Wildfire S Unlock işlemini iptal etme. Telefonu ORJİNALİNE döndürme.

Sponsorlu Bağlantılar

cemdroid

cemdroid

Üye
    Konu Sahibi
bilgi için saol benim arkadaşım hd2 ye yapmıştıda tüm yardımların için saol

bide birşey sorucam iphone launce şeklinde veya iphone status bar yapma varmı?

walla go launcher diye bir program var da iphone tipi arayüzü varmıdır bilmiyorum ama bir dene istersen.

tabicnm

tabicnm

Üye
benim telefon fastboot oem lock yazdıktan sonra rest attı ve htc ekranı geldi orada takılı kaldı !!!

Lütfen yardım edin...

tabicnm

tabicnm

Üye
bu forumda kimse benim mesajlarıma cevap mı vermiyor banamı öyle geldi ???

Bi yardım etseniz !!!!

keskin535

Üye
cemdroid bootloader ı unlock ettim şimdi ben root nasıl yapıcam

bunu galiba biker daha sormuştum ama lütfen yardım et şimid hepsini word e kaydediyorum senin anlattığını

kurtulus1

kurtulus1

Üye
Arkadasım yardım etmiyceksen buraya niye konu açtınki?Hem eksik yazmıssın,hemde yardımcı olmuyorsun...Başka bir siteden baktım ve yaptım...

cemdroid

cemdroid

Üye
    Konu Sahibi
Arkadasım yardım etmiyceksen buraya niye konu açtınki?Hem eksik yazmıssın,hemde yardımcı olmuyorsun...Başka bir siteden baktım ve yaptım...

eksik olan kısmı nedir söylermisiniz? o baktığınız site googleandroid ise zaten o adamda benim burda anlattıklarımı farklı şekilde yazıp ( çoğunluğu kopyala yapıştır ) paylaşmış ki ordada yazmış. ayrıca ben bu konuda sizin sorduğunuz bi soru falan göremiyorum cevaplanacak? çok biliyosanız buyrun siz bize yardım edin.

deadevill

Üye
Fastboot oem lock yaptım ama waiting for device ta takılı kalıyor ne yapacağım ?

golge3636

Üye
tesekurler bu konuda cok ugrastım en sonunda sayende oldu usta tekrardan eline saglık anlatım da cok güzel tek kelime ile 10 numara olmus

huseyy

Üye
# Sonra htcdev’den unlock yaptığımız bootloader’ımızı fasboot oem lock komutuyla tekrar kilitliyoruz.

kusura bakmayın ama bu aşamayı nasıl yapacağız?

cemdroid

cemdroid

Üye
    Konu Sahibi
tesekurler bu konuda cok ugrastım en sonunda sayende oldu usta tekrardan eline saglık anlatım da cok güzel tek kelime ile 10 numara olmus

rica ederim yardımcı olabildimse ne mutlu bana.

----------Eklendi @ 10:27:01 ---------- Yazıldı @ 10:26:27 ----------

# Sonra htcdev’den unlock yaptığımız bootloader’ımızı fasboot oem lock komutuyla tekrar kilitliyoruz.

kusura bakmayın ama bu aşamayı nasıl yapacağız?

kardeş o adımı es geçebilirsin. tekrar kilitlemesende sorun olmuyor.

mirsaris

Üye
anlatılan yolları deneyerek bende telefonumu unlock durumundan lock durumuna getirdim tşk ederim emeğinize sağlık

cemdroid

cemdroid

Üye
    Konu Sahibi
anlatılan yolları deneyerek bende telefonumu unlock durumundan lock durumuna getirdim tşk ederim emeğinize sağlık

ben teşekkür ederim ilginiz için. yakında bi script paylaşıcam siz tıklıcaksınız sonra geriye yaslanıcaksınız o kendisi otomatik orjinal rom kurulumu yapıcak. yapamayanlar için kolaylık olması bakımından.

princehektor

Üye
ulan cemdroid ne adamsın seni cok kıskandım ama hakkını vermek gerek. ben yerinde olsam kimseyle paylasmazdım bu bilgileri ama sendeki buyuk erdem.
barkodunda I AM LEGEND!!! mi yazıyor ?
son olarak quick format yapsak sorun teşkil eder mi ???

mirsaris

Üye
ben size tşk ederim cemdroid hocam verdiğiniz bilgiler çok yararlı oldu artık ne zaman istesem telefonum da değişiklik yapabiliyorum

cemdroid

cemdroid

Üye
    Konu Sahibi
ulan cemdroid ne adamsın seni cok kıskandım ama hakkını vermek gerek. ben yerinde olsam kimseyle paylasmazdım bu bilgileri ama sendeki buyuk erdem.
barkodunda I AM LEGEND!!! mi yazıyor ?
son olarak quick format yapsak sorun teşkil eder mi ???

evet i am legend yaziyor. hayır format hiç bir sorun teşkil etmez

coplerbond

Üye
cem kardeş ben msn den anlatsan olurmu hiç bişi anlamadım açıkcası lütfen telefonu eski haline çevirmek istiyorum çünkü ğek beceremedim neyse yardım edebilirmisin lütfen :((

• Beğen
Tepkiler: -efşan

coplerbond

Üye
ya lütfen

• Beğen
Tepkiler: -efşan
-efşan

-efşan

Üye
Nerede takıldın kardeşim.

coplerbond