Window media player hatası

 • 14 Temmuz 2014
 • 5996 Okunma
 • 5 Cevap

 1. merhabalar bu sabah laptopu açtığımda her şey normaldi. yani müzik film vs. dinlenip seyredilebiliyodu ama nedense bi anda bi müzik açayım dedim ve şu hatayı aldım. ''Windows Media Player dosya yürütürken bir sorunla karşılaştı.'' diye bir error aldım fotosu aşağıda. laptopun marka asus ve w8 kullanıyorum tüm driver ses güncellemelerini yaptım ama nafile. yardım ederseniz sevinirim iyi forumlar.

  < Resmi açmak için tıklayın >
   


  Yazan: Mr.Wick
 2. Kurduğun her şeyi, codecleri windows media player ve gereksiz dosyalarını appdata felan hepsini sil. Daha sonra hepsini Program Files'a kur. Program Files (x86) a felan değil. Hepsini aynı yere kur. Bir de öyle dene. Olmazsa da ..yani bunu hala kullanman baştan yanlış :D Media Player Classic Home Cinema indir. Keyfine bak :D
   
 3. Dediğini harfi harfine yaptım pcde ne codec varsa sildim windows media playeride sildim en baştan hepsini aynı yere kurdum program files e. sonra sorun çözüldü. müzik video hepsini izleyebiliyodum taa ki pcyi kapatıp açıncaya kadar. pc yi kapatıp açınca tekrar aynı hatayı aldım:( ne yapmam gerek ??
   
 4. Valla bilmiyorum..zaten ben bu çözümü başka bir yerde okudum. Ama sen boşver bu windows media player'ı..

  Home – MPC-HC Media Player Classic indir. Kaliteli, güçlü ve hafif. Bir sorun çıkartacağını zannetmem
   
 5. tamam deneyeceğim yardımların için teşekkür ederim.
   
 6. bakın arkadaşlar driver booster ı indiriyoruz ve güncelliyoruz olmaz ise ses driverını bulup sistemi geri yükle diyoruz ve sorunumuz çözülüyor :)
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
12/12/2018 - 19:08