Wild Blood v1.1.3 – [Modlu-Modsuz]

Sponsorlu Bağlantılar

Albatros Suvarisi

Albatros Suvarisi

Üye
UserCloud reklamini yapmak yerine baska bir yere upload etsen ne olacak sanki?

omerboz54

omerboz54

Üye
Modsuz apk yı kurun.
Modlu içinse modsuz kurup üzerine modlu kurun.

ZenFoNe5 cihazında denedim sorunsuz bir şekilde modlu olarak takılmadan oynadım.
İki apk yıda denedim solediğinide denedim ama yok olmuyor

kanat_58

kanat_58

Üye
Evet aynen çalışmadı bende sildim direk

byee.e

byee.e

Üye
    Konu Sahibi
Nasıl şuanda girdim oyuna playlinkiden telefonun destekleyip desteklemediğine bak bence

kanat_58

kanat_58

Üye
Destekliyor ama yuklesikten sonra 0 MB diyor

byee.e

byee.e

Üye
    Konu Sahibi
Kaldır telefondan uygulamayı tekrar kur normal apk sını öyle gir denemesem haklısın diyecem ama telefon elimde yani
Belki indirirken dosya bozuluyordur arşivlenmiş olarak indir birde öyle dene
Link

kanat_58

kanat_58

Üye
Tekrar demiyorum inşallah olur
Buda olmadı yüklenmesi hatası alıyorum bir kaç kez kaldırdım yeniden baslartim olmadi

omerboz54

omerboz54

Üye
Kardeşim başka bi siteye upload et lütfen obb hata alıyodur belkide bi ihtimal var

kanat_58

kanat_58

Üye
Apk yi aptiode den indiriyorum dur bakalim
Oranda indirdim yine ayni hata hafizada yerde var oysaki

byee.e

byee.e

Üye
    Konu Sahibi
Oyunu tamamen kaldır kaldırırken sırası ile uygulamayı durdur-önbellek temizle ve son olarak ta kaldır sonra cleaner programı varsa ramı tarattır ve temizle yok ise telefonu yeniden başlat daha sonra telefondan obb dosyasını sil bunları yaptıktan sonra obb dosyasını at ve normal mod apk dosyasını kur ve ardından oyun kurulacak senin için telefona kurulum yaparken videoya çektim görüntü kalitesi biraz düşük ama idare eder : )
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

kanat_58

kanat_58

Üye
PC den indirip tekrar deneyecegim dedikleri yapmistim zaten tesekkur ederim ayrıntılı anlatim için bi tek sıkıntım su an için yukleyememe problemi var onu cozersem kesinlikle deneyecegim yuklenmedi hatası alıyorum simdi bu problemi çözmeye calisiyorum

byee.e

byee.e

Üye
    Konu Sahibi
Yüklenmedi derken linkten dosyayı mı çekemiyorsun ?

kanat_58

kanat_58

Üye
Hayır indirdikten sonra apk yi yuklerken

Albatros Suvarisi

Albatros Suvarisi

Üye
Başka bir obb paylaş ve usercloud yerine başka bir yere upload et.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Dosyayı başka bir dosya upload sitesine yükleyiniz. Ve imza kurallarına uyunuz. Referanslı indirme linklerini en kısa sürede düzenleyiniz.

• Beğen
Tepkiler: omerboz54 ve Albatros Suvarisi
Albatros Suvarisi

Albatros Suvarisi

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Nextman
omerboz54

omerboz54

Üye
Dosyayı başka bir dosya upload sitesine yükleyiniz. Ve imza kurallarına uyunuz. Referanslı indirme linklerini en kısa sürede düzenleyiniz.
Sonunda isteklerim gerçekleşti adamın dibisin kardeş

• Beğen
Tepkiler: Albatros Suvarisi
byee.e

byee.e

Üye
    Konu Sahibi
userscloud ile ne alıp veremediğiniz var anlamadım ücretsiz ve hızlı indirebiliyorsunuz imza da ise sınırsız hızda indirmek isteyenler için üye olunmasını gerektirdiği ve ref link'imi koydum zaten site biliniyor reften üye olmak istemeyenler yaza userscloud . com diye girer siteye üye olur.

Ayrıca obb de sıkıntı yok ve aynı dosyayı farklı bir siteye upload edersem sorununda çözülebileceğinden emin değilim

omerboz54

omerboz54

Üye
Kardeş oyunmu hatalı ben burda hertürlü oyunu kaldıran bi tele sahibim zenfone 5 den iyi olmasada hertürlü gideri olan bir telefon senin dosyalarımda sorun var s5 de denedim ondada olmadı başka bi obb doayası bul yada adminlere sole konuyu kitlesinler

Üst Alt