Windows 10 Mobile Güncellemesi Başladı (10.0.15254.603)[14/01/2020]

Sponsorlu Bağlantılar

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Herhangi bir yenilik gelecek mi acaba.

serinaga

serinaga

Üye
Hata düzeltmeleri ve toplu güncelleştirmeleri almaları için genişletilmiş desteğe dahil edilmiş ancak Creators güncellemesi "almayabilir".

Daha doğrusu yapılan açıklama şu şekilde:
"cihaz donanımının uyumsuz olması, geçerli sürücülerin olmaması veya Orijinal Ekipman Üreticisinin ('OEM') destek süresinin dışında olması durumunda bir cihaz Creators Güncelleştirmesini alamayabilir."

Hımmm, desene yardımcı uygulamalar ile cihaz kimliğini L950 XL yapıp yükleyeceğiz. Yahu fena alıştık biz bu işe Ali Kemâl, şimdiden yöntem teşhisine başladık :)

mehmetisler

mehmetisler

Üye
Creators Update'yi alması beklenen telefonlar:
  • Alcatel IDOL 4S
  • Alcatel OneTouch Fierce XL
  • HP Elite x3
  • Lenovo Softbank 503LV
  • MCJ Madosma Q601
  • Microsoft Lumia 550
  • Microsoft Lumia 640/640XL
  • Microsoft Lumia 650
  • Microsoft Lumia 950/950 XL
  • Trinity NuAns Neo
  • VAIO VPB051
lumia 830 , 640 tan daha dolu bir telefon ama almıyor mu ilginç

papakudioflu

papakudioflu

Admin
lumia 830 , 640 tan daha dolu bir telefon ama almıyor mu ilginç
Cihazın üreticisi tarafından güncel sürücü desteği verilmesi gerekiyor. Tabi bu bilgi henüz kesin ama çok da umutlu olmamak lazım.

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
Valla gerçekten satıyorum, garantili kutulu hem beyaz kapak hem siyak kapak var orjinal.1500 ₺ ye bırakırım.
taksit işi olsa alcam ama taksit olmayınca çok zorluyor işte beni...

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Arkadaşlar Microsoft'un 'hea biz size güncelleme vermiyoruz gidin yenisini alın' demesi bizim güncellemeleri yükleyemeyeceğimiz anlamına gelmez. Onlarca hack yöntemi var ki Microsoft'un güncelleme vermediği telefonların sayısı ekosistemin yarısından fazlasını oluşturuyor. Yani bu yöntemlerin sayısının hızla artacağı anlamına gelir bence, tamam bu şekilde herkes ya da hepsini yükleyemez belki ama en azından yediğimiz kazığı sindirmemize yardımcı olur. Tabi bunların böyle olması Microsoft'un yaptığının adilik olduğu gerçeğini değiştirmez.
1 sene önce redstone vermediklerinde ben :)
şimdi de durum benzer bence çok takılmaya gerek yok.

oktayceylan26

oktayceylan26

Üye
Sanki verecekleri güncelleme bir halta yarıyormuş gibi eski cihazlara vermiyorlarmış. Hasbam şu anki ve gelecekte verecekleri tüm güncellemeleri NOKIA'nın ölü telefonları bile çalıştıracak kapasitede. Neymiş driver ları eskiymiş de miş miş miş. Nokıa nın ölüsüne kurban ol microsoft. Gece gece sinirlendirdiler beni. Vermezsen verme uleyn Microsoft biz almasını biliriz. Oh be rahatladım

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: serinaga
og1907

og1907

Üye
Sanki verecekleri güncelleme bir halta yarıyormuş gibi eski cihazlara vermiyorlarmış. Hasbam şu anki ve gelecekte verecekleri tüm güncellemeleri NOKIA'nın ölü telefonları bile çalıştıracak kapasitede. Neymiş driver ları eskiymiş de miş miş miş. Nokıa nın ölüsüne kurban ol microsoft. Gece gece sinirlendirdiler beni. Vermezsen verme uleyn Microsoft biz almasını biliriz. Oh be rahatladım
Saçmalık yok drıver yok donanımsal adamlar çok güzel taktik yapıyor eski cihazlara verme millette gidip yeni cihaz alsın yemezler hani Windows 10 1320'ye uyumsuzdu farklı yollarla yüklediğim güncelleme çatır çatır çalışıyor arkadaşın dediği gibi biz yeni güncellemeleride almasını biliriz

skynet

Üye
Sıkıntı yok bir kayıt defterine bakar

• Beğen
Tepkiler: serinaga, og1907 ve Rock Ve Roll
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Nawzil, Microsoft'un Windows 10 Mobile Creators Güncellemesini alacak cihazların listesini henüz açıklamadığını söylüyor.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Zaten yakında Microsoft sitesinde liste yayınlanır. Her şey belli olur. Ayrıca geçen gün bir yerde görmüştüm Root Tool aracı mağazaya geliyor galiba.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi
Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Nawzil, Microsoft'un Windows 10 Mobile Creators Güncellemesini alacak cihazların listesini henüz açıklamadığını söylüyor.

Zaten yakında Microsoft sitesinde liste yayınlanır. Her şey belli olur. Ayrıca geçen gün bir yerde görmüştüm Root Tool aracı mağazaya geliyor galiba.
Muhtemelen bundan bahsediyorsunuz,
Interop Tools (Preview)

uygulama birkaç gün önce mağazadaki yerini aldı :)

• Beğen
Tepkiler: erhanercan ve suyunsesi
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Microsoft, Windows Phone işletim sisteminden Windows 10 Mobile Creators Güncellemesine yükseltme yapabilecek cihazlarda bulunması gereken minimum sistem gereksinimlerini açıkladı. Buna göre donanım yetmezliği nedeni ile Windows 10 Mobile Creators Güncellemesini alamayacak cihaz yok gibi görünüyor.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: erhanercan, serinaga, suyunsesi ve 5 diğerleri
mami_61_29

mami_61_29

Üye
Microsoft, Windows Phone işletim sisteminden Windows 10 Mobile Creators Güncellemesine yükseltme yapabilecek cihazlarda bulunması gereken minimum sistem gereksinimlerini açıkladı. Buna göre donanım yetmezliği nedeni ile Windows 10 Mobile Creators Güncellemesini alamayacak cihaz yok gibi görünüyor.
Benim lumia 820 uyuyor mu bu özelliklere

oktayceylan26

oktayceylan26

Üye
İlk haberin yani creators güncelleme alacak cihazlar listesi asılsız diyorlar Nazwil henüz güncelleme alacak cihazları açıklamadıklarını belirten resmi bir açıklama yapmadıklarını belirtmiş. Bu haberde bunu doğrular nitelikte,Bizde giydirdik hemen microsoft'a, gerçi söylediklerimizi daha ilk güncelleme de hak etmişti ya neyse

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı ve n000k
bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
İlk haberin yani creators güncelleme alacak cihazlar listesi asılsız diyorlar Nazwil henüz güncelleme alacak cihazları açıklamadıklarını belirten resmi bir açıklama yapmadıklarını belirtmiş. Bu haberde bunu doğrular nitelikte,Bizde giydirdik hemen microsoft'a, gerçi söylediklerimizi daha ilk güncelleme de hak etmişti ya neyse
Derler ki, "birinin adı çıkacağına canı çıksın"

• Beğen
Tepkiler: ddnet ve suyunsesi

Üst Alt