygulamayla karşılaştıran oldumu.ben indirdim ama açılmadı bu

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
microsoft un yayınladığı uygulamayla karşılaştıran oldumu.ben indirdim ama açılmadı bu
mağaza yorumlarında sd karta kurunca açılmadığını söylemişler bir telefon hafızasına kurup deneyin isterseniz :)

• Beğen
Tepkiler: asikm23
serifmstf

serifmstf

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Rock Ve Roll
hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
100MB nedir ya :) Allah sabır versin Windows Phone kullananlara.
Eğer ki kurulumdan sonra da 100 mb sabit ise normal çünkü Android 30mb face kurulum sonrası 90 küsür mb değişen birşey yok. Lakin 100 mb wp ye ters iş anlam vermek zor zaten anlamsız bir stratejisi var.

m2 note cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

İnceleme videosu arkadaşlar :)

• Beğen
Tepkiler: furyzer0 ve Esendağlı
Krnl386

Krnl386

Üye
Arkadaşlar;
Uygulamayı kurdum (Sd karta) bir kez açtım. Çok kasma yapıyordu. Şimdi hiç açamıyorum, direkt atıyor açılmadan. Sorun ne olabilir? Ayrıca rehberim de facebook kişilerini görebiliyordum. Şimdi bu da yok. Kişilerde yenilikler kısmı da boş...

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Arkadaşlar;
Uygulamayı kurdum (Sd karta) bir kez açtım. Çok kasma yapıyordu. Şimdi hiç açamıyorum, direkt atıyor açılmadan. Sorun ne olabilir? Ayrıca rehberim de facebook kişilerini görebiliyordum. Şimdi bu da yok. Kişilerde yenilikler kısmı da boş...
Telefon hafızasına kurun duzelir

Lumia 1520 ile mTalk'tan gönderildi

• Beğen
Tepkiler: VeysiTekinTR ve Krnl386
VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
Arkadaşlar;
uygulama ve oyunları @Esendağlı hocamın belirttiği gibi cihazın hafızasına yüklerseniz en yüksek hızdaki sd karttan kat kat daha verim sağlarsınız.

• Beğen
Tepkiler: Krnl386
Krnl386

Krnl386

Üye
uygulama ve oyunları @Esendağlı hocamın belirttiği gibi cihazın hafızasına yüklerseniz en yüksek hızdaki sd karttan kat kat daha verim sağlarsınız.
Teşekkürler Arkadaşlar ;
Dediğiniz gibi uygulamayı hafıza kurdum herhangi bir sıkıntı yok, yağ gibi akıyor. Lakin Kişiler ve Takvim Senkronizesi yok. Çalışmıyor, ya da ayarlarda ben göremedim. Sizde de böyle bir durum var mı ..?

VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
Teşekkürler Arkadaşlar ;
Dediğiniz gibi uygulamayı hafıza kurdum herhangi bir sıkıntı yok, yağ gibi akıyor. Lakin Kişiler ve Takvim Senkronizesi yok. Çalışmıyor, ya da ayarlarda ben göremedim. Sizde de böyle bir durum var mı ..?
Facebook > Diğerleri > Contact and Calendar Sync diye bir kısım var şuan ismi ingilizce ama yakında bir güncelleme ile düzeltilecek. Buradan yapabilirsiniz bende sorunsuz şuan.

• Beğen
Tepkiler: Krnl386 ve Esendağlı
Krnl386

Krnl386

Üye
Facebook > Diğerleri > Contact and Calendar Sync diye bir kısım var şuan ismi ingilizce ama yakında bir güncelleme ile düzeltilecek. Buradan yapabilirsiniz bende sorunsuz şuan.
Harikasın arkadaşım, teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: VeysiTekinTR

Üst Alt