Wild Blood v.1.0.7 -süper ötesi bir oyun- SADECE GİRİP BAKIN ;)

Sponsorlu Bağlantılar

canaytekin

canaytekin

Üye
oyun mukemmel xperia s de sorunsuz calısıyor bu arada rootsuz calısıyor

- - - Eklendi - - -

bu arada rootsuz calıstırmak ıcın obb uzantılı dosyayı cıkartmak ıcın 7zip adlı bir program var onu indirip kurarak cıkartabılırsınız yanı demek ıstedıgım obb dosyasını cıkartmadan yanı tek bır verı olarak files klasorune attıktan sonra android/data vs kısmana atarsanız oyun calısmaz beyler bu konuya dıkkat edın

• Beğen
Tepkiler: okanbngl

diji_irfan33

diji_irfan33

Üye
    Konu Sahibi
tamam bekliyorum ozaman.

tüm dosyalar eklendi artık alternatifler yükleniyor.

- - - Eklendi - - -

oyun mukemmel xperia s de sorunsuz calısıyor bu arada rootsuz calısıyor

- - - Eklendi - - -

bu arada rootsuz calıstırmak ıcın obb uzantılı dosyayı cıkartmak ıcın 7zip adlı bir program var onu indirip kurarak cıkartabılırsınız yanı demek ıstedıgım obb dosyasını cıkartmadan yanı tek bır verı olarak files klasorune attıktan sonra android/data vs kısmana atarsanız oyun calısmaz beyler bu konuya dıkkat edın

oyunu çalıştırmış ve oynuyor olmanıza sevindim darısı diğer android'çi maxicep'çilerimize :)

• Beğen
Tepkiler: canaytekin
carfeng

carfeng

Üye
Allah senden razı olsun kardeş

melgklay1

Üye
usta şu turbobitten vazgeç nolur.. Ellerine sağlık süper oyun zaten ne zamandır bunu bekliyordum şimdide kullanamiyorum.. Ha bu arada bu oyun online oyunmu değilmi?

kemter_geda

Üye
Wild Blood v.1.0.7

Google translate çeviri:

Tanım

Gameloft gerçek zamanlı, tam 3D grafik düşünülemez savaşlar getirmek devrimci Unreal Engine enerjisini kullanabiliyorlardı gelmiştir.
önce asla Sir Lancelot unutulmaz bir yolculuğa Live!Kral Arthur eşi Kraliçe Guinevere Romancing için Lancelot doğru onun kıskançlık tarafından ateşleniyor, delirdi. Onun çaresizlik, Arthur kızkardeşi, tüm-güçlü büyücü Morgana Le Fey, Hellgate açın ve iblisleri her türlü dünyasına girmek için izin tarafından kandırdın olmuştur. Bu arada, Morgana Guinevere yakalanan ve Avalon büyülü adada onu rehin tutuyor gelmiştir.Şimdi Lancelot bu kötü yaratıklar, dünyanın özgür ve Guinevere kurtarmak için Kral Arthur ve Kötü Morgana yüzleşmek gerekiyor.
kaderini yüzleşmek Sir Lancelot için zaman şimdidir!A GÖRSEL DEVRİM İÇİN HAZIR OLUN
Unreal Technology tarafından desteklenmektedir özel efektler ile şaşırtıcı gerçek zamanlı, tam 3D grafik -.
- Etkileyici düşmanlar ve şaşırtıcı özel güçlerin tam Destanı savaşır.
LANCELOT HİKAYESİ reimagined
- Efsanevi ve acımasız Sir Lancelot ol. Cehennem lejyonları defetmek ve Morgana tarafından mest olmuştur kudretli Kral Arthur, meydan.
- Yuvarlak Masa Şövalyeleri Sir Gawain yardımıyla Avalon giden yolda 10 nefes kesen seviyeleri arasında seyahat.
DIVERSE ZORLUKLAR DOLU BİR DÜNYA VAST KEŞFEDİN
- epik patronlar dahil Yüz 20 farklı düşman.
- kuşanın sizin güçlü büyük kılıç için balta ve longbows silah geniş bir yelpazede.
- hem melee ile yoğun, muhteşem ve kanlı muharebe keyfini çıkarın ve savaşlar değişiyordu.
- büyüleyici ortamları keşfedin ve gizli konumlarına ulaşmak için bulmaca çözmek.
BİR EPIC Multiplayer modu AFIYET
- kadar etkileyici Team Deathmatch (4 vs 4) 8 arkadaşlar ile eğlenin ve Bayrak Çekim modları.
- Sizin Gameloft LIVE bağlanın! arkadaşlar ve afiş puanları karşılaştırın.
- Yerel (Wi-Fi) ve online modlar mevcuttur.

VE İŞTE O HARİKA OYUNUN VİDEOSU

[video=youtube;qw8HExhs3GM]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=qw8HExhs3GM[/video]

LİNKLER

oyun dosyası

SD data(yüklenecek)

yükleme talimatları:

Online olarak oyunu açmak için(ROOT'suz sistem için):
1.APK dosyasını yükleyin
2.SD Data başlığı altındaki 4 partı da indirip içindeki doolB dliW v1.0.7 sd data.obb isimli dosyayı rarlardan çıkarttıktan sonra 7-zip programı ile obb dosyasının içindeki verileri
sdcard / Android / data / com.gameloft.android.ANMP.GloftWBHM / files /​
klasörünün içine çıkartın.
4.Oyunu çevrimiçi olarak başlatın ve oyunun yüklenme (Loading) kısmına geldikten sonra anaekrana dönüp wifi'yi kapatın.

Offline olarak oyunu açmak için(ROOT'lu sistem için):
1.APK dosyasını yükleyin
2.SD data partlarından elde etmiş olduğunuz OBB formatlı dosyayı
sdcard / Android / Obb
klasörünün içine kopyalayın
3.
indirmiş olduğunuz ek programlardan herhangi birini
Titaniumbackup
klasörünün içine atın
4.Oyunu başlatın

kardeş eline sağlık bazen bi uygulama paylaşıyolar ne olduğu belli değil durup uğraşıyorsun sen rootlu rootsuz baylaşmışsın emeğine sağlık

- - - Ek

- - - Eklendi - - -

eline sağlık usta oyunu kurdum süper bi oyun yalnız kasıyo biraz kasmaması için bi çözümün var mı? varsa çok iyi olur ne zamandır bu oyunu bekliyordum tlfn xperia neo

anilari35

anilari35

Üye
eyw saol

diji_irfan33

diji_irfan33

Üye
    Konu Sahibi
Allah senden razı olsun kardeş

eyvallah kardeşim senden de Allah razı olsun :)
emeğe saygın var fazlasıyla :)

- - - Eklendi - - -

kardeş eline sağlık bazen bi uygulama paylaşıyolar ne olduğu belli değil durup uğraşıyorsun sen rootlu rootsuz baylaşmışsın emeğine sağlık

- - - Ek

- - - Eklendi - - -

eline sağlık usta oyunu kurdum süper bi oyun yalnız kasıyo biraz kasmaması için bi çözümün var mı? varsa çok iyi olur ne zamandır bu oyunu bekliyordum tlfn xperia neo

kardeşim maalesef şu an için bi çözümüm yok ama olursa iletirim sana :)

- - - Eklendi - - -

rica ederim

- - - Eklendi - - -

alternatif linklerde yükledim :) ara ara yine turbobite başvuracağım maalesef ama alternatifleri de olabildiğince yüklemeye çalışıyıyorum zaten
oyun online değildi diye hatırlyorum

PriZm

PriZm

Üye
- - - Eklendi - - -eline sağlık usta oyunu kurdum süper bi oyun yalnız kasıyo biraz kasmaması için bi çözümün var mı? varsa çok iyi olur ne zamandır bu oyunu bekliyordum tlfn xperia neo

Oyun Unreal Engine ile yapılmış kasması çok normal :) eve dönünce bende yükleyip deneyeceğim :)

• Beğen
Tepkiler: diji_irfan33
enesrsln

enesrsln

Üye
Samsun Galaxy Ace Çalışır Mı ? Telefon rootlu chainfire yüklü.

lazye

lazye

Üye
bunun filmide var adı MERLIN

musatan

musatan

Üye
Kardeş ek program linkini de alternatif koyarmısın turbobit gıcıklık yapıyor

Tamam indirdim sorun yok. Oyun için teşekkürler inş. çalışır.

.obb uzantılı dosyayı direk obb klasörüne mi atıyoruz?

obb klasörünün içinde "com.gameloft.android.ANMP.GloftWBHM" adında klasör oluşturup oyunun obb dosyasının adını da "main.107.com.gameloft.android.ANMP.GloftWBHM.obb" olarak değiştirip bu klasöre attım. Oyunu açınca yükleme yaptı sonra lisans kontrolünde attı oyundan.

DEMONHANTER

Üye
teşekkürler paylaşım için bi sorum olucak sistem gereksini mi hakkında bir bilgi sahibimisiniz ?

hideline

Üye
Oyunu başka bir yerden indirip kurdum xperia ray da sorunsuz çalışıyor.Rootlu kuracaklar için açıklayayım yeterli açıklama yapılmamış. Rootlu telefona kurup offline oynamak için telefonunuzda Titanium Back Up programı kurulu olmalı ve Titanium back up programının sd kartındaki klasörüne bu oyunun yedeği atılması gerekiyor. Oyun kurulup sd dosyaları sd kartına atıldıktan sonra titanium backup programını açıp yedekleme kısmından Wild Blood oyununu bulup yedeği yüklemelisiniz ama yalnızca veriyi (datayı). Diğer bir noktada Ics için ayrı Gb için ayrı titanium back up dosyası var paylaşım yapan arkadaş bunları eklerse iyi olur yoksa çalışmaz oyun.

qirayis

Üye
Oyunu başka bir yerden indirip kurdum xperia ray da sorunsuz çalışıyor.Rootlu kuracaklar için açıklayayım yeterli açıklama yapılmamış. Rootlu telefona kurup offline oynamak için telefonunuzda Titanium Back Up programı kurulu olmalı ve Titanium back up programının sd kartındaki klasörüne bu oyunun yedeği atılması gerekiyor. Oyun kurulup sd dosyaları sd kartına atıldıktan sonra titanium backup programını açıp yedekleme kısmından Wild Blood oyununu bulup yedeği yüklemelisiniz ama yalnızca veriyi (datayı). Diğer bir noktada Ics için ayrı Gb için ayrı titanium back up dosyası var paylaşım yapan arkadaş bunları eklerse iyi olur yoksa çalışmaz oyun.

titanium backup
Gb dosyasını bulamadım. Ics ve jb var ama bende gb yüklü..

diji_irfan33

diji_irfan33

Üye
    Konu Sahibi
Samsun Galaxy Ace Çalışır Mı ? Telefon rootlu chainfire yüklü.

denemenizi tavsiye edeceğim kesn birşey söyleyemem olmaz desem oyun güzel oyuna yazık olur :)

- - - Eklendi - - -

Kardeş ek program linkini de alternatif koyarmısın turbobit gıcıklık yapıyor

Tamam indirdim sorun yok. Oyun için teşekkürler inş. çalışır.

.obb uzantılı dosyayı direk obb klasörüne mi atıyoruz?

obb klasörünün içinde "com.gameloft.android.ANMP.GloftWBHM" adında klasör oluşturup oyunun obb dosyasının adını da "main.107.com.gameloft.android.ANMP.GloftWBHM.obb" olarak değiştirip bu klasöre attım. Oyunu açınca yükleme yaptı sonra lisans kontrolünde attı oyundan.

hayır direk obb klasörüne atmıyorsunuz 7-zip programı ile içindekileri belirtmiş olduğum klasöre atıyorsunuz.
ve oyunun datalarını yükledikten sonra da yapmanız gereken şeyler var onları da yaptıktak sonra denemenizi tavsiye ederim

- - - Eklendi - - -

teşekkürler paylaşım için bi sorum olucak sistem gereksini mi hakkında bir bilgi sahibimisiniz ?

çok ayrıntılı bilgim yok ama en yüzeysel bilgil Android 2.3 ve üzeri bir sistem gerekiyor.

- - - Eklendi - - -

vermiş olduğun bilgi için teşekürler fakat belirtmiş olduğun datalar mevcut eklendi dün. ics ve jb var.

canaytekin

canaytekin

Üye
ya beyler ılk basta 7 zip programını ındırın sonra da obb uzantılı dosyayı files klasorune cıkartın bunu yapmazsanız rootsuz olarak acamazsınız

hideline

Üye
titanium backup
Gb dosyasını bulamadım. Ics ve jb var ama bende gb yüklü..

Şuan baktım bende gb için herhangi bir tb dosyası yok Ics için olanı denedin olmadı mı?

- - - Eklendi - - -

denemenizi tavsiye edeceğim kesn birşey söyleyemem olmaz desem oyun güzel oyuna yazık olur :)

- - - Eklendi - - -

hayır direk obb klasörüne atmıyorsunuz 7-zip programı ile içindekileri belirtmiş olduğum klasöre atıyorsunuz.
ve oyunun datalarını yükledikten sonra da yapmanız gereken şeyler var onları da yaptıktak sonra denemenizi tavsiye ederim

- - - Eklendi - - -

çok ayrıntılı bilgim yok ama en yüzeysel bilgil Android 2.3 ve üzeri bir sistem gerekiyor.

- - - Eklendi - - -

vermiş olduğun bilgi için teşekürler fakat belirtmiş olduğun datalar mevcut eklendi dün. ics ve jb var.

Tek linkte vermişsin dostum o zaman her ikisinide gözümden kaçmış teşekkürler paylaşım için güzel oyun. Şu ejdarhayı nasıl geçecez kaldım orda :D

ŞenolTÜRK

ŞenolTÜRK

Üye
tesekkurler

• Beğen
71fatih

71fatih

Üye
knight gibi duruyo gorseller.tesekkurler

• Beğen
romanos

romanos

Üye
sdcard / Android / data / com.gameloft.android.ANMP.GloftWBHM / files /
bu şekilde yükledim ve wifi açık.. oyun loading yaptıktan sonra çıkıyor..

Üst Alt