Wild Blood v.1.0.7 -süper ötesi bir oyun- SADECE GİRİP BAKIN ;)

Sponsorlu Bağlantılar

PriZm

PriZm

Üye
lisans kontrolünden sonra Gameloft yazısı çıkıyor ve oyundan atıyor..

maytrax

Üye
Oyunu başka bir yerden indirip kurdum xperia ray da sorunsuz çalışıyor.Rootlu kuracaklar için açıklayayım yeterli açıklama yapılmamış. Rootlu telefona kurup offline oynamak için telefonunuzda Titanium Back Up programı kurulu olmalı ve Titanium back up programının sd kartındaki klasörüne bu oyunun yedeği atılması gerekiyor. Oyun kurulup sd dosyaları sd kartına atıldıktan sonra titanium backup programını açıp yedekleme kısmından Wild Blood oyununu bulup yedeği yüklemelisiniz ama yalnızca veriyi (datayı). Diğer bir noktada Ics için ayrı Gb için ayrı titanium back up dosyası var paylaşım yapan arkadaş bunları eklerse iyi olur yoksa çalışmaz oyun.

Arkadaş bende de Sony Ray var ama rootlu degil.Oyunu kurdum çalişiyor ama oyunda kasma yapıyor ve bir süre sonra oyundan atıyor.Telefonu yeniden başlatıyor.Rootlu yapsam bu sorunu çözermi.Diger oyunlarda da kasma oluyor.Bana yardımcı olursan sevinirim.Şimdiden teşekkürler..

- - - Eklendi - - -

Paylaşim için teşekkürler emegine saglık.Sizlerde olmasanız ne yaparız.

diji_irfan33

diji_irfan33

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaş bende de Sony Ray var ama rootlu degil.Oyunu kurdum çalişiyor ama oyunda kasma yapıyor ve bir süre sonra oyundan atıyor.Telefonu yeniden başlatıyor.Rootlu yapsam bu sorunu çözermi.Diger oyunlarda da kasma oluyor.Bana yardımcı olursan sevinirim.Şimdiden teşekkürler..

- - - Eklendi - - -

rica ederim ne demek asıl sizler olmasanız yaptığımız paylaşımların bi değeri olmazda.
Saygılar

- - - Eklendi - - -

lisans kontrolünden sonra Gameloft yazısı çıkıyor ve oyundan atıyor..

oyunu çalıştırma yöntemlerindeki 3 maddeyi de uyguladınız mı ?

- - - Eklendi - - -

sdcard / Android / data / com.gameloft.android.ANMP.GloftWBHM / files /
bu şekilde yükledim ve wifi açık.. oyun loading yaptıktan sonra çıkıyor..

adımları mümkünse tekrar kontrol edin ve loading kısmı hemen biter bitmez wifiyi kapatmaya çalışın yada loadingin sonunda doğru kapatmay deneyin birde.

kemter_geda

Üye

Oyun Unreal Engine ile yapılmış kasması çok normal :) eve dönünce bende yükleyip deneyeceğim :)
her halde telefondan kaynaklanıyor 512 ram yetmiyor galiba

- - - Eklendi - - -

eyvallah kardeşim senden de Allah razı olsun :)
emeğe saygın var fazlasıyla :)

- - - Eklendi - - -

kardeşim maalesef şu an için bi çözümüm yok ama olursa iletirim sana :)

- - - Eklendi - - -

alternatif linklerde yükledim :) ara ara yine turbobite başvuracağım maalesef ama alternatifleri de olabildiğince yüklemeye çalışıyıyorum zaten
oyun online değildi diye hatırlyorum
eyvallah kardeş saol

hellthelast1

Üye
Turbobit'ten hızlı indirmek için :))

PriZm

PriZm

Üye
512 mb ram yeterli.root lu yöntemi uygulamıştım.daha sonra tekrar rootsuz yöntemi denerim.suanlık Sd kartım dolu NBA2k13 yükledimde :D

hideline

Üye

- - - Eklendi - - -

Android hangi sürümü kullanıyorsun bende ics 4.0.4 yüklü. Telefonu rootlamanı tavsiye ederim zor değil nasıl yapacağını bilmiyorsan yardımcı olurum. Arka planda çalışan uygulaman çoksa o yüzden kasabilir bende kasma yok.

ahetahet

ahetahet

Üye
link olu

ahetahet

ahetahet

Üye
dostum ben indiremedim tel. Den girdigim icinmi acaba s3 kullaniorum...

kemter_geda

Üye
512 mb ram yeterli.root lu yöntemi uygulamıştım.daha sonra tekrar rootsuz yöntemi denerim.suanlık Sd kartım dolu NBA2k13 yükledimde :D
kasmanın başka ne sebebi olabilirki ben oyunu sildim oynanmıyo doğru dürüst aynı şey fifa 12 de de oluyor oyuncuların gölgeleri falan yok normal oyunda var benim tlde bi sıkıntı var ama çözemedim bi türlü

Uruloki

Uruloki

Üye
Oyun güzel fakat hem kendi cihazimda hemde modifiye one x lerde kasma sorunu var keza s3 ve nexus 7 içinde geçerli bir problemmis acilen duzeltilmeli

steganos

Üye
çalışmıyo s3 de rootsuz yöntem , çalışmıyo nie yükletiosunuz arkadaş

Remember Me

Remember Me

Üye
Uruloki

Uruloki

Üye
Rootsuz yontemle ben kurdum ama cok kasma vardı simdi guncelleme çıkmış modlu versiyonunu bekliyorum cikinca ona gecicem

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
2 linkten de indiremiyorum :S şu turbobit ve lebititten nefret ediyorum :S

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici

aynen özellikle turbobit tam bir bela.bazen indirmesen bile 10 dakika bekletiyor :s

lebititten apk yı indirdim şimdi. ama sd dosyalarını hotfile dışında indiremiyorum :S sürekli 10 dk dan geri sayıyor :(

Üst Alt