Turkcell T50 Casper VIA V8c Wi-Fi Bağlantı Sorunu

amca_

Üye
    Konu Sahibi
Herkese iyi akşamlar. Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın.
Ben yaklaşık 1 hafta önce Casper VIA V8c aldım. Henüz sim hattımı takmamış olsam da baya bi kullanmaya başladım. Fakat telefonda bazı sorunlar yaşamaya başladım.
Öncelikle home tuşuna basınca bildiğiniz üzere direkt anasayfaya dönüyor ve basılı tutunca son uygulamalar çıkıyor. Fakat bazen bu tuş bi kere basmama rağmen 2 defa basılıyor ve anafayfaya gelmeden son uygulamaları açıyor.

2. ve en önemlisi de Wi-Fi sorunu. Evin ağına bağlanıyorum fakat bi süre sonra Wi-Fi bağlantısı kopuyor veya Wi-Fi bağlantısı kopmasa bile internet bağlantısı kopuyor. Wi-Fi yi aç-kapa yapınca düzeliyor ve bir süre sonra gene aynı şey oluyor. Özellikle YouTube'den video izlerken daha sık rastlıyorum ve hiçbir program ile internet bağlantısı kuramıyorum. İnternette çok aradım fakat kendi telefonuma uygun bir çözüm bulamadım.

Şuan hatırlayamadığım 1-2 ufak tefek hataya da rastlamıştım ama artık onları sonra yazarım. Benim için en büyük sıkıntı Wi-Fi problemi.
Yardımlarınızı bekliyorum, iyi forumlar.

Not : Bu arada uygun konu ön eki bulamadığım ve Turkcell kullandığım için konu ön eki olarak Turkcell seçtim :)
 
byAndroid

byAndroid

Üye
Keske almasaydin kardesim o telefonu gecmis olsun
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt