Wild Blood v.1.0.7 -süper ötesi bir oyun- SADECE GİRİP BAKIN ;)

Sponsorlu Bağlantılar

Uruloki

Uruloki

Üye
Torrent deneyin bence

kadir3831

kadir3831

Üye
yaw bu turbobit ne sitedir 10dk dan başlıyo bitince tekrar baştan başlıyo hiç dosya indiremedim başka yere koy Allah aşkına htfilede iyi ama yarım saat beklıyoz dıgerını ındırmek ıcın lütfen bu konuya acill çözüm bull....emeğin için tşk

dadaraz

dadaraz

Üye
Bugün sabahtan beri 4 part indir, yok 7-zip kur, ordan çıkar, telefona at derken akşam oldu... en uzun sürende telefona atma kısmıydı, ama sorunsuz çalıştı Xperia S'imde... Grafikler tegra versiyonu kadar iyi değil tabii, ama yinede iyi... Ama oyun çok basit çıktı, yani rpg tarzı birşey beklemeyin, bildiğin hack'n slash... Konuyu açan, emek veren biradere teşekkürler...

:tşk:

• Beğen
Tepkiler: diji_irfan33

cliolar

Üye
s3 de rootsuz yontem gram kasma olmadan calisiyo ki s3 de kassn oyun gormedim ama one x de denedik kasoyo malesef

Uruloki

Uruloki

Üye
s3 de rootsuz yontem gram kasma olmadan calisiyo ki s3 de kassn oyun gormedim ama one x de denedik kasoyo malesef

Yeni versiyonu çıktı hatta markette taziyor tegra 3 cihazları için diye nete düşmüş ama modlusunu beklediğim icin indirmedim ayrica tegra versiyonun grafik kalitesini beklemeykn diyen kardeşim maalesef thd versiyonu yok bunun hepsi standart

dadaraz

dadaraz

Üye
boşa indirmeyin kesinlikle çalışmıyor s3 de

- - - Eklendi - - -

çalışmıyor

Sony Xperia S'te sorunsuz çalışıyor, rootsuz yöntem...

Bu arada thd olayını sanırım ben başka bir oyunla karıştırdım biraderim...

Strange

Strange

Üye
torrentan indirdim şimdi oynuycam

Uruloki

Uruloki

Üye
Tegra 3 cihazı olanlar bir an önce son sürüme geçsin farkı görecekler

MaxiHan

MaxiHan

Üye

lebititten apk yı indirdim şimdi. ama sd dosyalarını hotfile dışında indiremiyorum :S sürekli 10 dk dan geri sayıyor :(

Modemi kapatıp aç yada ultrasurf programını indir. Her indirmeden sonra programı bi kere kapatıp aç :D

Strange

Strange

Üye
Ben torrentan imdirdim pek sevmedim.

canerdemirmim

Üye
bendede çalışmadı herşetı denedim ama olmadı malesef

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici

Modemi kapatıp aç yada ultrasurf programını indir. Her indirmeden sonra programı bi kere kapatıp aç :D

Modem açıp kapatmayı biliyorum ancak işyerinde malesef bu gibi işlemleri yapamıyorum :(

kadir3831

kadir3831

Üye
:megafon::vurYAW ŞUNU ADAM AKILLI ROOTLU YÖNTEM İÇİN ANLATACAK YOK MU ARKDAŞ 7ZİP İLE DOSYALARDAN CIKAN OBB DOSYASINI OBB KLASORUNUN ICNDE NEREYE ATCAZ DREK ATTIM CALISMADI OBB DOSYASININ İÇİNDE FİLES DIYE Bİ KLASOR YOK DELİ OLDUM SİNİRDEN BU OYUN KENDINI NEREYE KURUYOR ANLAMDIM TELEFON ROOTLU S2 LUTFEN DETAYLI BIR SEKILDE YAZIN SENDE DEMŞİN OBB KLASORUNUN ICINE AT DIYE AMA OLMUYOR KARDEŞİM ADAM AKILLI ANLATIN ŞUNU YADA BİLEN BİRİ ANLATSIN .....:off:

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
:megafon::vurYAW ŞUNU ADAM AKILLI ROOTLU YÖNTEM İÇİN ANLATACAK YOK MU ARKDAŞ 7ZİP İLE DOSYALARDAN CIKAN OBB DOSYASINI OBB KLASORUNUN ICNDE NEREYE ATCAZ DREK ATTIM CALISMADI OBB DOSYASININ İÇİNDE FİLES DIYE Bİ KLASOR YOK DELİ OLDUM SİNİRDEN BU OYUN KENDINI NEREYE KURUYOR ANLAMDIM TELEFON ROOTLU S2 LUTFEN DETAYLI BIR SEKILDE YAZIN SENDE DEMŞİN OBB KLASORUNUN ICINE AT DIYE AMA OLMUYOR KARDEŞİM ADAM AKILLI ANLATIN ŞUNU YADA BİLEN BİRİ ANLATSIN .....:off:

Obb nin içine attığın dosyaları kontrol et. Tek klasör içinde olması lazım, eğer 2 klasör iç içe atarsan çalışmaz.

BySerKaaN

BySerKaaN

Üye
Harika bir paylaşım teşekkürler

mkemal51

Üye
Ben bu oyunu Talimatlar doğrultusunda S 3 cihazıma yükledim ve oyun çalıştı.Wifi bağlantısını kesip oyunu oynamaya devam ediyorum.Oyundan çıkıp tekrar girmek istediğimde internet bağlantısı yada telefon interneti istiyor ne yapmam lazım acaba?

Üst Alt