WiFi Çekim Alanını Büyültmek İçin Ne Yapmalıyım ?

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
WiFi Çekim Alanını Büyültmek İçin Ne Yapmalıyım ?
Arkadaşlar Wifi bizim evi komple kapsıyor fakat yan komşuyada uzatmak istiyorum, bi makine duymuştum WiFi çeken biryere koyduğunda o WiFi yi genişletiyodu ? Umarım anlatabilmişimdir yardımcı olabilecek var mı ?

Son düzenleme:
modeminizin markasına gore degıskenlık gosteren adaptorler var mesela az ceken bır yerdekı prıze takıyorunuz daha da uzatıyor.. ve modemınızın arkasına metal tepsı komayı deneyebılırsınız

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
modeminizin markasına gore degıskenlık gosteren adaptorler var mesela az ceken bır yerdekı prıze takıyorunuz daha da uzatıyor.. ve modemınızın arkasına metal tepsı komayı deneyebılırsınız

TTneT AirTies-5341..

Airties olarak access point var. MESH teknolojisi deniyor.
Ap-300 olmasi lazim yada yeni modeli cikmis olabilir

Uyduruk bi tane Galaxy Young al, komsudan taraftaki pencereye koy, modeme bagla ve interneti tekrar paylas. Komsun telefondan çeksin. Yine çok zekiyim

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
Uyduruk bi tane Galaxy Young al, komsudan taraftaki pencereye koy, modeme bagla ve interneti tekrar paylas. Komsun telefondan çeksin. Yine çok zekiyim

hocam Wifi ile bağlandığı interneti Hotspot yapabiliyomuyuz ?

Hocam access point al nerde cekmesini istiyosan oraya koy ben böyle bi üst kata çıkardım

u_cosar

Üye
wifi repeater kullanman gerekli.

Uhops

Üye
Bencede repeater lazım.

Biz zyxel kullaniyoruz oda sırf bizim ev için anca yetiyor

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar modem AirTies 5341 bunun yaydığı wifi alanını komşuya kadar uzatabilmek için tam olarak ne satın almalıyım ? İsmini ve mümküne Gittigidiyordan vs. linkini verebilir misiniz ?

Arkadaşlar modem AirTies 5341 bunun yaydığı wifi alanını komşuya kadar uzatabilmek için tam olarak ne satın almalıyım ? İsmini ve mümküne Gittigidiyordan vs. linkini verebilir misiniz ?

arkadaşım ben bununla bir üst katta oturan amcama çıkardım evlerinin heryerinde çekiyor

wifi kablosuz aktarıcı kullanman yeterli olacaktır

KcygtYsn

Üye
Köprü modemi almalısınız